Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 322 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#261 PostWysłany: 30 Sie 2021 16:19 

Uważajcie też na Opodo Prime, które aktywujesz w momencie kupna każdego biletu. Przed samym podaniem danych karty są do odznaczenia dwie opcje 1. że przystepujesz do 30 dniowego okresu próbnego i w tym czasie możesz kupować tanie bilety. 2. kontynuacja bez prime ale wtedy cena jest zazwyczaj wyższa od strony linii lotniczej. Prime działa na wersji niemieckiej i brytyjskiej i chyba austryjackiej. Bez zakładania jakiego kolwiek konta na prime po dokładnie 30 dniach miałem 7 prób pobrania 74,99euro za roczne członkostwo na które niby wyraziłem zgodę, odznaczając kupno biletu z prime. Co ważne jeszcze,to, że na każdej wersji językowej aktywuje się następna subskrypcja i też z tej samej karty próbowali pobrać ale funty brytyjskie.
Rezerwacje na prime nie przejdą gdy kupujesz bilet na inną osobę która nie jest właścicielem karty.Jednak wystarczy wpisać siebie ,podać innego meila i od np. Ryanaira za minutę jest potwierdzenie rezerwacji z ich strony i zmienić nazwisko. Jednak taka kombinacja też skutkuje uruchomieniem prime i za 30 dni wspomniana suma może zniknąć z karty.
Góra
 PM off
DMW uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#262 PostWysłany: 06 Wrz 2021 14:47 

Rejestracja: 06 Wrz 2021
Posty: 2
Witam,
zabukowałem przez Opodo bilet na przeloty Qatar Airways.
Niestety na stronie QA zarówno numer PNR jak i e-ticket nie działają. Pisałem też do QA na messengerze, odpowiadają że ten PNR jest non-existent.
Wylot 23/09

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#263 PostWysłany: 06 Wrz 2021 14:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22498
Skontaktować się z Opodo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#264 PostWysłany: 06 Wrz 2021 14:58 

Rejestracja: 06 Wrz 2021
Posty: 2
Dodzwonienie się chyba graniczy z cudem. Ale będę próbował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#265 PostWysłany: 30 Gru 2021 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Płacił ktoś z Was już za pomocą giropay u opodo? Jeżeli tak, to wszystko ok poszło?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#266 PostWysłany: 26 Mar 2022 10:40 

Rejestracja: 23 Cze 2016
Posty: 36
Cześć, kupiłem bilet w opodo i od wczoraj mam tai status:

'Twoja prośba o rezerwację jest teraz przetwarzana'

Czy to normalna procedura? Czy jest się czego obawiać, że mi anulują rezerwację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#267 PostWysłany: 26 Mar 2022 12:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22498
To normalna procedura. Niektóre opodo ręcznie wystawiają bikety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#268 PostWysłany: 05 Kwi 2022 21:14 

Rejestracja: 05 Kwi 2022
Posty: 1
No i ja glupi dalem sie nabrac a trzeba bylo najpierw tu zajrzec. Zakupilem lot do pescary, caly dzien trwalo przetwarzanie rezerwacji ale poeniadze pobrali od razu. Teraz przyszla informacja, ze sorry rezerwacja odrzucona. Pieniadze jednak nie wrocily na karte. Jak to odzyskac bo oczywiscie z robotem nie idzie sie dogadac? Przez bank?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#269 PostWysłany: 05 Kwi 2022 22:16 

Rejestracja: 12 Lut 2021
Posty: 119
Ich infolinia to dramat - połączenie odbierają jacyś hindusi i nie zawsze można za bardzo dogadać się po angielsku, natomiast całkiem dobrze funkcjonuje ich niemiecka infolinia. W sprawie odwołanego lotu przez linie lotniczą z przyczyn covidowych - maj 2020 - skłądałem reklamacje o zwrot 2 razy dzwoniąc na angielską infolinie - rozmowa dramat - ciężko było cokolwiek zrozumieć. Po 2 miesiacach sprawa stałą w miejscu więc zadzwoniłem na niemicką infolinie. Tam rozmawiało się w miare normalnie - po niemiecku. Niestety sprawa ciągłą się bardzo długo - po kolejnych 2 telefonach wreszcie zwrócili co do grosza ale wszystko trwało prawie 5 miesięcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#270 PostWysłany: 12 Kwi 2022 13:44 

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 3
Kilka dni temu zarezerwowałam bilety z Modlina do Paryża (11. maja) i powrotny z Paryża na Modlin (14. maja) przez Opodo. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji, okazało się, że aplikacja/linie lotnicze (?) zmienili szczegóły mojej rezerwacji, mówiąc precyzyjniej - odwrócili je, tj. wylot mam 11. maja z Paryża i powrót 14. maja z Modlina. Na szczęście mam oryginalne screeny, gdzie widać jak wyglądała moja pierwotna rezerwacja (z WWA do Paryża i z powrotem, nie odwrotnie).

Kontakt przez infolinię jest niemożliwy, ze względu na rezerwację tanimi liniami. Ich agent na stronie skierował mnie do maila "documents@contact.opodo.com", gdzie miałam załączyć wszystkie screeny, co też zrobiłam. Minęły jednak już 4 dni, a ja nadal nie otrzymałam wiadomości zwrotnej. Czy ktoś miał podobną sytuację lub wie co zrobić? Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#271 PostWysłany: 12 Kwi 2022 13:50 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
@Daria Bog na stronie jest Czat, spróbuj tam. Wpisz "live agent" żeby się dostać do osoby a nie bota.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#272 PostWysłany: 12 Kwi 2022 14:00 

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 3
Rozmawiałam z agentem (pisałam wyżej) - nie przez bota. Odesłał mnie pod wskazany adres e-mail, który milczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#273 PostWysłany: 23 Kwi 2022 17:02 

Rejestracja: 06 Kwi 2017
Posty: 78
Hej, mam pytanie, czy można kupić bilety lotnicze biorąc opcję prime i od razu z niej zrezygnować? Czy trzeba to utrzymać przez jakiś czas? Czy może się zdarzyć, że jeśli kupię z opcją prime i od razu zrezygnuje to usuną mi bilety? Przerabiał to ktoś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#274 PostWysłany: 24 Kwi 2022 22:16 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Możesz zrezygnować z prime przed wylotem. (przerabiałem osobiście)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#275 PostWysłany: 17 Maj 2022 11:57 

Rejestracja: 17 Maj 2022
Posty: 1
Cześć,
@Adventure95 mam akcje typu bilet za 239pln, Lufthansa ściągneła 900euro.
Masz jakiś zapisany kontakt z żywym człowiekiem w opodo.de? W tym przypadku chciałbym dostac chociaż częśc tej kasy nawet po 5mieś :)

Adventure95 napisał(a):
Ich infolinia to dramat - połączenie odbierają jacyś hindusi i nie zawsze można za bardzo dogadać się po angielsku, natomiast całkiem dobrze funkcjonuje ich niemiecka infolinia. W sprawie odwołanego lotu przez linie lotniczą z przyczyn covidowych - maj 2020 - skłądałem reklamacje o zwrot 2 razy dzwoniąc na angielską infolinie - rozmowa dramat - ciężko było cokolwiek zrozumieć. Po 2 miesiacach sprawa stałą w miejscu więc zadzwoniłem na niemicką infolinie. Tam rozmawiało się w miare normalnie - po niemiecku. Niestety sprawa ciągłą się bardzo długo - po kolejnych 2 telefonach wreszcie zwrócili co do grosza ale wszystko trwało prawie 5 miesięcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#276 PostWysłany: 17 Maj 2022 11:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Cytuj:
Lufthansa ściągneła 900euro

W jaki sposób?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#277 PostWysłany: 17 Maj 2022 12:04 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
@boots wczoraj mieli glitch: blad-w-opodo,231,165293
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#278 PostWysłany: 17 Maj 2022 17:10 

Rejestracja: 12 Lut 2021
Posty: 119
-- 17 Maj 2022 16:49 --

Dan Ko napisał(a):
Cześć,
@Adventure95 mam akcje typu bilet za 239pln, Lufthansa ściągneła 900euro.
Masz jakiś zapisany kontakt z żywym człowiekiem w opodo.de? W tym przypadku chciałbym dostac chociaż częśc tej kasy nawet po 5mieś :)

Adventure95 napisał(a):
Ich infolinia to dramat - połączenie odbierają jacyś hindusi i nie zawsze można za bardzo dogadać się po angielsku, natomiast całkiem dobrze funkcjonuje ich niemiecka infolinia. W sprawie odwołanego lotu przez linie lotniczą z przyczyn covidowych - maj 2020 - skłądałem reklamacje o zwrot 2 razy dzwoniąc na angielską infolinie - rozmowa dramat - ciężko było cokolwiek zrozumieć. Po 2 miesiacach sprawa stałą w miejscu więc zadzwoniłem na niemicką infolinie. Tam rozmawiało się w miare normalnie - po niemiecku. Niestety sprawa ciągłą się bardzo długo - po kolejnych 2 telefonach wreszcie zwrócili co do grosza ale wszystko trwało prawie 5 miesięcy.


Dzwoniłem na ich niemiecką infolinię ale to było już dość dawno gdzieś miąłem zapisany ten numer ale nie wiem czy znajde.. Na ich stronie są takie numery

https://opodo.pissedconsumer.com/customer-service.html

Opodo to straszne gówno nigdy więcej nic tam nie zarezerwuje

-- 17 Maj 2022 17:10 --

Znalazlem +49 40 34 97 92 16
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#279 PostWysłany: 17 Maj 2022 21:32 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
Adventure95 napisał(a):

Opodo to straszne gów.. nigdy więcej nic tam nie zarezerwuje.


Tak, a Opodo, eDreams i Travellink to jedna i ta sama firma i też nigdy więcej u nich nie zarezerwuję!

Czekam na zwrot po anulacji przez linie juz 2 lata i po wielu kontaktach z infolinią Opodo nadal nie ma widoków, że pieniądze odzyskam. Ta firma zupełnie nie dba o klientów i oszukuje.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off
Adventure95 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Opodo [opinie]
#280 PostWysłany: 18 Maj 2022 00:02 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Kupiłem bilet w Opodo. Mam 3 miesiące do lotu. Dziś o 20 dostałem informacje, ze mam już karty pokładowe.
Poki co sie nie przejmjuje czy z nimi polece, czy nie. Wydałem 40PLN wiec nie będe płakał.
FV jest na firmę lotniczą, wiec kase mi zwrócą, tak czy siak.
Ale mam inny problem. Stare konto mi usumeli. Nie moge sie zalogowac. Klikajac w Moje konto -> podaje e-mail i Google. Powinno sie powiązać.
Prosi o hasło. Wiąze z Opodo. (Adres e-mail i hasło nie są zgodne). A hasło zapisane jest 16/05/2022.
Kolejny krok: Nie pamietasz hasła.Wiec wybieram tę opcję, klikam i przycisk "Wyslij mi instrukcję". Oczywiscie instrukcja nie przychodzi na e-mail.
Pojawia się komunikat "Masz już konto zarejestrowane z użyciem konta w mediach społecznościowych. Zaloguj się." UBlock jest wyłączony :D
A wczoraj się zalogowałem...
I druga sprawa.
Apka w komórce. Podaje e-mail, podaje 10 cyferek rezerwacji z Opodo.
Aby zobaczyć moje karty pokładowe mam 3 kroki:
1. skanuj kod /pobierz aplikacje - co ciekawe tam mnie aplikacja widzi jako podróżnego :)
2. Wybierz swoją podróż w M. Podróże (Moje Podróże) - jest tam pusto
3. Naciśnij przycisk "Zamów teraz" - brak takiego przycisku
Jest przycisk "Dodaj rezerwacje". Podaje email i 10 cyferek nr rezerwacji.
Pojawia się komunikat: "Uwaga. Przepraszamy! Nie mogliśmy zaimportować Twojej rezerwacji".

Czekam na jakieś pomysły.

P.S. Swoją drogą mój voucher na 36€ gdzieś przepadł i nie wiem gdzie on jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 322 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group