Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#761 PostWysłany: 12 Lut 2021 17:02 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
DT WAW wita ponownie
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#762 PostWysłany: 12 Lut 2021 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Tylko przystawki. Juz dania glownego nie daja?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#763 PostWysłany: 12 Lut 2021 17:20 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Byłem wyjasnic sprawę, bo menu które pokazują w TV do wyboru w ramach przystawki sa krewetki i... nic poza tym. Wygląda na to,że na recepcji ktoś to źle wypełnił,poza tym nie dał mi menu salonikowego. Jest tak jak wcześniej czyli jedno danie + napój.Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#764 PostWysłany: 12 Lut 2021 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Tez wlasnie zawitalem do DT i menu otrzymalem. Ale tez na voucher mam przystawka. Takze dziwne te "pomylki". Zobaczymy co bedzie przy zamawianiu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#765 PostWysłany: 12 Lut 2021 17:52 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Co to jakiś mini zlot f4f?;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#766 PostWysłany: 12 Lut 2021 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Trzeba korzystac poki otwarte. Bo cholera wie na jak długo..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#767 PostWysłany: 12 Lut 2021 20:37 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2189
złoty
Czy ktoś korzystał z któregoś hotelu Hiltona na Sri Lance? Szczególnie interesują mnie opinie o DT Weeravila.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#768 PostWysłany: 15 Lut 2021 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Kraków

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do apartamentu, mała butelka wina

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna opłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Zdecydowanie. Pobyt w grudniu 2020 r, pusty Kraków, pusty hotel. Był to moment kiedy były już zamknięte restauracje w hotelach więc wszystko do pokoju. Śniadanie i ew inne posiłki. Hotel zdecydowanie pro konsumencki. Zarezerwowałem najtańszy pokój, tego samego dnia w apce miałem już upgrade do apartamentu mimo, że do pobytu były jeszcze kilka tygodni. Dodatkowo wspominałem w uwagach, że zona ma urodziny wtedy, obsługa przy meldowaniu (żony nie było) zapytała czy mogę w imieniu hotelu wręczyć torcik itd. W dniu urodzin jak wróciliśmy z gór do pokoju wraz z zamówionym przeze mnie obiadem przyniesiono torcik. Zdecydowanie na plus. Śniadania do pokoju smaczne i na czas. Sam pokój bardzo przyjemny, nie ma przesadnych luksusów, ale przestrzennie, ciepło, czysto. Dodatkowo przed hotelem darmowy parking co nie często się zdarza.

Inne uwagi: śniadania na pokoju generują przesadne ilości śmieci. można by część rzeczy podać na talerzach.
Załącznik:
128440181_208644757371592_2775341933375443613_n.jpg
128440181_208644757371592_2775341933375443613_n.jpg [ 228.37 KiB | Obejrzany 1700 razy ]

Załącznik:
129119994_2077000432599552_2523332896561926057_n.jpg
129119994_2077000432599552_2523332896561926057_n.jpg [ 201.1 KiB | Obejrzany 1700 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#769 PostWysłany: 16 Lut 2021 14:35 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 213
Kilometry: 379 919
srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Kraków

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:up do King Room, wstawka - batonik Pawełek :D, przedłużony pobyt do 13

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Przyjemny hotel w dobrej lokalizacji, pokój z widokiem na Wawel. Czysto, cicho. Śniadanie do pokoju smaczne, punktualnie. Potwierdzam to co mówił poprzednik - szkoda, że taka góra śmieci po nim zostaje. Zdecydowanie na plus darmowy parking, nie robią żadnego problemu z pozostawieniem auta na kolejne godziny.

Inne uwagi:.......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#770 PostWysłany: 16 Lut 2021 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4575
Loty: 640
Kilometry: 793 315
HON fly4free
Pragnę zauważyć, że to na co jest widok z Garden Inn to nie Wawel, tylko Hotel Forum ;)
Ale nie ma co narzekać. To jest architektura najwyższej klasy

A tu bohater widoku w opowieści nie o architekturze, tylko o nowoczesności

Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
apadlo uważa post za pomocny.
 
      
#771 PostWysłany: 16 Lut 2021 14:59 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 213
Kilometry: 379 919
srebrny
Widok boczny jest na Wawel, centralny na Forum, zgadzam się :)
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
#772 PostWysłany: 16 Lut 2021 15:39 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Nazwa hotelu: Ramses Hilton, Kair

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Deluxe Room with Nile View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King Executive Room with Nile View, śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik był zamknięty

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Przyzwoita lokalizacja, blisko Muzeum Egiposkiego. Pomimo otrzymania up'a do pokoju executive brak saloniku (zamknięty), pokój na 30 piętrze (najwyższym) musiał niedawno być remontowany bo nie było widac po nim "zmęczenia", widok na Nil, mały balkon. Pomimo 30 piętra odgłosy ulicy było słyszalne nawet przy zamkniętym balkonie. Przyzwoite śniadanie jak na covidowe czasy, świeże soki pomarańcza/mango/truskawka.

Inne uwagi: Pobyt 02.2021

Załączniki:
Ramses Hilton_3.jpg
Ramses Hilton_3.jpg [ 166.28 KiB | Obejrzany 1704 razy ]
Ramses Hilton_2.jpg
Ramses Hilton_2.jpg [ 176.88 KiB | Obejrzany 1704 razy ]
Ramses Hilton_1.jpg
Ramses Hilton_1.jpg [ 177.92 KiB | Obejrzany 1704 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.
 
      
#773 PostWysłany: 16 Lut 2021 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@pabien ale jednak Wawel poniekąd widać z hotelu.
Choć wg mnie lokalizacja jak na Kraków jest przeciętna. To ogólny problem Hiltona w Polsce, ze w wielu miastach brakuje hoteli w świetnej lokalizacji, a są jedynie w dobrej. Tak jest w Warszawie, Krakowie, Łodzi.
Lokalizacje hoteli to jedyne za czym tęsknie w programie Accor z którego przeniosłem się do HH.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#774 PostWysłany: 16 Lut 2021 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2712
HON fly4free
Dzisiejsze menu dla Executive Lounge w DT Wawa.
Do wyboru jedna dowolna potrawa (nie musi być przystawka) i napój.
Na zdjęciu tagliatelle z krewetkami.
Dopełnienie to działający basen i sauny.

Załączniki:
DT5.jpg
DT5.jpg [ 193.79 KiB | Obejrzany 1594 razy ]
DT4.jpg
DT4.jpg [ 236.59 KiB | Obejrzany 1594 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#775 PostWysłany: 16 Lut 2021 21:06 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
To ja jeszcze dodam, że w ramach vouchera zamiast zwyczajowego żywca z kija dostałem dunkel paulanera w butelce;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#776 PostWysłany: 22 Lut 2021 13:39 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Warsaw Reduta

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: punkty

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Odbyte 2 pobyty. Hotel dopiero co otwarty (niby w październiku, ale nie przepracowali jeszcze miesiąca), personel jeszcze "niedotarty". Bardzo upierdliwi przy meldowaniu się osoby nie będącej właścicielem konta, nawet dopisanej do rezerwacji (żona musiała się meldować za każdym razem). Mało pomocny manager (tak się przedstawiła osoba która meldowała nas za drugim razem), z problemem zgłoś się do centrali (problem dotyczył nie wystawionej faktury i związanego z tym braku części punktów) - arogancki. Podnosić standard pokoju nie ma do czego, ale raz zamiast King dostaliśmy Queen with Sofa (downgrade). Pokoje raczej małe, ale fajnie urządzone, trochę ciemne przez brak górnego oświetlenia, sytuację ratuje jedna lampka przy łóżku skierowana na sufit. Jak mało gdzie w sieci Hiltona dostępny jest miracast (obraz z telefony na TV). Śniadania do wyboru opcja standardowa lub wegetariańska (zdjęcia). W pobliżu są 2 galerie. Wpada dodatkowe 1000 pkt. tytułem Hampton by Hilton Warsaw Reduta 1,000 Points Offer (najprawdopodobniej do 12 maja). Będzie to ciekawa opcja na nocleg.

Inne uwagi: Pobyt 02.2021

Załączniki:
Reduta3.jpg
Reduta3.jpg [ 119.85 KiB | Obejrzany 1393 razy ]
Reduta2.jpg
Reduta2.jpg [ 162.52 KiB | Obejrzany 1393 razy ]
Reduta1.jpg
Reduta1.jpg [ 172.52 KiB | Obejrzany 1393 razy ]
Reduta_sniadanie_wegetarianskie.jpg
Reduta_sniadanie_wegetarianskie.jpg [ 272.52 KiB | Obejrzany 1393 razy ]
Reduta_sniadanie_standard.jpg
Reduta_sniadanie_standard.jpg [ 283.44 KiB | Obejrzany 1393 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#777 PostWysłany: 22 Lut 2021 17:36 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Nazwa hotelu:Kraków Hilton Garden Inn

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:klasyczna wstawka małe wino z akcyzą 2019.. batonik i upgrade do junior suite (w końcu)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak w hotelu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Mój ulubiony hotel w Krakowie, lokalizacja pozwalająca na nocne spacery nad Wisłą i poziom obsługi który jest wzorowy. Dzięki uwagom dotyczącym ilości plastiku z poprzedniego pobytu ilość zmniejszyła się o 1 pojemnik. Otrzymałem też od nich e-mail, że pracują nad bezpiecznymi dostawami do pokoju na porcelanie. Junior suite to świetny pokój choć wolę prysznic niż wannę. W dobie pandemii plusem jest oddzielna sypialnia i dwie dwuosobowe sofy co pozwala zaprosić znajomych i zjeść lub napić się. Co ciekawe ostatnim razem otrzymałem punkty + śniadanie tym razem upgrade i śniadanie
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#778 PostWysłany: 28 Lut 2021 13:55 

Rejestracja: 26 Lut 2021
Posty: 4
Mały maraton po hotelach w Łodzi i Warszawie...

Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Łódź

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Twin Deluxe Room, powitalny list, butelka Żubrówki i soku jabłkowego, zwolnienie z opłaty za parking, drink powitalny, bezpłatne śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Zdecydowanie polecam - obsługa przesympatyczna, myślę że upgrade do Suite wchodziłby w grę, ale preferowałem pokój z dwoma osobnymi łóżkami. Fajny basen z jacuzzi, siłownia i sauna zamknięte. Śniadania wymiatają - chyba najlepsze ze wszystkich Hiltonów w Polsce. Do pokoju wstawiono stół z restauracji, żeby ułatwić konsumpcję - bardzo fajny pomysł. Drink powitalny zamawiany do pokoju.

Inne uwagi: Brak

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Warszawa

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Twin Guest Room with Garden View, bezpłatne śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): BRG

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik zamknięty., zamiast niego funkcjonuje wieczorne menu, opublikowane w jednym z postów na forum. Jedno danie + 1 napój na osobę - można bez problemu dostać po dwa napoje. Dzwoniłem z rana zgłosić, że będę chwilę po 20 - zapewniono mnie, że dostanę voucher bo nie podchodzą zbyt restrykcyjnie do godzin wydawania tych posiłków. Meldowałem się o 20:05 i usłyszałem, że już dzisiaj nie przysługuje - powołałem się na poranną rozmowę i udało się dostać, ale część obsługi zdecydowanie nadgorliwie podchodzi do przysługujących benefitów.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: To mój ulubiony hotel w Warszawie, niestety tego pobytu nie mogę zaliczyć do udanych. Pokój był brudny - zorientowałem się dopiero następnego dnia rano, gdy w świetle dziennym pokazały się niedociągnięcia w sprzątaniu. Zdjęcie poniżej. Zdałem sobie sprawię, że mój pokój nie miał plomby CleanStay - nie powinien zostać mi przydzielony przez recepcję. Oczywiście nie wiedzą jak to się stało - w ramach rekompensaty upgrade do King One Bedroom Suite. Reszta pobytu była ok. Basen, Level UP dostępne dla gości - siłownia nie działa.

Inne uwagi: Często bywałem w tym hotelu - widzę wiele znajomych twarzy wśród obsługi. Fajnie wiedzieć, że nadal tu są i nie było zwolnień, pomimo pandemii i obostrzeń.

Załącznik:
IMG_1676.jpg
IMG_1676.jpg [ 58.02 KiB | Obejrzany 1099 razy ]


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: Hilton Warszawa

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Executive Panoramic Suite, bezpłatne śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): BRG

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik zamknięty. Zamiast niego funkcjonuje wieczorne menu z przekąskami. W moim wypadku była to zupa gulaszowa, krewetki w tempurze, nachosy i ser zawinięty w tortilli. Zjadliwe, ale DoubleTree jest dużo lepsze pod tym względem. Napojów nie limitują, poza trzema porcjami alkoholu na osobę.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Tak, polecam - obsługa świetna, hotel niestety trochę wymaga odświeżenia / remontu, ale wciąż jest akceptowalnie.

Inne uwagi: Polecam knajpkę z hiszpańskimi tapasami zaraz obok hotelu. Fajna alternatywa dla hotelowej restauracji.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#779 PostWysłany: 28 Lut 2021 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@lzi chciałbym dopytać o Hilton w Warszawie. Jak to wygląda z tym zamiennikiem saloniku? jedzenie jest do pokoju do pokoju, wybiera się co się dostaje? Napiszesz coś szerzej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#780 PostWysłany: 01 Mar 2021 14:22 

Rejestracja: 26 Lut 2021
Posty: 4
dziabulek napisał(a):
@lzi chciałbym dopytać o Hilton w Warszawie. Jak to wygląda z tym zamiennikiem saloniku? jedzenie jest do pokoju do pokoju, wybiera się co się dostaje? Napiszesz coś szerzej


Nie ma wyboru - dostaje się pełen zestaw, jedzenie jest do pokoju. Nie ma żadnego menu - co na dany dzień kuchnia zrobi, to dają. Tak to u mnie wyglądało:

Załączniki:
hilton-EL.jpg
hilton-EL.jpg [ 145.03 KiB | Obejrzany 943 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group