Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Gru 2015 12:45 

Był podobny wątek o hotelu z krytym basenem i atrakcjami w Larnace.
Przyniósł wiele ciekawych info ( hotel Lordos ;) ) z których skorzystałem.
Wkrótce wybieram się ponownie na Cypr. Tym razem do Pafos i okolic.
Zna ktoś porządny hotel ( przetestowany osobiście) z krytym basenem itp ? Chętnie z opcją HB
Góra
 PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 06 Gru 2015 20:51 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 164
Byłem dwa czy trzy lata temu zimą (w lutym) w Akti Beach z 2 dzieci.
http://www.aktivillage.com.cy/
Bardzo ładny hotel, duże apartamenty w bungalowach, dobre jedzenie; miałem ALL i drinki były b. dobre.
Basen wewnętrzny dość zimny, jest też jacuzzi, ale nie wiem czy nie za dopłatą?.
Własny samochód raczej niezbędny, kilka km od Pafos na północ, przy morzu.

Widzę dobre ceny w Club St. George lub St Nicolas Elegant Residence - może się ktoś o nich wypowie, bo wyglądają dobrze, oprócz dziwnego położenia wgłębi lądu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Gru 2015 21:13 

W Akti Beach nie ma dostępności w moim terminie. Poza tym ceny tam są zawrotne.
A jako użytkownik F4F szukam okazji. :D
Dwa pozostałe St.George i St. Nicolas też oglądałem. Niezłe i dobra cena. Ale lokalizacja dosyć daleko w głębi lądu. Bez samochodu ( którego nie będę miał) ani rusz. Tylko taxi, bo autobusy też tam nie jeżdżą.
Hotel Crown Resort Horizon jest w dobrej cenie. 46 € /3 osoby z HB. 4 gwiazdki i dobre opinie na Tripadvisor. Dobra lokalizacja w zatoce Coral Bay. Był ktoś w nim i się wypowie ?
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Gru 2015 21:57 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 164
Akti miałem za ok 400 eur za 2+2 na 6 dni z ALL z jakiegoś niemieckiego biura /sam pobyt wykupiony/- trzeba szukać, nawet jak u nich na stronce nie jest dostępne/jest drogo. No nie jest to za free:) ale było dobrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Gru 2015 21:57 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
Jaca, a mógłbyś zdradzić na jakich serwisach rezerwacyjnych znajdujesz tak niskie ceny hoteli?

Wiem, kim jesteś :-) Spotkaliśmy sie rok temu u Sióstr w Starym Domu Polskim w grudniu, gdy sypnęło śniegiem i wszystko było sparalizowane. Chyba nie myle sie, co?
Pzdrw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Gru 2015 22:27 

Korzystam z portali niemieckich i angielskich.Wielokrotnie tu opisywanych. Te niskie ceny w dobrych hotelach ( lubię sobie podarować odrobinę luksusu :D ) są zazwyczaj dostępne tylko w wybrane dni. A w pozostałe biorę inne, tańsze hotele. Przeważnie bez wyżywienia, bo aktywnie zwiedzamy i bujamy się po plenerze. A do noclegowni tylko spać. ;)

PS. Prawdziwa Mata Hari z Ciebie. :mrgreen:
Kojarzę Was. Ale Wy wróciliście normalnie o czasie. A nas ,5 osób śnieżyca zatrzymała w Jerozolimie na 2 dni. LOT do WAW poleciał z TelAvivu bez nas, bo nie było możliwości dojechać na lotnisko. Udało się kupić bilety z dnia na dzień Wizzem do KTW po 500 OW.Tylko 2500 w plecy. :(
Dobrze że siostrzyczki nas przygarnęły i nakarmiły. Nawet kasy nie chciały. Tak się przejęły naszym losem. ;) Prawdziwy Dom Polski. Nie zostawiły w potrzebie.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group