Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Wrz 2014 00:25 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
jesli dobrze wyczytalem to w Boliwii jest opłata wylotowa (25-30dol) czy może ktoś mi to potwierdzić?
i czy trzeba płacic lokalną walutą? czy moze być np karta kredytowa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 28 Wrz 2014 18:31 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Witam ...jesli chodzi o oplate przy wylocie to od marca biezacego roku zostala ona zlikwidowana, i oplata ta jest wliczona juz w bilet ktory zostal zakupiony wczesniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Wrz 2014 20:38 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
super - to się brat ucieszy :)
wielkie dzięki za info!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Paź 2014 18:54 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 63
No nie wiem, kupowałem niedawno bilet na Sky Airline i tam nadal informowali o konieczności uiszczenia opłaty lotniskowej przy wylocie z La Paz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Paź 2014 00:33 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Raz jeszcze potwierdzam ....oplata wyjazdowa zostala zlikwidowana od marca biezacego roku ....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Paź 2014 01:16 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 63
A można jakieś źródło? Bo ja mam:

Cytuj:
The airport departure fee as of August 2014 is 20 US$. I (the OP) however didn't had to pay it as it somehow was already included in the ticket price (despite the warning on the website). I got the sticker, confirming that I paid the fee, on my boarding pass at check in.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Paź 2014 01:34 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
moof napisał(a):
A można jakieś źródło? Bo ja mam:

Cytuj:
The airport departure fee as of August 2014 is 20 US$. I (the OP) however didn't had to pay it as it somehow was already included in the ticket price (despite the warning on the website). I got the sticker, confirming that I paid the fee, on my boarding pass at check in.


No ale to by się w sumie zgadzało z:

cx8sp napisał(a):
Witam ...jesli chodzi o oplate przy wylocie to od marca biezacego roku zostala ona zlikwidowana, i oplata ta jest wliczona juz w bilet ktory zostal zakupiony wczesniej


Czyli nie zniesiona, a wkalkulowana w cenę biletu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Paź 2014 02:59 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Ok....moze i tak byc ....wkalkulowana w cene biletu...mieszkam w Bolivii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Paź 2014 09:40 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 63
Czyli linia lotnicza kłamie pisząc mi w bilecie

Cytuj:
IMPORTANT:
The airport boarding fee in La Paz
is not included in your airline ticket and has
to be paid at the airport prior boarding your flight


?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Lis 2014 03:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
czy moze ktos potwierdzic likwidacje tej oplaty, ktos kto ostatnio wylatywal z Boliwii ?
Aktualnie jestem w Boliwii a za lot Santa Cruz - La Paz (krajowy) zaplacilem 11 bs., za powrotny nic.
Interesuje mnie wylot do innego kraju, konkretnie z Santa Cruz, to samo pytanie dot. Peru.
Czy wylatujac z Limy placimy ten podatek ?
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Sty 2015 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 123
Prosze o info czy konieczna jest oplata wylotowa:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Lut 2015 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 123
Niestety nie uzyskałem odpowiedzi na zadane pytanie, stąd odpowiedź pod odpowiedzią.

Wróciłem niedawno z Ameryki Południowej i odbyłem lot z La Paz do Sao Paolo z przesiadką w Santa Cruz Sierra.
Otrzymaliśmy fakturę z zaznaczoną kwotą 20 dolarów, jednak NIE MUSIELIŚMY NIC PŁACIĆ.

Reasumując- brak opłaty wylotowej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 02 Mar 2015 08:12 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 21
Lecąc z Paragwaju (Asuncion) do Santa Cruz nie było żadnych opłat za wylot/przylot. Lecieliśmy liniami TAM
Podobnie było wylatując z La Paz do Peru, Cuzco. Nie spotkaliśmy się z żadnymi opłatami. lecieliśmy liniami Amasonasz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 02 Mar 2015 09:10 

Rejestracja: 06 Lis 2010
Posty: 81
kriss napisał(a):
czy moze ktos potwierdzic likwidacje tej oplaty, ktos kto ostatnio wylatywal z Boliwii ?
Aktualnie jestem w Boliwii a za lot Santa Cruz - La Paz (krajowy) zaplacilem 11 bs., za powrotny nic.
Interesuje mnie wylot do innego kraju, konkretnie z Santa Cruz, to samo pytanie dot. Peru.
Czy wylatujac z Limy placimy ten podatek ?


Wylatywałem z Limy na początku lutego i również żadnych dodatkowych opłat przy wylocie nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 29 Paź 2015 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2013
Posty: 160
Wylatywaliśmy z La Paz pod koniec sierpnia - wszystko w cenie biletu, żadnych dodatkowych opłat. A do tego w hali odlotów kawa w logicznej cenie a nie zdzierstwo jak u nas :D.

A tak w ogóle, to nie bójcie się wymieniania paru dolarów na boliwiany na lotnisku po przylocie. Jasne, że gorszy kurs niż na mieście, ale nie za zbójectwa.
_________________
Nasze blogi:
https://treeclimbing.academy
https://fotografia.marzenawystrach.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group