Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#741 PostWysłany: 12 Lis 2020 23:47 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
A executive nie jest całe piętro? Tylko skrzydło od parkingu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#742 PostWysłany: 13 Lis 2020 12:05 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Jak wyglada obecnie sytuacja w Hiltonie w Warszawie na Grzybowskiej? Działa Executive i basen?
Ktoś był ostatnio? Muszę na weekend się wybrać i nie wiem czy DT czy główny Hilton.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#743 PostWysłany: 17 Lis 2020 01:07 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
W DT Waw niebufetowy salonik wygląda tak, że w restauracji możemy zamówić 2 dania z karty (pobyt 11-13.11)

W DT Waw pokoje executive to zwykłe pokoje z dodanym wstępem do saloniku (nie różnią się niczym od najtańszych). Nie ma podziału na skrzydła, są takie same pokoje, niedawno wprowadzono dodatkową kategorię "z widokiem na ogród" ale to nadal te same pokoje. 4 piętro opisane jest jako HHonors, ale pokoje te same, dochodzi tylko okno dachowe. Następne w kolejności są te z wyjściem na taras (i od tych chyba zaczyna się że king to king a nie dwa złączone twin). Później mamy Deluxe (np. x060, x048, x051, x106) - generalnie większe od zwykłych pokoi, ale różnią się miedzy sobą (x048/x060 ma bardzo fajną podwójną łazienkę, ale brak kanapy, x106 łazienka zwykła jest kanapa), One Bedroom Suite (w dostępnym skrzydle na obu końcach korytarza, np. x133), Deluxe Suite i prezydencki (w dostępnym skrzydle w prawej części na 4 piętrze 4133 lub 4111, są to połączone 3 pokoje). Zamknięcie skrzydła odebrało dostęp tylko do deluxe suite (x040 przy windzie na basen) oraz do pokoju dla niepełnosprawnych 2043 (jest taki sam jak x060 lub x048 - king z dużą podwójną łazienką). Pozostałe pokoje są dostępne, jednak jako upgrade dostajemy najtańszy pokój z niby widokiem na ogród (kiedyś ich nie było i wpadały deluxe).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#744 PostWysłany: 17 Lis 2020 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Konkretna porcja informacji!
Czyli zmienili bufet na dania z karty. Możesz porównać to z bufetem, który obowiązywał jeszcze tydzień wcześniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#745 PostWysłany: 17 Lis 2020 12:44 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@Darek M. już wcześniej informowali, że jest bufet lub karta w zależności od ilości osób z dostępem. W obu wersjach głodni nie wyjdziemy. Jeżeli chodzi o porównanie z bufetem to oferuje on więcej (wybór jest bogatszy), zdecydowanie brakuje drobnych przekąsek. Szkoda że można wybrać tylko 2 dania, bo do pełni szczęścia brakuje deseru, a w jego ramach dostępny jest sernik, który bardzo mi smakuje w DT (porcja jest naprawdę spora, może być na 2 osoby) - podobny system jest/był w The Westin Warszawa, też tylko 2 dania. Jeżeli ktoś lubi krewetki to warto wybrać je z przekąsek gdzie dostaje się ich całkiem sporo (powyżej 10 szt.).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Darek M. lubi ten post.
 
      
#746 PostWysłany: 17 Lis 2020 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
dla utwierdzenia, dwa dania na 2 osoby ? :)
I napoje jak ?
dzieki
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#747 PostWysłany: 17 Lis 2020 16:10 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@suszek 2 dania na osobę, więc spokojnie można zupkę+drugie ;) . Napoje raczej się nie zmieniły (tzn. nadal nie ma mocnych alkoholi), żona brała wino oraz herbatę, ja tylko piwo oraz wodę, nic więcej nie potrzebowaliśmy oraz nie pytaliśmy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
#748 PostWysłany: 18 Lis 2020 07:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Jako osoba z Gold powiem Wam, ze na bogato Was goszcxa w tym DT. Bo akurat restauracja ma tam wysokie ceny wiec uklad zupa+danie+napoj to min 90 zł wg cennika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#749 PostWysłany: 18 Lis 2020 11:47 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Dlatego nie rozumiem narzekania. Tak, było jeszcze lepiej, ale nadal to super hotel ze świetnymi cenami


Ostatnio edytowany przez digger, 18 Lis 2020 12:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#750 PostWysłany: 18 Lis 2020 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Ja ostatnio narzekałem ale z perspektywy GOLD-a, na brak upgrade, przedłużenie doby z łaską. Rachunek za kolację opłacałem sam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#751 PostWysłany: 19 Lis 2020 21:42 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Nazwa hotelu:Hilton Bosphorus

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy king city view

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do executive king Bosphorus view,śniadanie w formie bufetu (cudo) i late check out o 16

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):ukryta

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):driny robią z małpek więc podwójny gin tonic to 100ml alko w 250ml highballu. Można się skutecznie skuć, wybór jedzenia spory choć to fingerfood typu falafele,stripsy i pyszny policzek wołowy. Są też desery i sałatki

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel nie jest już pierwszej świeżości ale widać to tylko jak przyjrzymy się meblom i wyposażeniu. Przydałby się generalny remont i zmiana wyposażenia ale chyba taki urok tureckich markowych hiltonów. Basen z jacuzzi i siłownia otwarte, jedyny minus to strasznie to wszystko szowinistyczne(przejście z damskiej do szatni do basenu odbywa się via recepcja a z męskiej już bezpośrednio). Lokalizacja 400m od busów na lotnisko i 500m do Taksim jednak korzystniejsza niż okoliczny Conrad

Inne uwagi:wydaje mi się,że domyślnie wszyscy mają teraz check out do 14, nie mając jeszcze golda dopytywałem o późniejsze wymeldowanie i móili,że do 14 free
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#752 PostWysłany: 01 Gru 2020 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Swinoujscie

Twój status w programie lojalnościowym:GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade King one bedroom suite, wstawka do pokoju, dodatkowe 1 tyś punktów za śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna opłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Zacznę od plusów. Przede wszystkim dzięki Covid udało mi się mieć dobrą stawkę za ten hotel 374 zł z już wliczonym śniadaniem. Dodatkowo otrzymałem upgrade o kilka poziomów wyżej, czyli z najtańszego pokoju do apartamentu salon+sypialnia+dwie łazienki (w jeden prysznic w drugiej wanna). Był to jednej z najbardziej komfortowych pokoi w jakich miałem możliwość kiedykolwiek spać. Dodatkowo miły upominek w postaci czekoladek i owoców + butelki czerwonego wina. Z atutów mogę jeszcze wymienić bardzo smaczne śniadanie w formie bufetu, świetną restaurację Sushi z naprawdę przepysznym jedzeniem, sympatyczną obsługę (no może poza recepcją).
Z minusów a tych niestety parę też było. Przede wszystkim z pokoju nie można się dodzwonić na recepcję (z domu zresztą też nie). Po prostu nikt nie odbiera, co z hotelu 5* absolutnie nie powinno się zdarzyć. W pokoju który w sezonie kosztuje połowę średniej pensji w kraju nie ma ekspresu do kawy, tylko czajnik i jakieś zalewajki, co najmniej dziwne. Bo ekspresy bywają w dużo niższych standardach hoteli i pokoi. Hotel przy meldowaniu blokuje na karcie kasę za pobyt + jeśli ktoś chce pieniądze na wydatki. Mi zablokowano taką kwotę po czym po pobycie zamiast ściągnąć to z blokady ściągnięto w osobnej transakcji. Efekt jest taki, ze mam zablokowane obecnie środki podwójnie, co też nie jest jakoś specjalnie profesjonalne. Uważam też, że w czasie Covid można było sobie odpuścić 1h aquaparku i zrobić bez limitu. No w czwartek na aquaparku było nas razem 5 osób, także tłumów nie ma.

Podsumowując hotel można z czystym sercem polecić, szczególnie wspomniany apartament. Jednak nad pewnymi mankamentami można by popracować skoro ma się aspiracje luksusowego resortu.
Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 184.26 KiB | Obejrzany 2162 razy ]

Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 197.57 KiB | Obejrzany 2162 razy ]

Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 188.58 KiB | Obejrzany 2162 razy ]

Załącznik:
4.jpg
4.jpg [ 166.05 KiB | Obejrzany 2162 razy ]

Załącznik:
5.jpg
5.jpg [ 244.8 KiB | Obejrzany 2162 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#753 PostWysłany: 07 Gru 2020 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Pytanie do stałych bywalców DT Warszawa.Co przy statusie diamentowym oferuje bezpłatnie hotel?Chodzi mi o strefę SPA.Tylko basen?Czy coś jeszcze?Jakieś zniżki na zabiegi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#754 PostWysłany: 07 Gru 2020 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Wszystkim teraz jeszcze dają dostęp do Level UP (specjalna kameralna strefa relaksu: sauna sucha, parowa i jacuzzi).
Specjalnych zniżek na Diamonda nie komunikują.
Góra
 Profil Relacje PM off
ZENNNEK uważa post za pomocny.
 
      
#755 PostWysłany: 19 Gru 2020 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Aktualne menu dla Diamonda (zamiast saloniku) w DT Warszawa.Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#756 PostWysłany: 19 Gru 2020 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Właśnie ostatnio się pogorszyło. Jeszcze w listopadzie były dwa dania do wyboru a teraz już tylko jeden + napój.

Wszystkie posiłki są podawane do pokoju. Na recepcji wypełnia się kartkę z daniami jakie chcesz otrzymać do pokoju wraz z godziną podania.

Level Up dla wszystkich jest już od dłuższego czasu, trzeba na recepcji basenowej poprosić o opaskę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#757 PostWysłany: 20 Gru 2020 00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
@Darek M
Jesteśmy w innych czasach. Trzeba się pogodzić, że nie będzie już takich profitów dla statusów jak przed erą covid19...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#758 PostWysłany: 10 Lut 2021 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Pytanie do osób które były w DT WAW i korzystały z menu dla Diamond, czy godziny wydawania posiłków z tego menu do pokoi do 18 - 2o czy są one dowolne?
Wiem, ze nikt teraz nie wie jak będzie,ale jestem ciekaw jak było.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#759 PostWysłany: 10 Lut 2021 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Raczej takie, ale raz wiedziałem że będę później. Zadzwoniłem i poprosiłem o posiłek ok. 21.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#760 PostWysłany: 11 Lut 2021 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Przed ostatnim zamknięciem hoteli dzwoniłem wcześniej sporo przed g. 18:00 i bez problemu przyjmowali zamówienia na voucher dla Diamonda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group