Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pafos - noclegi ?
#1 PostWysłany: 12 Mar 2013 00:11 

Rejestracja: 14 Lut 2013
Posty: 8
witam.Poszukuje hotelu w 2 polowie sierpnia z opcja all.inc w rozsadnej cenie w okolicach Pafos.Za wszelkie informacje bardzo dziekuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
 Temat postu: Re: CYPR-PAFOS
#2 PostWysłany: 14 Mar 2013 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
Ja dołączę się do tematu. Szukam hotelu w Larnace (tam lądujemy) z opcją Half board połowa października. Jakieś hoteliki polecacie szczególnie?
Może lepiej pojechać trochę dalej poza miasto? Pierwszy raz tam lecimy. Jakieś wskazówki?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: CYPR-Pafos ?
#3 PostWysłany: 27 Kwi 2014 11:15 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 114
Loty: 94
Kilometry: 139 004
Ja polecam w Paphos hotel Akteon Holiday Village w opcji All Inclusive. Bardzo dobra lokalizacja, przy brzegu, zejście do małej zatoczki gdzie można spokojnie popływać bo jest oddzielona od otwartego morza.
Bardzo dobre jedzenie, super drinki w cenie oraz mega zabawna animacja. Codzienne występy poprzedzone grą w Bingo- udało się ustrzelić 100 Euro;) Widać że chłopaki bardzo się starają.
We wrezśniu płaciliśmy chyba 400 GBP za 2 osoby, a parka z Polski za same noclegi chyba 240.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: CYPR-Pafos ?
#4 PostWysłany: 05 Maj 2014 14:06 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 2
Wprawdzie nie All Inclusive ale chyba w dobrej cenie.
3 osoby /10 dni / Hotel **** / 1414 zł !!
link: http://www.amoma.com/statichotel.php?id=369171

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: CYPR-PAFOS
#5 PostWysłany: 05 Maj 2014 14:31 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
karollo napisał(a):
Ja dołączę się do tematu. Szukam hotelu w Larnace (tam lądujemy) z opcją Half board połowa października. Jakieś hoteliki polecacie szczególnie?
Może lepiej pojechać trochę dalej poza miasto? Pierwszy raz tam lecimy. Jakieś wskazówki?

A to jeszcze zależy, czego oczekujesz. Ja uwielbiam hotel Achilleos w centrum - bardzo fajny, nowoczesny, komfortowe pokoje i śniadania na dachu z widokiem na morze, a do głównej promenady i plaży wystarczy przejść przez McDonalda.
Ale w październiku powinny już być niższe ceny w wypasionych hotelach w dzielnicy (a ściśle to miejscowości Pyla). Polecam Lordos.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: CYPR-Pafos ?
#6 PostWysłany: 01 Cze 2014 13:24 

Rejestracja: 07 Paź 2011
Posty: 182
Loty: 46
Kilometry: 97 019
My spaliśmy w Agapinor hotel w Paphos. Hotel w centrum miasta, niedrogi, ze śniadaniem i basenem. Bez luksusów, ale byliśmy zadowoleni (pobyt 4 dniowy).
http://www.hostelworld.com/hosteldetail ... c&sc_pos=8
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: CYPR-Pafos ?
#7 PostWysłany: 23 Lut 2015 17:26 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 343
niebieski
Czy w pokojach hotelu Veronica rzeczywiście jest tak źle z pościelą i ręcznikami ( brudne, niedomyte) , że trzeba przyjechać ze swoimi ? a może wziąć śpiwory :) Czy ktoś tam był i potwierdzi/ zaprzeczy o niehigienicznej pościeli ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Tani nocleg Pafos ?
#8 PostWysłany: 05 Cze 2015 22:03 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Cześć,

Szukam jakiegoś taniego noclegu na Paphos dla 3 osób może macie jakieś propozycje :) Narazie znalazłem coś w okolicach 2200 na Airbnb i chyba to wezmę jeśli nie znajdę nic lepszego. Nie wiem nawet gdzie szukać to co znalazłem jest w pobliżu Alykes beach i lighthouse beach. Czy wiecie może czy te plaże są płatne i znośne?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Cze 2015 21:50 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Bez terminu wyjazdu, a tym bardziej długości pobytu trudno będzie z radami. A najlepiej jeszcze wymagania odnośnie apartamentu (wystarczy studio, z 1 sypialnią). Ja zamawiałem teraz narodzinkę 2+2, Royal Sea Creast Pafos apartament z dwoma sypialniami za 310 Euro na tydzień. Były i tańsze, ale ten wydaje się w miarę ładny. Oczywiście cena bez wyżywienia.Odnośnie plaż nie mam pojęcia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#10 PostWysłany: 05 Sty 2016 10:49 

Prawie rok minąľ , i nikt nie raczył odpowiedzieć. :roll:
Dziwne. Tym bardziej, że hotel jest opanowany przez Polaków. Grubo ponad połowa gości, to nasi rodacy. Wieczorami, w lobby full ich siedzi "na internetach". Wielu przeglądało F4F. :D
Ale to chyba ci "goście" forum, którzy sami nic nie powiedzą, ale chętnie coś wyciągną dla siebie.

Pościel i ręczniki są czyste. Pokoje i hotel Weronica, jest nawet niezły. Jedzenie słabe. Zwłaszcza śniadania. Najtańszy syf w bufecie. Za to desery dobre. Chyba dobrego cukiernika tam zatrudniają.
W recepcji Polka. Niezbyt uprzejma i opryskliwa.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#11 PostWysłany: 03 Kwi 2016 13:34 

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 198
Mam pytanie do osób które były w Pafos. Gdzie najlepiej zorganizować sobie nocleg? Blisko morza, czy może gdzieś bliżej centrum? Czy miasto jest ogólnie duże czy raczej wszędzie dojdę na piechotę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#12 PostWysłany: 03 Kwi 2016 13:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Bardzo polecam https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... trict.html
Super hotel, świetne śniadania, super obsługa, miła atmosfera, przytulny ogród, basen, obok masa resaturacji i barów, do morza 15 min. Goście głównie Angole, ale atmosfera super.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#13 PostWysłany: 03 Kwi 2016 14:25 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Wybór noclegów jest bardzo duży - drogich hoteli z all. po tanie apartamenty. Jeżeli szuka się czegoś taniego to warto rozważyć właśnie taki apartament. Resorty natomiast warto szukać w niemieckich biurach podróży, gdzie często ceny są nawet o 40-50% niższe niż na innych stronach rezerwacyjnych - zob. .www.weg.de potem rezerwujemy na stronie biura podroży lub przez krajowego pośrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#14 PostWysłany: 04 Kwi 2016 12:20 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Ja kilka razy już byłem (i chwalę) w Sunny Hill Hotels Apartments w Chlorakas, kawałek na północ od centrum (15 minut autobusem). Cicho, fajny widok, klimat miejsca (obsługa itd.). Ale słabo z dostępem do morza.
http://www.sunnyhill.com.cy/index.php/en/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#15 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
W tym roku ponowny atak na Pafos, bylem kilka lat temu z biura a w tym roku zaatakujemy cos prywatnie. Polecacie noclegi? Prywatne jak i hotele, ogladalismy na stronie, ale moze ma ktos juz sprawdzone, temat nie ruszany 2 lata. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#16 PostWysłany: 20 Maj 2021 11:30 

Rejestracja: 28 Kwi 2021
Posty: 23
Loty: 15
Kilometry: 19 118
Jak sprawa się ma z tanimi noclegami, głownie w hostelach? Będę w Pafos 2-4 lipiec i chciałbym przekimać jak najtaniej. Może ktoś był niedawno i jest w stanie coś polecić taniego.
Są jakieś obiekty na miejscu, których nie znajdziemy w portalach typu booking, kayak etc? Pzdr :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#17 PostWysłany: 20 Maj 2021 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Jak kiedyś szukałem, to w ogóle nie znajdowało mi żadnych hosteli.
Więc jedyna metoda to jak najtańszy hotel lub może jakieś Air BnB.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#18 PostWysłany: 08 Sty 2023 13:31 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 80
Polecicie jakiś nocleg w okolicy Pafos? (tam lądujemy). 2 dorosłych i 2 dzieci. Bierzemy chyba samochód, więc może być też gdzieś poza Pafos. Wolałabym nie jakiś masowych hotel, ale widzę, że takich prywatnych apartamentów chyba tam niewiele..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#19 PostWysłany: 08 Sty 2023 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Mogę polecić Limnaria Gardens - w 2013 roku spędziłem tam tydzień - ładne , wyposażone we wszytsko apartametny łącznie z AC + kilka basenów :

to tylko przykład jednego z dostępnych apartamentów - są dostępne także na bookingu i airbnb - bo niektóre mają prywatnych właścicieli :


https://www.limnaria-gardens.com/view/property/6353-limnaria-gardens-block-g.html?CheckIn=2023-01-21&nights=7&CheckOut=2023-01-28

Załącznik:
limnaria.jpg
limnaria.jpg [ 402.7 KiB | Obejrzany 5972 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Pafos - noclegi ?
#20 PostWysłany: 15 Sty 2023 16:33 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 80
dzięki, ale w moim terminie mają tam wszystko zajęte
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group