Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 626 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Maj 2014 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Paź 2013
Posty: 288
Loty: 42
Kilometry: 53 654
Tak i to nie w Niemczech a w Polsce w Warszawie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 30 Maj 2014 07:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011
Posty: 42
Loty: 93
Kilometry: 158 981
Ja jadę w środę do Berlina i na razie zarezerwowałam parking CC Mobile http://www.cc-mobile.de/en/parking/

Przyjeżdżam w czwartek po 7:00, wyjeżdżam w niedzielę przed 23:00. Cena za te 4 dni - 20 euro.

Ktoś miał już z nimi do czynienia? Swoją opinię podam po powrocie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 01 Cze 2014 09:18 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Szukam najtańszego parkignu w okolicy lotniska Schonefeld
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Cze 2014 11:17 

Rejestracja: 16 Mar 2012
Posty: 25
Jest darmowy parking przy tym lotnisku ,
Sam jeszcze nie korzystałem , ale w tym miesiącu będę leciał z tego lotniska , jak wrócę to opiszę jak to wygląda
http://www.wakacjeipodroze.com/item/115 ... sku-berlin

Jeżeli jest tu ktoś , kto zostawiał tam auto , proszę o informacje na temat dojazdu kolejką na lotnisko.

Czy pociąg na lotnisko jest specjalnie oznaczony ? Nie znam niemieckiego i nie chcę wsiąść do złego pociągu.

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 08 Cze 2014 11:45 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
Witam,

Parkowałem tam 2 tyg temu. Dojazd jest prosty, zostawiasz auto i idziesz kladką na s-bahn(po drugiej stronie ulicy). Rozkład sprawdź sobie na stronie s-bahn . Generalnie nie ma co pomylić
W razie pytań pisz.
Aha pociąg nie jest jakoś inaczej oznaczony...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 14 Cze 2014 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Hebe napisał(a):
Ja jadę w środę do Berlina i na razie zarezerwowałam parking CC Mobile http://www.cc-mobile.de/en/parking/

Przyjeżdżam w czwartek po 7:00, wyjeżdżam w niedzielę przed 23:00. Cena za te 4 dni - 20 euro.

Ktoś miał już z nimi do czynienia? Swoją opinię podam po powrocie.


I jak ten parking? Lece na długi weekend i się przyglądam parkingom. Wszystkie w granicach 30 e za kilka dni, więc myślę mocno o tym bezpłatnym P+R, o którym pisano wcześniej. Zależy mi na bezpieczeństwie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 16 Cze 2014 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011
Posty: 42
Loty: 93
Kilometry: 158 981
Uff, przepraszam, zapomnialam napisac. Parking bardzo fajny, bardzo blisko terminala, zaraz za InterCity Hotel. Bardzo latwo do niego trafic. Na piechote jest okolo 5 minut do lotniska. Otwarty jest prawie cala dobe. Zamkniety tylko miedzy polnoca a 3 rano. Ja za 4 dni zaplacilam 20 euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 18 Cze 2014 08:15 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Właśnie wróciłem z SFX. Korzystałem z parkingu p+r Altglienicke. Parking totalnie darmowy, stacja S-Bahn po drugej stronie ulicy, do przejechania 2 stacje. Koszt dojazdu na SFX to 1,5 E (bilet na krótki przejazd, w niektórych automatach w dziale inne bilety). Odjeżdżałem wczoraj w popołudniowym szczycie i spokojnie były miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 22 Cze 2014 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Również mogę teraz polecic ten bezpłatny parking. Dużo wolnych miejsc, bezpiecznie. Po rejestracjach widać że wielu naszych rodaków z niego korzysta. Jedna tylko uwaga. Nie doczytałem powyzszego posta i nie w drodze powrotnej nie udało mi się kupić biletu za 1,5 e. W Automacie na stacji SXF nie znalazłem opcji "krótki bilet" i musiałem zapłacić 3,2. Dla bezpieczeństwa warto kupić więcej biletów jadąc na lotnisko i potem nie będzie problemu.

Wysłane z mojego ZP800H przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 22 Cze 2014 14:33 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 1
Mam pytanie, jaka jest procedura wjazdu na parking przy rezerwacji miejsca parkingowego P6 - zapłaciłem kartą debetową , dostałem
e-mail zwrotnego.
Jak zachować się przy bramce? Piszą żeby nie brać dodatkowego biletu?
Czy trzeba wbić kod ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 22 Cze 2014 14:44 

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 144
ja korzystam zawsze z ber-airport-parken.de‎ - 500m od lotniska
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 22 Cze 2014 14:51 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
Ja też z niego korzystam; zaskoczeniem moze być brak wolnego miejsca parkingowego, pomimo rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 22 Cze 2014 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
yarciak napisał(a):
Ja też z niego korzystam; zaskoczeniem moze być brak wolnego miejsca parkingowego, pomimo rezerwacji.

miałem taka sama sytuację , ale koniec końców udało mi się gdzieś wcisnąć auto
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:57 

Rejestracja: 14 Kwi 2010
Posty: 99
arti37 napisał(a):
Czy pociąg na lotnisko jest specjalnie oznaczony ? Nie znam niemieckiego i nie chcę wsiąść do złego pociągu.


Nawet na stronie lotniska masz informacje po polsku :)

[url]http://www.berlin-airport.de/pl/podrozni-sxf/dojazd-i-wyjazd-z-lotniska/autobus-i-pociag/index.php
[/url]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 16 Lip 2014 10:46 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Hebe napisał(a):
Uff, przepraszam, zapomnialam napisac. Parking bardzo fajny, bardzo blisko terminala, zaraz za InterCity Hotel. Bardzo latwo do niego trafic. Na piechote jest okolo 5 minut do lotniska. Otwarty jest prawie cala dobe. Zamkniety tylko miedzy polnoca a 3 rano. Ja za 4 dni zaplacilam 20 euro.

Lokalizacja rzeczywiscie OK, ale wlasnie ta przerwa miedzy 00:00 a 3:00 beznadziejna, szczegolnie w kwestii powrotu. Dlatego ostatecznie skorzystalem z tego:
11deep11 napisał(a):
ja korzystam zawsze z ber-airport-parken.de‎ - 500m od lotniska


bez rezerwacji, byly 2 wolne miejsca. Na calem parkingu sa tez wydzielone miejsca dla rezerwacji - ludzie wkladaja wtedy wydrukowane rezerwacje za szybe i tam staja.

Moje uwagi - zepsuty byl terminal do platnosci karta, co po powrocie o 1 w nocy bylo troche przykra niespodzianka - na szczescie bankomat jest w odleglosci 5 minut spaceru na dworcu kolejowym. Kolejna uwaga - automat nie przyjmuje banknotow 50 euro (i wyzej), wiec uwazajcie jak wyplacacie z bankomatu. Ja popylalem drugi raz ;]
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 10 Wrz 2014 21:25 

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 64
Ja korzystałem z parkingu P+R Altglienicke. Darmowy, blisko lotniska- 2 stacje kolejką. Auto stało 9 dni, nic się nie stało, więc polecam, po co przepłacać;) Tylko na powrocie na lotnisko trzeba uważać bo na którymś ze skrzyżowań pstryknęła fotka ale na szczęście nie przyszła pocztówka z wakacji do domu.
_________________
____________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 10 Wrz 2014 21:36 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
TMB napisał(a):
Ja korzystałem z parkingu P+R Altglienicke. Darmowy, blisko lotniska- 2 stacje kolejką. Auto stało 9 dni, nic się nie stało, więc polecam, po co przepłacać;) Tylko na powrocie na lotnisko trzeba uważać bo na którymś ze skrzyżowań pstryknęła fotka ale na szczęście nie przyszła pocztówka z wakacji do domu.


Również polecam.

W sierpniu auto stało 12 dni. Dużo wolnych miejsc, łatwy dojazd.
Spacerkiem na stację, 1.5 euro za "krótki bilet" ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 11 Lis 2014 22:32 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 2
Witam!
Szukam taniego parkingu przy samym lotnisku Schonefeld.Czytałam o parkingu http://www.cc-mobile.de.Czy ktos może powiedziec jak wyglada oplata , gotowką czy kartą i czy jest obsluga parkingowa ?Jak to w ogole wyglada? czy potrzebna jest znajomosc jezyka?
pozdrawiam

-- 11 Lis 2014 21:37 --

Czytam, ze Hebe miała doswiadczenia z tym parkingiem.Prosze o kontakt ,prosze o wiecej danych.Bede bardzo wdzieczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:32 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Dziś właśnie wróciłem do Polski po 10 dniowym wyjeździe.Samochód zostawiłem 2 listopada o 5.30 rano właśnie na parkingu http://www.cc-mobile.de (czynny jest od 3.00 do 24.00 ).Płaci się od razu,ja płaciłem człowiekowi z obsługi kartą ale widziałem,że przede mną płacono gotówką.Za 10 dni opłata wyniosła 43 euro.Żadnych problemów.Auto odebrałem o 13.00. Porozumiewałem się po niemiecku ale sądzę ,że dogadać się można nawet na migi (nota bene wcześniej prowadziłem z nimi korespondencję mailową).
Trzeba pamiętać ,że z parkingu nie dowożą do terminalu ale jest tak blisko,że można spokojnie dojść pieszo w 7-10 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 24 Lis 2014 12:59 

Skorzystałem z patentu forumowiczów.

Parking P+R Altglienicke (niestrzeżony)
dużo wolnych miejsc, trochę polskich tablic rejestracyjnych.

S-Bahn: Altglienicke--> 2 przystanki --> SXF Airport (powrót analogicznie :) )
(1,5 € OW) [lepiej kupić bilety na powrót od razu na stacji przy parkingu, bo na lotnisku są droższe]

więcej o pakringu:

Kod:
http://www.wakacjeipodroze.com/item/115-darmowy-parking-przy-lotnisku-berlin


btw.. spotkałem Polaków wracających z LIS do SXF 23 listopada i równiez parkowali na tym parkingu.. ktoś z forumowiczów f4f ????? ;)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 626 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group