Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Kwi 2014 12:10 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 11
Witam,
ma ktoś namiary na jakiś parking strzeżony w Ostravie lub Bohuminie blisko dworca kolejowego? Albo choćby niestrzeżony ale żeby przez 2 dni samochód stał w danym miejscu nienaruszony :)
Przy okazji pozdrawiam wszystkich Forumowiczów jako że jest to mój pierwszy wpis na tym forum :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 24 Kwi 2014 13:05 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 288
W Bohuminie naprzeciwko dworca kolejowego znajduje się parking niestrzeżony, obok znajduje się posterunek policji. Ja trzy razy zostawiałem tam samochód i nie było żadnych problemów.
dworzec kolejowy; parking przy policji; alternatywny parking
Załącznik:
Parkingi w Bohuminie.jpg
Parkingi w Bohuminie.jpg [ 109.57 KiB | Obejrzany 24179 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
JIK uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Kwi 2014 13:14 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 11
Dzięki wielkie :!:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Kwi 2014 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 125
Loty: 726
Kilometry: 982 767
Na stacji Ostrava Hlavni Nadrazni jest parking strzeżony, 15 koron za godzinę. Rano bez problemu, po godzinie 8 w dni robocze z miejscami bywa różnie.
http://www.hlidaneparkoviste.cz/parkovi ... i-nadrazi/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Lip 2014 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
nobody napisał(a):
W Bohuminie naprzeciwko dworca kolejowego znajduje się parking niestrzeżony, obok znajduje się posterunek policji. Ja trzy razy zostawiałem tam samochód i nie było żadnych

Czy te parkingi są płatne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Lip 2014 14:04 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 11
Są darmowe i dosyć spore, więc z miejscem nie powinno być problemu na tym po drugiej stronie ulicy, bo na tym przed Policją jak byłem po 5 rano w weekend to nie było miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Sie 2014 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2012
Posty: 23
To i jak sie podepne. Parking strzezony w okolicach Cez Arena? Byle nie na terenie Cez Arena...
_________________
http://www.udj.pl/
http://www.facebook.com/freddymaniak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Sie 2014 21:46 

Rejestracja: 24 Sie 2013
Posty: 68
Loty: 6
Kilometry: 7 320
Podpowiem jeszcze że przy stacji Ostrava-Svinov również jest bezpłatny parking. Sam kilkukrotnie zostawiałem auto na tym parkingu, raz zostawiłem nawet na 1 tydzień i wszystko bez problemu.
Stacja Ostrava-Svinov

Parking

Załączniki:
svinov.jpg
svinov.jpg [ 96.65 KiB | Obejrzany 23827 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Wrz 2014 11:20 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
spkPB napisał(a):
Są darmowe i dosyć spore, więc z miejscem nie powinno być problemu na tym po drugiej stronie ulicy, bo na tym przed Policją jak byłem po 5 rano w weekend to nie było miejsca.


Odnośnie tych parkingów w Bohuminie to właśnie w weekend z jednego skorzystałem.
Potwierdzam, że miejscówka super, chociaż nie są one zbyt duże i miejsc tak na styk było - sporo aut na polskich blachach.
Zaletą jest też spożywczy zaraz obok - przed 6:00 rano w sobotę już był czynny - w sam raz na drobne zakupy do pociągu (chociaż nie wiem czy jadąc LEO ma sens kupować piwo w sklepie - w LEO jest ono dość tanie w porównaniu do naszego WARSu/a).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 26 Maj 2015 08:53 

Rejestracja: 08 Paź 2012
Posty: 60
Pytanie z trochę innej beczki. Winieta nie jest wymagana na odcinku autostrady do Ostrawy, czy w Czechach winieta jest na wszystkie drogi czy tylko właśnie na autostrady? Bo jeśli na autostrady to super, a jeśli na wszystkie drogi to czy do Bohumina można zjechać na lokalne drogi bez winiety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Maj 2015 08:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2244
Na autostrady i drogi szybkiego ruchu (drogi z literką D i R przed numerem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Maj 2015 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 327
Loty: 31
Kilometry: 52 322
Szczegółowa mapa dróg płatnych:
http://www.ceskedalnice.cz/image/zpoplatnene-velka.gif
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Maj 2015 11:14 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
Ja polecę parking regiojet w samym centrum Ostravy, za darmo jeśli się ma bilet RT na jakąkolwiek trasę, więc raczej nie problem (można kupić np. do hl. Nadrazi, to będą grosze), dla dusigroszy-ekstremistów jest też opcja wydrukowania biletu parkingowego i zwrotu biletu (bezkosztowo). A i parking monitorowany, i raczej pusty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Gru 2015 23:06 

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 1
Odnośnie parkingu darmowego przy dworcu Ostrava-Svinov:
raczej spokojnie nie można już zostawić samochodu we wskazanej lokalizacji oznakowanej polem na zielono. Obszar ten mocno ograniczono płotem na wysokości ostatniego budynku, dodatkowo stoi tam zakaz wjazdu obejmujący samochody osobowe. Pozostawienie samochodu na tym krótkim obszarze grozi mandatem od straży miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie dworca, ale z drugiej strony jest duży parking płatny, trochę dalej automatyczny wielopoziomowy, też płatny.
Chętnym spędzenia miłego weekendu w Pradze bez martwienia się o pozostawiony samochód przy dworcu w Svinovie polecam skorzystanie z jednego z tych bezpiecznych parkingów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 14 Lut 2016 20:02 

Rejestracja: 24 Sie 2013
Posty: 68
Loty: 6
Kilometry: 7 320
Zgadzam się z przedmówcą, parking został mocno ograniczony zbudowanym płotem ograniczającym dostęp. Mapkę powyżej stworzyłem 2 lata temu w innych realiach architektonicznych. Potwierdzam że teraz jest gorzej z parkowaniem, sam się dziwiłem będąc ostatnio na miejscu, że tak to się zmieniło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 02 Sty 2017 17:23 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Ktoś ma jakieś nowe info w sprawie parkingu w Ostravie, najlepiej niedaleko dworca? Jak to jest z tym parkingiem regiojet, wystarczy mieć np. bilet w jedną stronę, aby skorzystać z bezpłatnego parkingu np. na 3 dni?
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off
biokoo lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 24 Maj 2017 22:44 

Rejestracja: 24 Maj 2017
Posty: 4
Mam pytanie jak na dziś dzień wygląda sprawa parkowania w Bohuminie. Z tego co widzę to chyba nie ma co teraz liczyć na zostawienie auta koło dworca: https://www.mesto-bohumin.cz/cz/o-meste ... ovani.html ?

Bilety na CD do Bratysławy dla 3 osób to 300 zł obie strony, a w PKP IC ... 900 zł, mimo, że 2/3 trasy to po Czechach i Słowacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 29 Sty 2018 16:00 

Rejestracja: 29 Sty 2018
Posty: 1
Odpowiedź odnośnie parkingów w Bohuminie z informacji turystycznej Bohumin od Pani Marty Kubinkovej. Oznaczone parkingi na zdjęciu są bezpłatne i nie ograniczone czasowo.

Załączniki:
Parkingi w Bohuminie.jpg
Parkingi w Bohuminie.jpg [ 109.57 KiB | Obejrzany 14137 razy ]
bohumin.png
bohumin.png [ 27.21 KiB | Obejrzany 14137 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Sty 2018 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
@lukasz1-22, dlaczego używasz żeńskich końcówek :)?
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 03 Maj 2019 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
A ktoś wie jak z parkowaniem w Cieszynie? Rozważam w czerwcu wizytę w Pradze, i z okolic Tarnowa najkorzystniej by mi chyba było dojechać samochodem do Cieszyna i potem pociąg czeski, lub ostatecznie do Bohumina i pociąg. Z postów wynika, że z Bohuminem sprawa dość prosta, a jak w cieszynie z zaparkowaniem? Może ktoś ma sprawdzone miejsce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group