Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#1141 PostWysłany: 22 Mar 2023 09:46 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
AD. Hilton Vienna Plaza - te drinki niestety dramatyczne... chyba że ktoś do wszystkiego dodaje tonę cukru.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
#1142 PostWysłany: 27 Mar 2023 17:53 

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 111
Nazwa hotelu:Hampton by Hilton Poznań Swarzędz

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:king

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:druga osoba za free, parking gratis zamiast 30 zł

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):.......

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel z nowym hamptonowym designem, w pokoju lodówka i łóżko 180 cm szerokości. Czysto, nic nie zniszczone. Duży prysznic, podgrzewana podłoga w łazience, 3 rozmiary ręczników. Smaczne śniadania, duży wybór, niewielkie ilości pewnie w związku z małym obłożeniem. Jedyny minus to nie za dobre ziarna w ekspresie.

Inne uwagi:.......
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1143 PostWysłany: 27 Mar 2023 20:27 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7944
HON fly4free
Nazwa hotelu:Hilton Taghazout Bay Beach Resort & Spa

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do King Deluxe Partial Ocean View, wcześniejsze zameldowanie o 12, voucher na drinki powitalne dla 2 osób (wszystko z karty do wyboru), śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak w hotelu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Nowiutki, oryginalnie urządzony resort położony tuż nad Atlantykiem, w połowie drogi między miasteczkami Tamraght i Taghazout, ok. 20 km na północ od Agadiru. Do obu miasteczek można dojść świetnie utrzymaną, nową promenadą wzdłuż oceanu (świetna do biegania / jazdy na rowerze itp.). W hotelu o tej porze roku pustki, z resztą po części to efekt nowości - resort otwarty został kilka miesięcy temu, już po poprzednim sezonie. Można mieć np. basen dla samego siebie. Pokoje przestronne, wygodnie urządzone z balkonami i designem z elementami marokańskimi. Brakuje w zasadzie tylko ekspresu do kawy w pokoju - jest standardowy czajnik. Nie zaszkodziłaby też jakaś wstawka powitalna dla statusowców, tego IMO zabrakło, chociaż za substytut można uznać herbatkę powitalną z ciasteczkami w lobby. Do dyspozycji 4 piękne baseny, dwa duże (głębokość do 140 cm) i dwa mniejsze, wygodne łóżka z parasolami, ogród, mnóstwo przestrzeni, dobrze wyposażona siłownia, spa. Na miejscu 4 restauracje i bary: główna, marokańska, przy basenach oraz bar. Śniadanie w formie bogatego bufetu - pięknie podane jedzenie, duży wybór, wysoka jakość, dużo elementów lokalnych, możliwość zamówienia omletów itp. Jedzenie w restauracjach również bardzo dobre, spory wybór od dań lokalnych, przez owoce morza po uniwersalne standardy. Ceny w porównaniu do ulicznych restauracji oczywiście wyższe - za syty lunch trzeba liczyć ok. 50 PLN, kolacja w zależności od wyboru dań ok. 80-120 PLN/os. IMO jednak warto. Alternatywnie można wyjść na spacer do jednego ze wspomnianych miasteczek - tam mnóstwo lokalnych knajp różnej jakości, w których prosty posiłek można zjeść za ok. 20-30 PLN. Obsługa się bardzo stara, nawet jeśli ciągle się jeszcze "dociera" w różnych aspektach. Plaża w pobliżu hotelu szeroka, naturalna, niesamowita - kawałek wybrzeża niezniszczony (jeszcze) masową turystyką, ciągnący się wiele km. w obie strony - idealne do spacerowania i odpoczynku.
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#1144 PostWysłany: 28 Mar 2023 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Panama

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Butelka wody + batonik na osobę. Narożny pokój na wysokim piętrze, upgrade dla wszystkch na rezerwacji (braliśmy dwa pokoje)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel w przyzwoitej dzielnicy, ruch samochodowy uspokojony, blisko linii metra jadącej do starego miasta. Pokoje duże i czyste.
Minusy: Beznadziejne śniadanie jak na standardy sieci. Sucha jajecznica, potrawka z kurczaka lub parówek na zmianę. Mały ciemny basen.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1145 PostWysłany: 31 Mar 2023 08:25 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
W ostatnim czasie korzystałem z warszawskiego Hiltona oraz DoubleTree i odczułem spadek rozpoznawania statusu. Mimo Diamonda to jedynym przywilejem było śniadanie. Żadnego upgradu pokoju. Żadnego lepszego widoku, czy chociażby pokoju narożnego. W Hiltonie teoretycznie był salonik, ale meldowałem się później niż serwują kolację. Rozumiem, że inflacja, covid, wojna, ale tak jakoś nijako to odbieram. A do tego w DT przy rezerwacji 2 pokoi punkty otrzymałem tylko za 1. Z kolei podczas pobytu w gdańskim Hamptonie Stare Miasto już podczas meldunku czułem się niemile widziany. Wystarczyło, że odezwałem się po polsku i pokazałem polski dowód. Grymas na twarzy personelu był nie do ukrycia. Jedynie ukraiński personel był miły i odwzajemniał uśmiechy. Też macie takie wrażenia?
Góra
 Profil Relacje PM off
savoj lubi ten post.
 
      
#1146 PostWysłany: 31 Mar 2023 08:50 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 374
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Co do gdańskiego Hamptona Old City....
Miałem dwukrotnie spore zastrzeżenia co do pracy w recepcji w tym hotelu a naprawdę z reguły nie czepiam się o byle co ...Opisałem sprawę gdy poproszono mnie o wyrażenie opinii po pobycie . Nikt się później nie odezwał .
Przestałem wybierać Old City na rzecz Oliwy . Ekstra załoga i rewelacyjna dyrekcja . I wstawki dają ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
sypiam_wygodnie lubi ten post.
 
      
#1147 PostWysłany: 31 Mar 2023 09:10 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7944
HON fly4free
@Pacik76: Hilton na Grzybowskiej już od dawna nie daje nic ponad ewentualny upgrade - zwykle do pokoju narożnego / wcześniejsze zameldowanie/ późniejszy check-out. Nie pamiętam ani drinków powitalnych, ani wstawek do pokoju, a spałem XX razy. Odkąd niedaleko jest CPlaza zdecydowanie wolę ten drugi hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#1148 PostWysłany: 31 Mar 2023 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Zmniejszyli na tyle wymagania na status , że na nikim nie robi on wrażenia bo "co drugi" klient go ma. Myślę, ze sytuacja może się poprawić w 2024 kiedy sporo osób potencjalnie straci wysoki status. Piszę potencjalnie bo i tutaj na forum były opisywane przedłużania bez spełnienia wymagań. Także zobaczymy czy to coś zmieni.
Natomiast jeśli chodzi o WAW to w DT właściwie zawsze mam upgrade. Ostatnia moja noc była pod koniec 2022 i także up był. Natomiast na Grzybowskiej ostatniimi czasy nie spałem, bo cena poszła na tyle do góry, że nie wydaje mi się aby była adekwatna to tego co oferuje pokój.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1149 PostWysłany: 31 Mar 2023 13:31 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7944
HON fly4free
To raczej nie kwestia liczby statusowców - też nie przesadzajmy z tym, Europa to nie US, gdzie co druga osoba jest rzeczywiście D - tylko podejścia / polityki konkretnego hotelu. Grzybowska nigdy nie była nadmiernie wylewna ponad zestaw obowiązkowy, z drugiej strony czego też w sumie chcieć więcej na ten status : śniadanie + salonik jest (i w sumie to zasadnicza wartość), upy tam IMO akurat niewiele zmieniają (a zawsze też jakiś tam dostawałem) bo zasadniczo pokoje podobne (i wszystkie proszą się już wyraźnie o remont), pokój zawsze dostaje od razu po przyjeździe nawet jak zdarzało się to o 11, z późniejszym wymeldowaniem też zasadniczo w granicach zdrowego rozsądku nie było nigdy problemu, a reszta to już trzeciorzędne sprawy: zamiast vouchera na kawę czy drinka można sobie zejść do EL i samemu zrobić ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1150 PostWysłany: 05 Kwi 2023 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Bali Resort

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin Guest Room Garden View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade doTwin Clifftower Ocean View, śniadania, wstawka, Executive Lounge, rabat 25% na jedzenie i alkohol

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):
punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):
salonik położony w osobnym budynku, co ważne wstęp tylko dla osób powyżej 12r.ż. – byliśmy z 2 małych dzieci i dla rodzin nie ma żadnej alternatywy. Odwiedzaliśmy z żoną pojedynczo tylko w czasie Evening Coctails (godz 17-19, wyjątkowo podczas święta Nyepi 16-18). Oferta jedzeniowa słaba – pojedyncze przekąski, minikanapeczki (nie każdego dnia), chrupki, suszone owoce, jeden rodzaj zupy – wszystko w niewielkiej ilości oraz w formie przystawek. Karta alkoholi rozbudowana, ale nie korzystałem więc się nie wypowiem.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Hotel rewelacyjnie położony, częściowo na klifie, z przepiękna roślinnością – dla mnie jeden z najładniejszych hoteli, w których byłem. Widok z tarasu (pokój na 11 piętrze) na ocean – rewelacja. Baseny hotelowe duże, w tym jeden z piaskiem – świetna alternatywa dla rodzin z dziećmi maluchy mogą się bawić w piasku, a dorośli pływać w niewielkiej odległości. Plaża przy hotelu przepiękna – biały piasek, codziennie sprzątany przez obsługę hotelową (z hoteli w których byłem na Bali plaża zdecydowanie nr 1).
Trzeba uważać na małpy bo wieczorami biegały po balkonach (przed czym ostrzegała obsługa podczas check-in)
Dla dzieci sala zabaw i plac zabaw.
Śniadania z bogatym wyborem dań – zarówno kuchnia europejska, jak i azjatycka. Kilka stacji live cooking – również opcja lodów tajskich (dzieciaki były zachwycone).
Restauracje hotelowe z dużym wyborem dań, ceny (ze zniżką 25%) jak w zwykłej restauracji w Krakowie (czyli dużo wyższe niż np. w Nusa Dua). Dania smaczne, również z opcjami dla dzieci.
Jedynym minusem jest położenie – z dala od sklepów czy restauracji. Istnieje opcja darmowego transportu do centrum handlowego w Nusa Dua, albo taksówki (<10zł w jedną stronę).
Spędziliśmy w hotelu tydzień i jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Na pewno będę chciał wrócić podczas kolejnego pobytu na Bali.

Załączniki:
33.jpg
33.jpg [ 752.86 KiB | Obejrzany 1385 razy ]
22.jpg
22.jpg [ 670.32 KiB | Obejrzany 1385 razy ]
11.jpg
11.jpg [ 758.9 KiB | Obejrzany 1385 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1151 PostWysłany: 16 Kwi 2023 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2334
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Łódź

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Butelka wina + wstawka słodyczy + 3 wody + welcome drink dla 3 osób + śniadania. Do tego upgrade pokoju do Deluxe z ekspresem do kawy na kapsułki na najwyższym piętrze. Do tego late check-out z drobnymi problemami (w niedzielę była młoda załoga, która niby takie dostała wytyczne).

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Wracam tutaj po dłuższej przerwie, naprawdę fajny hotel z przepysznymi śniadaniami i dużym wyborem. Niestety tym razem śniadaniem nacieszyła się moja rodzina (ja przed maratonem jadłem tylko bułki z dżemem ).Image
Image
Image
Image
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#1152 PostWysłany: 19 Kwi 2023 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Nazwa hotelu: Conrad Bali

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Deluxe Twin Romm

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Conrad Suite Twin, śniadania, wstawka, rabat 25% na jedzenie i alkohol

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Jeśli chodzi o Executive Lounge to nasłuchałem się od znajomych i naczytałem się (również na forum) świetnych opinii o Lounge (z ery przed covid). Jednak zawiodłem się, bo Executive Lounge (wcześniej w restauracji Rim) został zamknięty (wg recepcji na stałe). Aktualnie (pobyt w kwietniu 2023) zamiast niego dla osób ze statusem są przekąski jako afternoon tea (15-19) oraz evening coctails (17-19) w lobby przy recepcji. Niewielkie, ale ładnie podane przekąski są podawane do stolika razem z napojami z karty. Na zdjęciach porcja dla 4 osobowej rodziny. Niestety jest to nieporównywalnie uboższa oferta w porównaniu z tym co oferowali wcześniej (przynajmniej porównując z opisem znajomych). Można korzystać razem z dziećmi.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jest bardzo rozległy, z przepięknym ogrodem i kilkoma basenami (podczas pobytu basen przy pokojach typu Suite był w remoncie), natomiast pozostałe położone przy głównej części hotelu (bliżej lobby) bardzo przyjemne. Upgrade był zdecydowanie najlepszy jak kiedykolwiek dostałem w sieci hh - Suite miał ponad 100m2. Byliśmy z małymi dziećmi, które były zachwycone wielkością apartamentu z osobną częścią dzienną, z garderobą oraz ogromną łazienką (czy jak powiedziała żona pokojem kąpielowym). Z ciekowostek serwis sprzątający przychodzi 2 razy dziennie - przed południem oraz wieczorem (drugie sprzątanie do szybkie ogarnięcie plus zasłonięcie zasłon na noc).
Śniadanie z ogromnym wyborem smacznych dań, codziennie duża ilość kelnerów pilnowała, żeby niczego nie zabrakło - dzieciakom oferowali kolorowanki czy pokarm dla ryb (pływających w pobliskim stawiku).
Plaża, która mimo że codziennie sprzątana nie zachwyca - jest w małej zatoczce oddzielonej od otwartego morza i lepiej nie wypływać poza nią - ta część Nusa Dua to zagłębie sportów wodnych i co chwila pływają skutery czy motorówki. Dziwną polityką (przy takiej cenie za pobyt) jest pobieranie dodatkowej opłaty za zadaszone miejsce w mini domku przy basenie.
Dla dzieci jest ciekawa sala zabaw z sympatyczną opieką i kilkoma zajęciami w ciągu dnia wg rozkładu.

Załączniki:
55.jpg
55.jpg [ 223.91 KiB | Obejrzany 955 razy ]
1.jpg
1.jpg [ 233.13 KiB | Obejrzany 955 razy ]
66.jpg
66.jpg [ 164.72 KiB | Obejrzany 955 razy ]
5.jpg
5.jpg [ 153.72 KiB | Obejrzany 955 razy ]
4.jpg
4.jpg [ 139.85 KiB | Obejrzany 955 razy ]
3.jpg
3.jpg [ 323.82 KiB | Obejrzany 955 razy ]
7.jpg
7.jpg [ 312.17 KiB | Obejrzany 955 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1153 PostWysłany: 20 Kwi 2023 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Riga Old Town (Ryga RIX dla wyszukiwarki)

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: darmowe śniadanie, wyższe piętro

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):BRAK

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Nowy hotel. Pokoje przyjemne, jest wszystko co być powinno. Śniadania dobre ale z wieloma małymi niedociągnięciami: a to zimna jajecznica, skończyły się łyżeczki, brudna przypalona gofrownica a gdy coś w bemarze się skończy to dokładają godzinę. itp. drobne ale irytujące szczegóły. Pokój został posprzątany pomimo zawieszki nie przeszkadzać.
Inne uwagi: Hotel jest w idealnej lokalizacji do zwiedzania starego miasta. Nie był drogi a w niedzielę i poniedziałek miałem wrażenie, że był pustawy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1154 PostWysłany: 20 Kwi 2023 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@aarongeru gdybys mial wybrac jeden hotel to wybrałbys Hilton czy Conrad na Bali?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1155 PostWysłany: 20 Kwi 2023 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4100
HON fly4free
@dziabulek Z powodow brakow w ofercie lepszy jest Hilton. Ale IMO obydwa są na "zadupiu" czyli w "martwym" Nusa Dua. Z nich w miarę blisko jest tulko do Uluwatu. Jakieś 30min skuterem.
No można sobie obejrzeć jeszcze BVLGARI, przez szybkę...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1156 PostWysłany: 20 Kwi 2023 19:27 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7944
HON fly4free
Na Bali jest tyle fajnych bardziej kameralnych resortów i hoteli w przyjaznych cenach i świetnych lokalizacjach, że nie bardzo rozumiem sens pchania się do tych sieciowych molochów, o ile nie ma jakieś serio dobrej okazji cenowej.
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#1157 PostWysłany: 20 Kwi 2023 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4585
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
Jeśli masz dajmonda i nadal chcesz go mieć to nie ma zlituj, trzeba brać ten szajs i płakać

To się nazywa bycie zgamifikowanym (zresztą mój przypadek jest podobny)
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#1158 PostWysłany: 20 Kwi 2023 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Ja przepłacam i wydaję ~20k rocznie na status żeby mieć śniadanie gratis. W jakimś innym hotelu musiałbym za to płacić 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#1159 PostWysłany: 20 Kwi 2023 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4100
HON fly4free
@ghostwriter Ale po co przepłacać. Można prawie za free. SM/challenge is the name if the game.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1160 PostWysłany: 20 Kwi 2023 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
@jaco027 , wiem, już miałem pisać, że zamiast płacić to po prostu można w ogóle noclegów nie robić, a Hilton i tak na początku roku da za darmo na dwa lata, ale już nie chciałem przypominać innym i im ciśnienia podnosić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group