Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#1621 PostWysłany: 11 Sty 2023 11:35 

Rejestracja: 18 Sie 2019
Posty: 24
Nazwa hotelu: Mercure Kasprowy Zakopane

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: zwykły z widokiem

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do pokoju deluxe z widokiem, vouchery na drinki, 15% zniżki w restauracji, 2x wstawka z słoiczkiem imbiru, krówkami, makaronikami, alkoholem. Za drugim razem przynieśli też soczek i cukierki dla dziecka :D

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Chyba nasz ulubiony hotel na krótkie weekendowe wypady bez planowania. Brakowało mi trochę punktów do utrzymania statusu i postanowiliśmy zaszaleć i pojechać tam w teoretycznie najgorszym momencie przed sylwestrem. Pomimo terminu pobyt super. Nawet na śniadaniach, bo sala jest wystarczająco duża.
Restauracja na parterze jak zawsze fantastyczna. Obiadokolacja na -1 są po 120zł/os więc moim zdaniem taniej, albo ciekawiej jest zjeść na górze.
W tym czasie były dodatkowe atrakcje, ale nie korzystaliśmy z nich. Na Sylwestra organizowany jest oddzielny bal dla dzieci co może być bardzo ciekawe dla osób które chcą spędzić go we dwójkę.
Niedawno w hotelu otwarła się spora strefa dla dzieci. Nasze jeszcze za małe, ale poszłam obejrzeć i wygląda super. Jest coś dla każdej kategorii wiekowej, są panie które dbają o dzieci, jest woda do picia.


Inne uwagi: Niestety hotel z dniem 31.12 opuścił Accor (minęło 10 lat umowy) więc to pewnie ostatnia recenzja w tym wątku. Jednak spodziewam się, że dalej będziemy go odwiedzać, chociaż pewnie trochę rzadziej, bo trzeba będzie zacząć płacić za lepszy pokój i śniadania :(
Podobno hotel dalej będzie stosować jakieś przywileje dla stałych klientów, ale nie znam szczegółów.
Mieliśmy oddzielne rezerwacje na 2dni i jeszcze jeden. Dostaliśmy 2x voucher na drinki, 2x wstawkę. Chyba przypadek, ale całkiem miły.
Polecam ciasto snickers, smakuje praktycznie jak batonik.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1622 PostWysłany: 02 Lut 2023 23:24 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Nazwa hotelu: Ibis Dubai Deira City Centre

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink dla dwóch osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie dotyczy

Inne uwagi: Mam mieszane uczucia. Na plus lokalizacja - blisko metra i centrum handlowego z dużym i czynnym do późna Carrefourem. Obok fajna knajpka (Walkers) - czynna 24h z rozsądnymi cenami i nienajgorszą kuchnią (aczkolwiek nie wiem czy to standard - może tak trafiliśmy). Check-in w hotelu to jakieś bizancjum papierologii. Sam pokój (szczególnie łazienka) niestety ale wymaga już odświeżenia. Byłem tu kilka lat wcześniej i ewidentnie czas się zatrzymał o ile nie cofnął. Welcome drink realizowaliśmy w barze połączonego z Ibisem Novotela. Ciekawe doświadczenie - bar był wręcz "okupowany" przez panie najstarszej ponoć profesji świata, które co rusz próbowały zainteresować klientów swoimi wdziękami. Nie jestem szczególnie purytański ale jak dla mnie było to dziwne doświadczenie w hotelu sieciowym z rzucającą się w oczy ochroną nie mówiąc już o tym gdzie jesteśmy. Traktuję to jako lokalną ciekawostkę.

PS. W pokoju hotelowym gniazdka elektryczne są wyłącznie w "arabskim" wydaniu. Na pytanie w recepcji o wypożyczenie adaptera do europejskich wtyczek zostałem poinstruowany, że za rogiem jest mały supermarket w którym można je kupić ponieważ sam hotel takowych nie posiada.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1623 PostWysłany: 06 Lut 2023 13:14 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Nazwa hotelu: Grand Mercure Phuket Patong - Tajlandia

Twój status w programie lojalnościowym: platynowy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: superior z łóżkiem king size

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: darmowe śniadania, podwyższenie standardu pokoju do pokoju z bezpośrednim dostępem do basenu, późne wymeldowanie, poczęstunek, napój powitalny, dostęp do saloniku hotelowego, priorytetowe zameldowanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? tak

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik czynny w godz. 11-17. Dość skromny, ale przyjemny. Dostępne napoje (kawa, herbata, soki, woda), drobne przekąski, kanapki, sałatki, owoce, ciasta. Bardzo miła obsługa. Skromnie, ale przyjemnie, aczkolwiek bez alkoholi. Zdjęcie w załączeniu.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Zameldowanie w pięciu stanowiskach - bardzo przyjemne. Dla statutowców oddzielne pomieszczenie do meldunku. Na początek mokre ręczniczki i pyszny napój. Recepcjonistka objaśnia zasady i reguły obowiązujące w hotelu, przywileje i prowadzi do pokoju. Po chwili do pokoju docierają bagaże. Bardzo uprzejmy meldunek. Pokój ładny, czysty i dostęp do basenu robi robotę. Śniadania (6.30-10.30) pyszne i zróżnicowane. Świeżo wyciskane owoce. Bar sałatkowy, owocowy, jajeczny, potrawy tajskie, chińskie, zupki, sałatki, ciasta i słodkości, itp. Pychotka. Na terenie hotelu kilka basenów. Dużo osób z Australii, niestety też trochę ruskich (ok. 10-15 % wszystkich gości). Dobra lokalizacja. Do morza 10-15 min. pieszo, do Bungla Road ok. 10 min. pieszo. Wokół hotelu mnóstwo knajpek, barów, budek z lokalnym jedzeniem. My często chodziliśmy (około 10 minut spacerkiem) na Plaza Market, gdzie lokalne jedzenie było wyjątkowo tanie (tańsze o połowę, niż w okolicach hotelu). Tam też można kupić ciuchy, pamiątki, itp. Hotel godny polecenia. Standard, obsługa, czystość na bardzo dobrym poziomie

Inne uwagi: Hotel umożliwił mi późne wymeldowanie, po zmianie pokoju. Hotel opuściłem około 17.00. Początkowo oczekiwano ode mnie zapłaty za tą usługę, jednak po pokazaniu mojego statusu sprawa w ciagu 20 sekund została załatwiona pozytywnie - wymiana kart do pokojów (ten, który do tej pory zajmowaliśmy był już sprzedany, stąd konieczność zmiany pokoju).

Załączniki:
salonik2.jpg
salonik2.jpg [ 163.29 KiB | Obejrzany 2991 razy ]
salonik1.jpg
salonik1.jpg [ 161.45 KiB | Obejrzany 2991 razy ]
hotel7.jpg
hotel7.jpg [ 163.58 KiB | Obejrzany 2991 razy ]
hotel6.jpg
hotel6.jpg [ 156.57 KiB | Obejrzany 2991 razy ]
hotel5.jpg
hotel5.jpg [ 162.65 KiB | Obejrzany 2991 razy ]
hotel4.jpg
hotel4.jpg [ 163.47 KiB | Obejrzany 2991 razy ]
hotel3.jpg
hotel3.jpg [ 157.32 KiB | Obejrzany 2991 razy ]
hotel2.jpg
hotel2.jpg [ 161.25 KiB | Obejrzany 2991 razy ]
hotel1.jpg
hotel1.jpg [ 160.6 KiB | Obejrzany 2991 razy ]
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)


Ostatnio edytowany przez potek7, 07 Lut 2023 11:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
czarnamegi uważa post za pomocny.
 
      
#1624 PostWysłany: 07 Lut 2023 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Mercure Inverness Hotel, Szkocja – styczeń 2023

Twój status w programie lojalnościowym:Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard 2 osobowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Privilege Room, voucher na welcome drink x 2

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + symboliczna dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel z zewnątrz wygląda nieszczególnie, stara bryła domagająca się liftingu/remontu. Od wewnątrz prezentuje się znacznie lepiej. Hotel położony w ścisłym centrum Inverness. Do dworca kolejowego i autobusowego 3 min piechotą. Wokół hotelu mnóstwo sklepów i knajpek. Obsługa w recepcji bardzo miła i uprzejma. W uwagach przy rezerwacji standardowo wpisałem pośbę o ew. upgrade, ale zaskoczyli mnie dając przy niskim statusie Silver upgrade do pokoju Privilege na najwyższym piętrze z widokiem na rzekę Ness. Pokój zdecydowanie ponadstandardowy - duża powierzchnia, taki trochę w stylu pokoi w Crowne Plaza IHG. Składa się z części sypialnej, wnęki z biureczkiem i stolika z fotelem oraz części z sofą i stolikiem. Łazienka z przeszklonym prysznicem + toaleta. Maszyna na kapsułki Nespresso, czajnik, kawa, herbata, ciastka, woda gaz i niegaz. - codziennie uzupełniane. Pokój czysty, zadbany, łóżko wygodne. Fajny widok z dużych okien na rzekę Ness i miasto. Śniadania jak na UK bardzo dobre z dosyć dużym wyborem produktów. Standardowo na ciepło: fasolka, pieczarki, pieczone pomidory, trójkąty ziemniaczane, kiełbaski cumberland, bekon, jajka sadzone. Dodatkowo na ciepło haggis. W ‘kąciku europejskim’ kilka rodzajów wędlin i serów. Ponadto dżemy, jogurty, płatki śniadaniowe, owoce, croissanty i inne ciasta etc. Dostępne 3 rodzaje soków z dyspenserów lub dla chętnych możliwość samodzielnego wykonania wyciskanego soku z pomarańczy. Dosyć dobra kawa z maszyny oraz szeroki wybór herbat. Osobiście byłem szczerze zadowolony z pobytu i polecam nocleg w tym hotelu innym.


Inne uwagi:Duża ilość z sklepów i knajpek/pubów w najbliższej okolicy. Dla koneserów dobrego smaku i rozsądnej ceny, piechotką 10 minut do najlepszego w Inverness Mcleod’s Fish&Chips na Grant St. Zdecydowanie POLECAM!

Załącznik:
Mercure front.jpeg
Mercure front.jpeg [ 363.13 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
Mercure front1.jpeg
Mercure front1.jpeg [ 349.21 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
room1.jpeg
room1.jpeg [ 359.12 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
room2.jpeg
room2.jpeg [ 357.83 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
room3.jpeg
room3.jpeg [ 278.21 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
room4.jpeg
room4.jpeg [ 313.55 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
menu1.jpeg
menu1.jpeg [ 229.65 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
menu2.jpeg
menu2.jpeg [ 250.95 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
break1.jpeg
break1.jpeg [ 368.31 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
break2.jpeg
break2.jpeg [ 356.8 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
break3.jpeg
break3.jpeg [ 313.78 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
break4.jpeg
break4.jpeg [ 359.7 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
break5.jpeg
break5.jpeg [ 363.01 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
break6.jpeg
break6.jpeg [ 498.62 KiB | Obejrzany 2921 razy ]

Załącznik:
break7.jpeg
break7.jpeg [ 446.83 KiB | Obejrzany 2921 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#1625 PostWysłany: 14 Lut 2023 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Nazwa hotelu:Ibis Sydney Airport

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wczesne zameldowanie(10.30), butelka wody, voucher na małe piwo lub wino, czekoladki i możliwe że upgrade (pokój miał czajnik i lodówkę, a to chyba nie standard w Ibisach)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Typowy ibis, więc wiadomo czego się spodziewać, ale wszystko zadbane, recepcja miła, łóżko bardzo szerokie i wygodne. A nawet byli na tyle mili, że pająk którego znalazłem w moim pokoju był rozmiaru europejskiego a nie lokalnego 😁
Śniadania nie jadłem, bo miałem je na lotnisku, ale hotel mogę polecić z czystym sumieniem - szczególnie jak ktoś ma wczesny lot.


Inne uwagi:Hotel znajduje się jakieś 900 metrów od T2, krajowego. Do stacji Mascot T8 (airlink - jest dopłata za korzystanie ze stacji lotniskowych) jest kilkaset metrów. Pomiędzy terminalem krajowym i międzynarodowym jeździ darmowy shuttle bus (przez cały dzień, co pół godziny, przejazd poniżej 10 minut). Hotel oferuje też shuttle bus na T1 za 12$.

Z minusów, nie wiedzieć czemu o 20.30 wygonili mnie z jedzeniem z tarasu restauracji. Znaczy się, zrozumiałbym, ale jeden pracownik przyniósł mi te jedzenie na taras bez słowa, a drugi przyszedł po 3 minutach z uwagami. I nie tylko do mnie. Nie wiem jaka jest różnica pomiędzy mną pijącym wino a jedzącym frytki. Może głośno mlaskałem...

Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 367.06 KiB | Obejrzany 2741 razy ]

Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 278.8 KiB | Obejrzany 2741 razy ]

Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 258.15 KiB | Obejrzany 2741 razy ]

Załącznik:
4.jpg
4.jpg [ 275.61 KiB | Obejrzany 2741 razy ]


Nazwa hotelu:Voyages. The Lost Camel - Ayers Rock (Uluru)

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:jest jeden rodzaj pokojów

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Chyba upgrade (największy pokój w hotelu), późne wymeldowanie o 11!), voucher na drinka (piwo, wino, podawane w innym hotelu)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):kasa plus punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: pokój w którym wylądowałem jest całkiem ok, ma dużą łazienkę oraz zestaw do parzenia herbaty i kawy. W lodówce całe pół litra mleka. Ogólnie wrażenia pozytywne, ale kompletnie nie jest warty tych pieniędzy. Na drinka z voucheru trzeba drałować do dużo droższego miejsca, a znajdująca się obok rozsądniej ceniącą się restauracja jest tylko do 20.30 (co jest problemem jeśli było się na oglądaniu zachodu słońca).
Hotel nie jest warty tych pieniędzy i bardzo korzysta z faktu, że w resorcie wszystkie hotele należą do jednego właściciela. Jako że chciałem zobaczyć zachód słońca przy Uluru, to zapłaciłem za to. Ale raczej nie powtórzę.


Inne uwagi: recepcja działa tylko do 16.30. Pierwotnie rezerwowałem inny hotel (Outback Hotel & Lodge), ale przeniesiono mnie do (ponoć lepszego - pierwotny hotel przynależy do Ibis Styles, ten jest częścią Mercure) tego hotelu. Specjalnie nie rezerwowałem tego hotelu, bo pokoje mają światło dzienne tylko przez mleczne szyby w łazience, a ja potrzebuję odrobiny światła dziennego. Okazało się, że jest jeden pokój z oknem - wcześniej jak pisałem do recepecji, odpisano mi że nie ma pokojów z oknami).
No i minął prawie tydzień, a punktów za pobyt jeszcze nie ma.

Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 386.17 KiB | Obejrzany 2741 razy ]

Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 344.16 KiB | Obejrzany 2741 razy ]

Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 332.24 KiB | Obejrzany 2741 razy ]

Załącznik:
4.jpg
4.jpg [ 288.42 KiB | Obejrzany 2741 razy ]

Załącznik:
5.jpg
5.jpg [ 275.94 KiB | Obejrzany 2741 razy ]

Załącznik:
6.jpg
6.jpg [ 281.46 KiB | Obejrzany 2741 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#1626 PostWysłany: 20 Lut 2023 09:52 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Nazwa hotelu: Century Old Town Prague - MGallery

Twój status w programie lojalnościowym: Gold (chociaż nie wiem czemu ale traktowali mnie tam jak Platinum)

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: DWUPOZIOMOWY APARTAMENT LE DOME Z 1 DUŻYM, OKRĄGŁYM ŁÓŻKIEM KING-SIZE

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Wstawka, voucher na welcome drinka, magnes na recepcji, voucher na 10% oraz softy z lodówki

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): certyfikat z zeszłego roku z Platyny + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel zlokalizowany w starej kamienicy, jak wiadomo przez 14 lat pracował tam Franc Kafka. Pięknie stylizowany obiekt, obsługa również najwyższym poziomie. Wziąłem za certyfikat najlepszy pokój w tym hotel Le Dome. Jak wszedłem szczęka opadła nie wiem czy to nie najładniejszy apartament w jakim do tej pory byłem (na pewno w Acorze, na dzień dzisiejszy nic nie jest go w stanie przebić). Niebanalny design, nie był może największym apartament, sypiałem w większych ten miał 87 m², ale na pewno najwyższym z 18-20 m wysokości z wieżyczką i kapturkiem. Zlokalizowany na 5 piętrze ponieważ to duplex, to sypialnia jest zlokalizowana we wspomnianej wieżyczce.

Ponieważ w ten weekend nieźle wiało w Pradze momentami nieźle również trzepało tą wieżyczką. Chłodno w tej sypialni (na dworze+9) tak przy -10 ciężko by to byłoby ogrzać ponieważ kubatura tej sypialni jest ogromna. Ciekawe z drugiej strony latem jak ta blacha się nagrzeje czy klimatyzacji nadąża z odprowadzaniem ciepła. Policzyłem schodki z salonu do sypialni dokładnie 25, po pijaku może to być niemożliwa misja:), a wręcz niebezpieczna,a na górze nie ma łazienki. Sypialnia z okrągłym ogromnym łóżkiem, brakowało żebyś się łóżko sie jeszcze krecio (jak u Winnickich:), całość z dziennym pokojem robi piorunujące wrażenie, wszystko dopięte na tip top Robię już ze 20 minut zdjęcia, telefon z recepcji, jak się podoba apartment czy wszystko w porządku?? i jak czegoś potrzebuje to żebym się kontaktował. Fiu Fiu obsługa pierwsza klasa.
W porównaniu z MGallery Palazzo Napoli to tamten duplex to był raczej "śmietnik":), tutaj to jest prawdziwy lux.

Widok z okien w salonie w sumie żaden ze względu na umiejscowienie, w sypialni 4 male okienko wychodzące na ulice.
Osobna łazienka z wanną i prysznicem na przeciwko osobne WC.

Śniadanie bez jakiś większych uniesień, klasyk jak wszędzie, danie na życzenie możliwe do przygotowania przez kucharza. dobra sekcja jogurtowa było również namiastka szampana, ale raz że butelka otwarta i bez korka, dwa nie w lodzie, trzy wyglądała jak resztka z poprzedniego śniadania, tudzież baru, kiepsko się to prezentowało, ciekawy pomysł z migdałami i orzechami w miodzie.


Inne uwagi: Jak najbardziej uważam, ten certyfikat za dobrze wykorzystany, oficjalna cena za ten duplex 2500-3000 PLN/noc, poza zasięgiem, więcej pewnie już tam spał też nie będę, aczkolwiek i tak pełna rekomendacja.

Załącznik:
01 COTP.jpg
01 COTP.jpg [ 906.27 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
02 COTP.jpg
02 COTP.jpg [ 686.3 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
03 COTP.jpg
03 COTP.jpg [ 678.2 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
04 COTP.jpg
04 COTP.jpg [ 747.98 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
05 COTP.jpg
05 COTP.jpg [ 730.55 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
06 COTP.jpg
06 COTP.jpg [ 665.95 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
07 COTP.jpg
07 COTP.jpg [ 692.63 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
08 COTP.jpg
08 COTP.jpg [ 719.51 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
09 COTP.jpg
09 COTP.jpg [ 736.2 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
10 COTP.jpg
10 COTP.jpg [ 683.84 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
11 COTP.jpg
11 COTP.jpg [ 667.28 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
12 COTP.jpg
12 COTP.jpg [ 627.25 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
13 COTP.jpg
13 COTP.jpg [ 596.59 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
14 COTP.jpg
14 COTP.jpg [ 686.01 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
15 COTP.jpg
15 COTP.jpg [ 525.78 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
16 COTP.jpg
16 COTP.jpg [ 753.84 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
17 COTP.jpg
17 COTP.jpg [ 628.33 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
18 COTP.jpg
18 COTP.jpg [ 655.42 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
19 COTP.jpg
19 COTP.jpg [ 720.73 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
20 COTP.jpg
20 COTP.jpg [ 697.12 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
21 COTP.jpg
21 COTP.jpg [ 642.19 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
22 COTP.jpg
22 COTP.jpg [ 721.88 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
23 COTP.jpg
23 COTP.jpg [ 662.46 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
24 COTP.jpg
24 COTP.jpg [ 801.06 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
25 COTP.jpg
25 COTP.jpg [ 766.71 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
26 COTP.jpg
26 COTP.jpg [ 821.93 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
27 COTP.jpg
27 COTP.jpg [ 823.47 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
28 COTP.jpg
28 COTP.jpg [ 742.15 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
29 COTP.jpg
29 COTP.jpg [ 897.72 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
30 COTP.jpg
30 COTP.jpg [ 809.33 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
31 COTP.jpg
31 COTP.jpg [ 885.37 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
32 COTP.jpg
32 COTP.jpg [ 857.26 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
33 COTP.jpg
33 COTP.jpg [ 819.84 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
34 COTP.jpg
34 COTP.jpg [ 782.07 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
35 COTP.jpg
35 COTP.jpg [ 750.68 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
36 COTP.jpg
36 COTP.jpg [ 867.25 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
37 COTP.jpg
37 COTP.jpg [ 879.44 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
38 COTP.jpg
38 COTP.jpg [ 634.99 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
39 COTP.jpg
39 COTP.jpg [ 710.39 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
40 COTP.jpg
40 COTP.jpg [ 422.95 KiB | Obejrzany 2618 razy ]

Załącznik:
41 COTP.jpg
41 COTP.jpg [ 447.6 KiB | Obejrzany 2618 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
17 ludzi lubi ten post.
flus uważa post za pomocny.
 
      
#1627 PostWysłany: 23 Mar 2023 23:10 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
Nazwa hotelu: Novotel Panama City

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Pokój typu superior z 1 łóżkiem king-size

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel w świetnej lokalizacji - niedaleko stacja metra Via Argentina, niestety nadszarpnięty zębem czasu. Check-in świetny i szybki, dobre rozpoznanie statusu (pierwszy chyba raz ktoś mi podziękował za lojalność), w ramach welcome drinku wino/piwo/softy.
Pokój ogromny (w Ibisie by wykrojono z niego jeszcze jeden pokój ;)), niestety nienajczystszy. Słaba dźwiękoszczelność, również przez to że pod drzwiami do pokoju spora szpara. Ogromny atut hotelu - widoki; mieliśmy pokój na 9 piętrze i widok jak na zdjęciu - na panamskie wieżowce.
Śniadanie przeciętne, bardzo mały wybór; z plusów: kucharz przyrządzający omlety itp. na bieżąco, również w podgrzewaczach oprócz jajecznicy codziennie było co innego.


Inne uwagi: Po drugiej stronie ulicy świetny food truck- Fren! Eat & Chill z kuchnią wenezualską, polecam.

Załączniki:
IMG20230304065237.jpg
IMG20230304065237.jpg [ 288.88 KiB | Obejrzany 2355 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
flus uważa post za pomocny.
 
      
#1628 PostWysłany: 03 Kwi 2023 12:07 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Nazwa hotelu: Mercure Tokaj Center

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior Room with 1 double bed and Sofa

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do privilege z widokiem na rzeki, welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? N/D

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel nowy, niewielki, chyba przebudowany z istniejącego + dobudowano kilka części, w tym nowe lobby z restauracją wychodzącą na główną ulicę. Bardzo dogodnie położony, praktycznie w centrum miasteczka. Pokoje niezbyt duże, ale dość dobrze zaprojektowane, więc nie wydają się ciasne. Hotel posiada dwa baseny, jeden spory zewnętrzny, ale na początku kwietnia jeszcze był nieczynny. Drugi wewnętrzy jest niewielki, bardziej relaksacyjny, pływać się w nim nie da. Są też dwie sauny suche. Siłowni nie zauważyłem. Śniadania bardzo dobre, produkty wysokiej jakości. Obsługa bardzo miła. W ramach welcome drinka można było wybrać kieliszek tokaja, w tym Aszu.

Inne uwagi: Parking koło hotelu nie jest drogi - kosztuje 2000 HUF za dobę, ale szybko się zapełnia. Jednak tuż przed wjazdem na niego jest też kilkanaście miejsc na trawie, gdzie parkują samochody.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
flus uważa post za pomocny.
 
      
#1629 PostWysłany: 17 Kwi 2023 16:54 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Nazwa hotelu: Ibis Styles Wałbrzych/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b]platynowy


Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: drink powitalny (małe piwo z nalewaka, lampka wina lub napój bezalkoholowy), pokój - 5 piętro, bezproblemowo późne wymeldowanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Tak. Pyszne śniadanie, czystość na każdym kroku, bardzo miła obsługa, bezpłatny zewnętrzny parking, czajnik, kawa, herbata, woda butelkowana w pokoju. Wady: lokalizacja przy galerii handlowej, ale zdala od miasta, nie pasowało nam: łóżko (małe), ale głównie zbyt miękki materac i słabej jakości poduszki, co wpływało na słaby komfort snu - ale to tylko nasze odczucia.

Inne uwagi: Hotel kilkakrotnie opisywany, dlatego nie widziałem potrzeby zamieszczania dodatkowych zdjęć - stare są jak najbardziej aktualne. Hotel godny polecenia. Stosunek jakości do ceny - bardzo dobry.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1630 PostWysłany: 17 Kwi 2023 20:03 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
@potek7 w którym poście są zdjęcia tego Wałbrzycha? Pytam bo sam nie potrafię znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1631 PostWysłany: 17 Kwi 2023 20:30 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
@Wintermute Wpisz w lupkę tematu (prawy górny róg) hasło "Wałbrzych" i znajdziesz 4 relacje ze zdjęciami, np post #1189, #749.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1632 PostWysłany: 18 Kwi 2023 07:59 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
@potek7 tak właśnie zrobiłem i nie pokazuje mi żadnego zdjęcia. Dzisiaj również. Dlatego pytam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1633 PostWysłany: 18 Kwi 2023 09:07 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Mi pokazuje 11 wyników ale, nie wiem dlaczego też zdjęć nie widzę, a jestem przekonany, że były. Niestety swoje już usunąłem. Dałem ciała.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1634 PostWysłany: 03 Maj 2023 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
abelincoln napisał(a):
Nazwa hotelu: Mercure Toruń
Przedostatnim razem w Mercure Toruń ze względu na status dostałem paczkę Katarzynek i voucher, ostatnio voucher i pseudo-up od pokoju przystosowanego dla inwalidów. Więc przy następnych wizytach w Toruniu będę omijał ten hotel (aż znowu zapomnę dlaczego…)

Dwai pół roku wystarczyły, bym zapomniał :D Opiszę, bo chyba zdjęć pokojów po remoncie jeszcze nie było

Nazwa hotelu: Mercure Toruń

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: drink powitalny (małe piwo z nalewaka, lampka wina lub napój bezalkoholowy), upgrade do Privilege, paczka herbatników i po dłuższej rozmowie (bo ponoć full) late-checkout do 14.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Po remoncie, pokoje privilege zaczęły przypominać coś, co można uznać za nowoczesność. Aczkolwiek ten żałobny kolor... Poza tym solidny pobyt - nie ma do czego się przyczepić poza trudnościami z późniejszym wymeldowaniem. A i mogliby coś zrobić z prysznicem, jest taka krótka ścianka, że ciężko nie zalać całej łazienki :D

Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 298.03 KiB | Obejrzany 1683 razy ]

Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 222.93 KiB | Obejrzany 1683 razy ]

Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 234.12 KiB | Obejrzany 1683 razy ]

Załącznik:
4.jpg
4.jpg [ 378.29 KiB | Obejrzany 1683 razy ]

Załącznik:
5.jpg
5.jpg [ 351.19 KiB | Obejrzany 1683 razy ]

Załącznik:
6.jpg
6.jpg [ 318.15 KiB | Obejrzany 1683 razy ]


Inne uwagi: Do hotelu wchodzić trzeba objazdem, bo się im coś popsuło. Ale za to jaki widok z okna...

Załącznik:
7.jpg
7.jpg [ 512.62 KiB | Obejrzany 1683 razy ]

Załącznik:
8.jpg
8.jpg [ 306.27 KiB | Obejrzany 1683 razy ]



Jako że regularnie opisywany tutaj hotel, to tylko o przywilejach.

Nazwa hotelu:
Mercure Bydgoszcz Sepia

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin dostępny dla statusowców - do 3 dni przed (jakaś impreza w hotelu)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Privilege, darmowe softy z lodówki, późniejsze wymeldowanie (chciałem tylko do 13) i dwa mikroherbatniczki (takie jakie dodaje się do kawy w lepsiejszych kawiarniach) w pudełku z napisem "Enjoy local". Herbatniki z Hiszpanii :)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1635 PostWysłany: 04 Maj 2023 00:46 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
[quote="abelincoln"]Nazwa hotelu: Mercure Toruń
Przedostatnim razem w Mercure Toruń ze względu na status dostałem paczkę Katarzynek i voucher, ostatnio voucher i pseudo-up od pokoju przystosowanego dla inwalidów. Więc przy następnych wizytach w Toruniu będę omijał ten hotel (aż znowu zapomnę dlaczego…)[quote="abelincoln"]

abelincoln tez bylem w tym Mercure w Toruniu i fakt na recepcji mowili ze powoli odnawiaja tylko 5 pietro jest privilege, a pierniczki bardzo dobre, co do Bydgoszczy to nie wiedziec czemu strasznie drogo tam, na poczatku nie dostalem wstawki oraz drinka powitalnego nawet, musialem czekac az mlody recepcjonista zadzwonil ...do managera, i wtedy bylo ok.


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 12 Maj 2023 00:21, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
abelincoln lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Mediolan Mercure
#1636 PostWysłany: 08 Maj 2023 01:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
-- 06 Maj 2023 19:59 --

Nazwa hotelu: Mercure Milano Solari dla wyszukiwarki: LIN MXP BGY

Twój status w programie lojalnościowym: GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: najwyższe piętro, wstawka z kilkoma puszkami różnych napoi, butelka smacznego wina, kupon na 2 wellcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pokoje standardowe jak to w sieci, w łazience wanna pełniąca funkcje prysznica. Śniadania bardzo smaczne, spoko na 3 dni później były by monotonne. Fajna lokalizacja do zwiedzania miasta, blisko z buta do centrum, do metra rzut kamieniem, w okolicy gastronomia. Ciekawostką było śniadanie do 12:00 pierwszy raz się spotkałem

Inne uwagi: Okolica robi dobre wrażenie i wydaje się bezpieczna

-- 08 Maj 2023 01:07 --

Nazwa hotelu: ibis Como dla wyszukiwarki BGY Grandate

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: kupon na 2 wellcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pokoje czyste, niezniszczone, typowe ibisy czyli brak lodówki i czajnika. Internet działał szybko. Bardzo duży pusty parking. Śniadania dobrej jakości, ale nie ma NIC NA CIEPŁO. szynki, sery, dżemy, jajka itp

Inne uwagi: Dobre miejsce wypadowe jak ktoś jest samochodem. Dosyć daleko do cywilizacji, dzielnica przemysłowo-handlowo-usługowa, takie dalekie przedmieścia Como. Do centrum turystycznego Como to 10-15 minut jazdy samochodem, tak że raczej spacery odpadają, poza tym okolica mało ciekawa. Największa zaleta to ceny za dwie osoby ze śniadaniem płaciłem ok 70E za dzień w długi weekend majowy. W okolicy Como ceny są raczej kosmiczne. Na miejscu jest bar/restauracja z całkiem przyzwoitym jedzeniem
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#1637 PostWysłany: 09 Maj 2023 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1196
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Nazwa hotelu: Ibis Styles Madrid Prado

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Pokój standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Superior z balkonem, welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? Nie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel ma fantastyczną lokalizację, w zasadzie do wszystkich głównych atrakcji można dojść piechotą. I to jest z pewnością jego główna zaleta, która ma oczywiście odzwierciedlenie w cenie. Przy recepcji jest ekspres kapsułkowy ze skandalicznie drogą kawą z papierowego kubka (2 euro za kapsułkę) - w pokoju superior jest jednak ekspres i dwie kapsułki na dzień. Welcome drink w postaci butelkowanej, samoobsługa z lodówki w lobby. W pokoju też jest lodówka, co w Ibis Styles nie zdarza się często, codziennie do lodówki dokładane dwie butelki wody.
Pokój mały ale mimo wszystko wydawał mi się znośny, (do czasu, o czym poniżej). Fajny balkon z widokiem na dachy Madrytu. W sumie byłam zadowolona, ale jak już wspomniałam, do czasu ;)

Załącznik:
Prado.jpg
Prado.jpg [ 68.74 KiB | Obejrzany 1303 razy ]

Załącznik:
MPrado.jpg
MPrado.jpg [ 59.18 KiB | Obejrzany 1303 razy ]



Inne uwagi: I tu czas na mojego gorzkie żale czarownicy :) Piszę z przymrużeniem oka, choć nie mogę powiedzieć, że ani przez chwilę nie poczułam ukłucia zazdrości, gdy stało się to co się stało.
W hotelu spędziłam weekend prywatnie a następnie kolejną noc służbowo. Na tę ostatnią noc dołączył do mnie kolega, który nie posiada ani nigdy nie posiadał nawet grama statusu w All. Zarezerwował podobnie jak ja pokój standardowy, a otrzymał to co poniżej. Jak mi przesłał zdjęcia to miałam ochotę go powiesić na zasłonie ;)
Co ciekawe, przeklikałam kalendarz i ten pokój w ogóle nie jest dostępny w regularnej ofercie. Ten rowerek treningowy mnie rozłożył na łopatki.
Załącznik:
PHOTO-2023-04-17-20-49-15.jpg
PHOTO-2023-04-17-20-49-15.jpg [ 169.2 KiB | Obejrzany 1303 razy ]

Załącznik:
PHOTO-2023-04-17-20-49-12.jpg
PHOTO-2023-04-17-20-49-12.jpg [ 129.5 KiB | Obejrzany 1303 razy ]

Załącznik:
PHOTO-2023-04-17-20-49-16.jpg
PHOTO-2023-04-17-20-49-16.jpg [ 204.01 KiB | Obejrzany 1303 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#1638 PostWysłany: 11 Maj 2023 14:58 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Nazwa hotelu: Ibis Faro Algarve

Twój status w programie lojalnościowym: club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Pokój standardowy z podwójnym i pojedynczym łóżkiem

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna (40eur zapłacone pktami na miejscu)

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? Nie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel blisko lotniska co okazało się przekleństwem bo 8(!) Uberow kolejno odrzuciło mi kurs, dopiero Bolt zgarnął nas bez gadania (dodatkowo miły Hindus upchnął 4doroslych i 3 dzieci żebyśmy nie czekali na drugiego;)
Pokoje małe jak to w Ibis (14m2) ale z klima i całkiem nieźle wygłuszone, bety zostawiliśmy w przechowalni żeby nie zagracać pokoju. Hotel ma odkryty basen i darmowy parking, śniadania moim zdaniem ponadprzeciętne: maszyna do pankejków, opiekacz i toster oraz wyciskarka do pomarańczy gdzie można było sobie ogarnąć swietny sok. Poza tym podstawowy standard: 3 rodzaje wedlin, jakiś ser żółty, croissanty, pasta del mate czyli te ich babeczki z budyniem. Śniadanie dostępne od 4(!) do 12, doba od 12 do 12 wiec tu tez plus.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1639 PostWysłany: 04 Cze 2023 09:50 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Nazwa hotelu: ibis Styles Lausanne Center Mad House

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: dwuosobowy z łóżkiem 150x200

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: drink powitalny w barze (piwo, wino, softy lub gorące napoje)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? n/d

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Znakomita lokalizacja w samym centrum Lozanny, tuż obok stacji metra; hotel ma designerski wystrój, bar na dole i na dachu (dużo ludzi z zewnątrz z nich też korzysta); pokój na 1. piętrze kompaktowy ale oryginalnie urządzony i funkcjonalnie - kapsułkowy ekspres do kawy, dwie butelki wody + sok, mała panettone jako wstawka powitalna, w prezencie też wachlarz. Wadą było to, że mało naturalnego światła wpada do środka + było dość duszno - jako AC służy wiatrak z nawiewem. Obsługa sympatyczna. Śniadania z kolei bardzo ograniczone - bufet składa się z bagietek + ser, jakaś wędlina, jogurty, granola, owoce, soki. Na plus kawa przygotowywana w barze (może sobie wybrać rodzaj z menu) zamiast typowych hotelowych "zalewajek". Ogólnie polecam - nieduży, fajnie urządzony obiekt.

Inne uwagi: Check-out do 11, check-in do 16

Załączniki:
IbisL4.jpg
IbisL4.jpg [ 243.3 KiB | Obejrzany 961 razy ]
IbisL3.jpg
IbisL3.jpg [ 107.13 KiB | Obejrzany 961 razy ]
IbisL2.jpg
IbisL2.jpg [ 51.1 KiB | Obejrzany 961 razy ]
IbisL1.jpg
IbisL1.jpg [ 93.85 KiB | Obejrzany 961 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1640 PostWysłany: 05 Cze 2023 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Nazwa hotelu: 25hours Hotel Indre By Copenhagen CPH Kopenhaga

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do pokoju z prywatnym ogródkiem, pokaźna wstawka (Pełna lodówka z softami, browarkami orzeszkami czy chipsami.) Kupon na dwa welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? NIE

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Zdecydowanie tak. Fajne pokoje, wszystko wyglądało jak nowe. Dziwacznie ale dosyć funkcjonalnie. Prywatny ogród jak jest pogoda naprawdę to super sprawa. Śniadania na wysokim poziomie. Kawa z ekspresu, herbata z zaparzaczy + takie niespotykane rzeczy jak np łosoś. Wszystko było wysokiej jakości. Bliżej Hiltona niż Accora :) Obsługa dyskretna ale pomocna.

Inne uwagi: Znakomita lokalizacja. Świetny stosunek ceny do jakości, oczywiście jak na duńską stolicę... Na miejscu świetna restauracja, niestety droga. Stek + ryba, piwo i drink to ok 1000DKK

Załączniki:
dkk.jpg
dkk.jpg [ 426.01 KiB | Obejrzany 837 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group