Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Paraty
#1 PostWysłany: 16 Lut 2016 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 111
Loty: 31
Kilometry: 110 566
Będąc w Paratach zatrzymaliśmy się w 'Paraty Hostel Adventure Casa do Rio' https://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g303503-d1066633-Reviews-Paraty_Hostel_Adventure_Casa_do_Rio-Paraty_State_of_Rio_de_Janeiro.html.


Właściwie to zostaliśmy przyprowadzeni przez byłego pracownika, spotkanego w innym hostelu. Cena to 50zł/os/noc w pokoju 3 osobowym ale polityka cenowa jest trochę dziwna ponieważ brazylijka, która nocowała w pokoju 6 albo 8 osobowym i była tam dłużej miała gorszą cenę. Widocznie turyści mają priorytet ;) Jest śniadanie, bez rewelacji ale jest. WIFI działa. Polecam caipirinhe robioną przez kolesia w mini-barze w hostelu - przychodzi na 3-4h wieczorami. Jest czysto, przyjemnie, właściciel sympatyczny - oceniam na 4/5.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Paraty
#2 PostWysłany: 16 Lut 2016 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ja spałem tutaj: https://www.booking.com/hotel/br/pousad ... ty.pl.html
Trudne do odnalezienia, bo na mapce źle jest zaznaczone. Ze 2-3 razy minęliśmy ten przybytek przechodząc bezpośrednio pod jego drzwiami. Dopiero 5 czy 6 zapytana osoba wskazała nam miejsce. Wcześniej pytaliśmy nawet policjanta, to powiedział że jesteśmy na dobrej ulicy i musimy iść w lewo albo w prawo :) Tyle to sam wiedziałem.
W rzeczywistości obiekt leży bliżej dworca autobusowego, dosłownie 1-2 minuty pieszo. Do zabytkowego centrum 5 minut. Bardzo miła właścicielka (nie milknie nawet na 30 sekund, a mówi oczywiście tylko po portugalsku). Za noc w dwójce płaciliśmy 110 R$ (za pokój), ze śniadaniem. Również oceniam na 4/5. Można płacić kartą (słaby zasięg - płatność przeszła za 4. próbą).
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group