Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 313 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#301 PostWysłany: 27 Lip 2022 11:50 

Rejestracja: 18 Sty 2018
Posty: 77
Loty: 12
Kilometry: 68 376
Aktualizacja w/w postu.

07.07 BA anulowalo mi lot Berlin - London
Lot London - San Francisco pozostawal w mocy.

Z Opodo brak kontaktu, telefon nie istnieje, natomiast znalazlem jakis w sieci z kierunkowym +48 ale po 1,5h na lini sie rozlaczylem uznajac, ze to nie ma sensu.
Zlapalem czat, gdzie nie ma ludzi, tylko bot, ale po wpisaniu popularnego slowa na F konaczego sie na UCK bot sie obraza i decyduje przelaczyc do czlowieka.
Przez prawie 3 tyg zlapalo mnie z wieloma Rajeshami, ktorzy obiecywali gruszki na wierzbie, ze za 24h ogarniemy, ze tu 48h, ze linia lotnicza odrzucila nasza prosbe o zmiane daty, ze czekaja na informacje, ze doslali wymagane dokumenty, ogolnie pieprzenie bzdur.
W ciagu tego okresu mialem chyba z 8 Rajeshow, ktorzy would personally keep the track of my request - mimo tego sledzenia oczywix nic sie nie wydarzylo.
W piatek zeszly napisalem, ze mam tego serdecznie dosyc i powiedzialem, ze żądam nowego biletu inaczej zglaszam sprawe do banku i robie chargeback (szczesliwie placilem kartą)
Troche sie wystraszyli, bo zaczeli proponowac termin, potwierdzilem, ze mi pasuje, ziomek na czacie powiedzial, ze dostane info do 24h.
No 24h minely wczoraj o 16:00 wiec napisalem raz jeszcze tylko informujac, ze kolejny raz zostalem oszukany i w tym momencie robie chargeback i bank sie juz z nimi skontaktuje (i faktycznie to zrobilem)
Facet po drugiej stronie juz naprawde wydawal sie byc "wystraszony" i mowil, ze do paru h dostane informacje, ze doslali reszte wymaganych dokumentow do BA i naprawde tym razem dostane feedback.

No i dzis... 20 dni po anulowaniu lotu dostalem, mail od Opodo, ze mam nowe tickety co jednoczesnie potwierdza system rezerwacyjny BA, przesuneli mi lot na ten wczesniejszy...

Przez 20 dni to robili...

NIGDY WIECEJ POSREDNIKOW
Góra
 Profil Relacje PM off
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#302 PostWysłany: 27 Lip 2022 13:46 

Rejestracja: 11 Cze 2018
Posty: 32
Loty: 107
Kilometry: 210 635
Miałem dokładnie kropka w kropę to samo, o czym wcześniej pisałem. Widać że standard przez 2 lata nie zmienił się absolutnie nic. Zresztą mnie też skutecznie zniechęcili do pośredników. Ja nie miałem już tyle cierpliwości i odpuściłem, chargeback mnie uratował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#303 PostWysłany: 18 Paź 2022 10:09 

Rejestracja: 18 Paź 2022
Posty: 2
Możecie pomóc w mojej sprawie?
Przez przypadek zapłaciłem dwa razy za tą samą rezerwację,gdzie należy to zgłosić?Telefonów brak maila też
pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 10 Lut 2023 17:02, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#304 PostWysłany: 18 Paź 2022 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Pomoc na czacie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#305 PostWysłany: 18 Paź 2022 17:27 

Rejestracja: 18 Paź 2022
Posty: 2
Ten czat to jakaś masakra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#306 PostWysłany: 18 Paź 2022 20:38 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 510
niebieski
Pakula napisał(a):
Możecie pomuc w mojej sprawie?
Przez przypadek zapłaciłem dwa razy za tą samą rezerwację,gdzie należy to zgłosić?Telefonów brak maila też
pozdrawiam


Chargeback.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#307 PostWysłany: 05 Wrz 2023 15:18 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Witam!
Mial ktos kiedys taka sytuacje ze w opodo mial podobna dobra date urodzenia w mailu ma dobra a na stronie linii jest kompletnie inna? Przez to nie moge dodac numeru karty aby wybrac miejsce, a opodo nie pomaga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#308 PostWysłany: 05 Wrz 2023 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Data urodzenia nie ma znaczenia przy dodawaniu karty lojalnościowej. Obstawiam literówkę w nazwisku lub zamienione imię/nazwisko


Ostatnio edytowany przez skrzat, 06 Wrz 2023 00:29, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#309 PostWysłany: 05 Wrz 2023 21:44 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
@skrzat akurat Turek wywalil informacje, że zła data urodzenia :)
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#310 PostWysłany: 06 Wrz 2023 00:25 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
skrzat napisał(a):
Data urodzenia nie ma znaczenia przy dodawaniu kawy lojalnościowej. Obstawiam literówkę w nazwisku lub zamienione imię/nazwisko


W TK ma właśnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#311 PostWysłany: 06 Wrz 2023 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
A w zarządzaniu rezerwacją w TK nie da się poprawić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#312 PostWysłany: 06 Wrz 2023 08:05 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
spejson911 napisał(a):
Mial ktos kiedys taka sytuacje ze w opodo mial podobna dobra date urodzenia w mailu ma dobra a na stronie linii jest kompletnie inna? Przez to nie moge dodac numeru karty aby wybrac miejsce, a opodo nie pomaga.

Tak, Opodo od dawna tak robi. Trzeba do nich napisać przez czat i poprawią.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#313 PostWysłany: 06 Wrz 2023 17:42 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Ok wlasnie skonczylem zabawe z nimi.
Wiec: opodo twierdzilo ze u nich jest dobrze i oni wyslali dobrze i na TK musi byc dobrze
TK: odsyla do opodo poniewaz twierdzi ze takie dane dostali
Opodo znowu twierdzi ze wszystko ok (rozmowa sami hindusi)
za 4 czatem na opodo trafilem Europejskie imie i sprawa zalatwiona w 5 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 313 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group