Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sie 2010 15:51 

Rejestracja: 16 Sie 2010
Posty: 13
Podróżował ktoś z was z czymś takim? zazwyczaj biorę swoją kuchenkę spirytusową a na miejscu szukam denaturatu i nie zawsze łatwo go znaleźć. Paliwo w tabletkach to całkiem ciekawa opcja.

klik
i takie cos
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 18 Sie 2010 20:29 

Rejestracja: 13 Lip 2010
Posty: 18
Wg http://www.ulc.gov.pl/index.php?option= ... Itemid=528 nie można przewozić "Rozpałki z tabliczek węgla drzewnego", także mogę Cię z tym nie przepuścić. Ewentualnie możesz to zapakować do mydelniczki i potraktować jako mydło i może nikt się nie doczepi :) Chociaż jak znajdą kuchenkę (np esbita) to mogą skojarzyć). Jakbyś jednak próbował przewieść to daj znać jak poszło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sie 2010 22:48 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
Nie chciałbym żeby ochrona znalazła napalm w moim bagażu :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sie 2010 09:40 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
też nie ryzykowałbym przewożenia takich substancji w podręcznym. Korzysci z tego niemal żadne a ewentualne kłopoty zbyt duże zwłaszcza przy locie z kraju w którym panuje terrorofobia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Lip 2012 22:13 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 146
A jak to wygląda w przypadku bagażu rejestrowanego?

Przejdzie spirytus w żelu w puszce 200ml fabrycznie zapakowanej?
np: http://allegro.pl/napalm-w-puszce-kuchenka-swiss-army-czajnik-i2468361694.html

lub paliwo stałe, np: http://allegro.pl/napalm-wtabletkach-rozpalka-piec-kominek-gratis-i2471009648.html

Pytam w praktyce, czy wyłapują takie rzeczy, i jeśli wykryją co to dalej? Wzywają mnie gdzieś spytać co to? wyrzucają sami i puszczą bagaż dalej? zamkną w więzieniu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Maj 2014 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010
Posty: 130
Loty: 42
Kilometry: 79 377
Temat trochę przykurzony, ale podbijam.
Przewozicie paliwo stałe w bagażu rejestrowanym? Jest z tym jakiś problem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Wrz 2014 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 13
Przewoziłem kilkanaście razy co najmniej. Nigdy nie wykryli. Przeszło nawet w dwie strony na Ben Gurionie.
_________________
https://www.facebook.com/sztukataniegopodrozowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Wrz 2014 21:35 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 3
Zbanowany
Ja też przewoziłem i nie było problemu, ale gdyby odkryli na pewno by zabrali. Wątpię, czy byłyby jakieś inne konsekwencje, no, może mandat 500 euro ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group