Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 714 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 08 Mar 2018 19:27 

Loty: 71
Kilometry: 63 620
Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Kraków

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Dostałem przeniesienie do hotelu DoubleTree (pokój KING EXECUTIVE ROOM WITH LOUNGE ACCESS)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik fajny, jednak nie byłem na kolacji oraz happy hours. Przyjechaliśmy do hotelu ok. 23:00. Śniadanie jedliśmy w restauracji, większy wybór niż w saloniku.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Poziom zadowolenia był bardzo duży, tym bardziej że otrzymałem lepszy hotel. Do tego chyba jedyny raz za 5000 pkt (jeszcze w starej stawce za Hamptona) miałem upgrade do pokoju w DoubleTree i to z salonikiem oraz śniadaniem w restauracji. W sumie byliśmy w cztery osoby i oba pokoje miały taki upgrade.

Inne uwagi:Brak, nie mam żadnych uwag. Zawsze chciałbym mieć takie przywileje ;).
3 ludzi lubi ten post.

#402 PostWysłany: 08 Mar 2018 20:24 
Awatar użytkownika

niebieski
Jeśli dobrze rozumiem, to nie był upgrade tylko tzw. „Walking”- przeniesienie do drugiego hotelu ze względu na pełne obłożenie w Hampton. Jako duohotel, jest im łatwiej ulokować gościa hotelu w ramach tej samej sieci i bez dużego narażenia na koszta. Też kiedyś tak miałem, wiadomo że DT jest o klasę wyżej od Hampton (a już zwłaszcza, gdy ma się status).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.

#403 PostWysłany: 27 Mar 2018 10:27 
Awatar użytkownika

Loty: 396
Kilometry: 422 249
srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel London - Docklands Riverside

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: double guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do queen executive with balcony, executive lounge, sniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):w saloniku oprocz zupy brak cieplych posilkow, jedynie pieczywo szynka I sery, alkohole dostepne wylacznie piwo oraz wino, salonik bardzo maly ale przyjemny

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:personel bardzo uprzejmy, sniadanie dobrej jakosci, prom dla gosci hotelu za free na podstawie voucherow a w pierwszy dzien obsluga promu ma wydrukowana liste gosci z nazwiskami

Inne uwagi:brak

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nazwa hotelu: Hilton London Canary Wharf

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: double guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do king junior suite, dostep do lounge, sniadanie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Lounge bardzo przestronny z cieplymi posilkami od 18-20, popoludniu serwowane sa kanapki I przeksaski. Duzy wybor alkoholi.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: bardzo przyjemny hotel w dogodnej lokalizacji chociaz moim zdaniem sniadanie nieco rozczarowujace

Inne uwagi: brak

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nazwa hotelu: The Waldorf Hilton , London

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:early check in (11:00), late check out (14:00), executive lounge, hotel byl pelny w dniu wymeldowania ale dostalem dostep do lounge do konca dnia ze wzgledu na pozny wylot, sniadanie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):przywzoity wybor alkoholi (bardzo dobre, wloskie czerwone wino), wybor cieplych przekasek tez ok, bardzo ladny, stylowy salonik ale nieco maly w stosunku do ilosci gosci.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Mam mieszane uczucia w zwiazku z tym hotelem – wystroj bardzo ladny, personel niesamowicie uprzejmy ale pokoj byl bardzo brudny (!!!) a kolejka na sniadanie byla olbrzymia. Zdecydowanie lokalizacja jest jedna z najwiekszych zalet tego hotelu.

Inne uwagi:brak

#404 PostWysłany: 27 Mar 2018 23:27 

Karder mnie uprzedzil a juz mialem pisac recenzje tych 2 pierwszych Hiltonów w ktorych tez bylem niedawno, dodam tylko od siebie( status diamond), ze salonik w Docklands bardzo zimny, brak ogrzewania a ludzie siedza w kurtkach, latem polecam, w lazience w pokoju nie bylo goracej wody wiec ratowalem sie czajnikiem:) co do jedzenia slabiutko, wedlina bulki napoje piwo i wino. Co do Canary Wharf zdecydowanie lepszy hotel , upgrade do pokoju na 13pietrze, salonik jest na 14, sporo alkoholi , co do jedzenia to chyba mam pecha bo tutaj tez tylko przekáski, nic na cieplo. Jesli mam wybierac to Canary wharf zdecydowanie lepszy wieksze pokoje, sniadanie bardzo dobre.

Ostatnio edytowany przez michzak, 28 Mar 2018 06:43, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#405 PostWysłany: 28 Mar 2018 18:14 

platynowy
...ale brak saloniku.

#406 PostWysłany: 28 Mar 2018 18:19 

boots napisał(a):
...ale brak saloniku.

DBT WROCŁAW ZLIKWIDOWAŁ SALONIK ??!!

Relacje PM off  

#407 PostWysłany: 28 Mar 2018 18:46 

platynowy
Fakt, teraz widzę że jest. Jak byłem wkrótce po otwarciu, to nie było, potem więcej tam nie byłem.

#408 PostWysłany: 28 Mar 2018 18:59 

No DBT Wrocław ma niezły salonik ale okropne śniadania. Poniżej zamieszczam fotkę: Image

Niestety wybór jedzenia podczas najważniejszego posiłku dnia jest do bani, ale maja ŚWIETNY PERSONEL, doskonała lokalizacje i super pokoje. Wiec chcąc nie chcąc nigdy nie powiedziałem złego słowa o DBT WROCŁAW i naprawdę to jeden z lepszych hoteli w tym mieście. Zawsze nocuje w DBT i nigdy się nie zawiodlem w innych kwestiach. Polecam każdemu :)

Relacje PM off  

#409 PostWysłany: 29 Mar 2018 15:49 
Awatar użytkownika

srebrny
Z poczatkiem marca tego roku byl remont saloniku w Hilton Canary Wharf

limbonic napisał(a):
Karder mnie uprzedzil a juz mialem pisac recenzje tych 2 pierwszych Hiltonów w ktorych tez bylem niedawno, dodam tylko od siebie( status diamond), ze salonik w Docklands bardzo zimny, brak ogrzewania a ludzie siedza w kurtkach, latem polecam, w lazience w pokoju nie bylo goracej wody wiec ratowalem sie czajnikiem:) co do jedzenia slabiutko, wedlina bulki napoje piwo i wino. Co do Canary Wharf zdecydowanie lepszy hotel , upgrade do pokoju na 13pietrze, salonik jest na 14, sporo alkoholi , co do jedzenia to chyba mam pecha bo tutaj tez tylko przekáski, nic na cieplo. Jesli mam wybierac to Canary wharf zdecydowanie lepszy wieksze pokoje, sniadanie bardzo dobre.

#410 PostWysłany: 04 Kwi 2018 16:29 
Awatar użytkownika

srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Lake Taupo - Nowa Zelandia

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:TWIN GUESTROOM PLUS

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):voucher na bezpłatną noc

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo mila , przyjazna atmosfera, czysto, schludnie, śniadanie obfite i bardzo dobre

Załącznik:
hh0.jpg

Załącznik:
hh1.jpg

Załącznik:
hh2.jpg

Załącznik:
hh3.jpg

Załącznik:
hh4.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#411 PostWysłany: 07 Kwi 2018 20:34 

Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Kraków

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wstawka do pokoju, up do apartamentu, wstęp do saloniku i bezpłatne śniadania dla 2 osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):czynny niestety do 20tej, z alkoholi: whiskey, gin, wódka, piwa, wina. na ciepło ryba, gnocchi oraz brokuły - dla mnie średnio, dodatkowo produkty pozwalające zrobić sałatkę oraz mini kanapki

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:warto, ale nie dla samego executive

Inne uwagi:-
 Relacje PM off  

#412 PostWysłany: 08 Kwi 2018 11:47 
Awatar użytkownika

Loty: 443
Kilometry: 710 242
platynowy
lovenz napisał(a):
Nazwa hotelu:Hilton Lake Taupo - Nowa Zelandia

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak [...] śniadanie obfite i bardzo dobre

Dzięki, będę w tym hotelu za dwa tygodnie.
Brak przywilejów za status - czy śniadanie było w cenie?

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
 Relacje PM off  

#413 PostWysłany: 08 Kwi 2018 14:47 
Awatar użytkownika

srebrny
Śniadanie było w cenie, było naprawdę mega dobre i wybór był bardzo , bardzo duży.
 Relacje PM off  

#414 PostWysłany: 08 Kwi 2018 19:14 
Awatar użytkownika

platynowy
@lovenz, dzięki. Uściślając - dostałeś śniadanie jako status benefit.
Na to samo również liczę :)

Relacje PM off  

#415 PostWysłany: 08 Kwi 2018 19:24 
Awatar użytkownika

srebrny
Nie mam pojęcia. Ten voucher był traktowany jak bilet wstępu do wszystkiego. Upa pokoju tylko mi nie dali że względu na oblężenie obiektu w weekend i braku dostępności. My wieczorem zawitalismy, rano śniadanko i w drogę. Ale mam golda a śniadanko w goldzie jest. Przy wejściu rano na śniadanie pan tylko zapytał o numer pokoju.
 Relacje PM off  

#416 PostWysłany: 08 Kwi 2018 23:04 

@p.wlja byłam rok temu- z najtańszego pokoju dostałam upa do największego apartamentu.
Hotel zdecydowanie warty ceny
 Relacje PM off
p.wl lubi ten post.

#417 PostWysłany: 08 Kwi 2018 23:41 
Awatar użytkownika

platynowy
Na apartament prezydencki nie liczę, będę usatysfakcjonowany czystym łóżkiem i dobrym śniadaniem :D

Relacje PM off
lovenz lubi ten post.

#418 PostWysłany: 09 Kwi 2018 00:24 
Awatar użytkownika

srebrny
Nazwa hotelu: Hilton Dusseldorf

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: king guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do king quest room with high view, śniadanie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak dostępu do saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: pokój niesamowicie zużyty i nieco brudny, łazienka bardzo ciasna dla 1 osoby, na śniadaniu niesamowity bałagan, brak wolnych stolików a obsługa nie nadąża ze sprzątaniem - wybór dań zupełnie przyzwoity.

Inne uwagi: Lokalizacja hotelu wymaga zakupu biletu na komunikację miejską

#419 PostWysłany: 09 Kwi 2018 02:32 

Pisz reklamacje na ten gowniany hotel za przeproszeniem. Zwrócą Ci kasę w postaci punktów.

Relacje PM off  

#420 PostWysłany: 13 Kwi 2018 14:58 

Loty: 17
Kilometry: 12 244
Kilka hoteli z wyprawy do Rumunii...

Nazwa hotelu: Hilton Sibiu

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Royal Suite (2 poziomy do góry), dostęp do saloniku, śniadanie, wcześniejsze zameldowanie, list od managera, wstawka z ciasteczkami

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik standardowy- małe obłożenie hotelu toteż cudów się nie spodziewałem. Podczas happy hours z mocnych alkoholi tylko wina.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel na uboczu Sybinu. ma to zalety jak i wady. Cisza i spokój, widok na las i góry. Hotel ma bardzo dobrą ofertę spa więc na odpoczynek się nada bardzo dobrze

Inne uwagi: Chyba jedyny 5* w Europie w stałej cenie 10k punktów. Dla Goldów bardzo dobry hotel bo pokoje Executive to już drugi poziom dlatego każdy powinien mieć salonik w cenie. Dużo pokojów typu Suite więc i dla Diamondów też się coś znajdzie.

Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Sighisoara - Cavaler

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do pokoju z widokiem (King with citadel view), śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty (5k)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Saloniku nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel w zabytkowej części miasta, niezbyt duży. Jest strefa spa oraz basen.

Inne uwagi: Lekki minus przy wyjeździe bo pomimo uzgodnienia lekkiego poźniejszego wymeldowania okazało się że do 12 muszę zdać pokój. Hotel oczywiście nie miał mega obłożenia więc myslę że to błąd komunikacji. Ponownie jak i Hilton w Sibiu bardzo tani w stawce punktowej.

Ostatnio edytowany przez maciasowy, 13 Kwi 2018 17:58, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
tartal lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.

[ 714 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości