Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#1021 PostWysłany: 11 Sie 2022 20:50 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Dokładnie - Hamptony muszą egzekwować ten przywilej bo nie mają osobnych stawek B&B.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#1022 PostWysłany: 11 Sie 2022 20:57 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 380
Loty: 139
Kilometry: 183 310
niebieski
@ghostwriter nie widzę podstaw, aby interpretować to inaczej. Powiem więcej - wydaje mi się, że jest to dwa razy zapisane. Pierwszy raz jako „any additional components”, a drugi raz właśnie tam, gdzie to pogrubiłem. Do 2014/2015 roku był zapis, który wprost wykluczał Hamptony: This benefit excludes stays at Hampton Inn and Hampton Inn and Suites., ale nie było tego zapisu: or specialized rates (e.g. package rates, bed & breakfast rates). Jedynym logicznym argumentem za tą zmianą jest to, żeby stosować to ograniczenie też do innych marek - Tru i wszystkich cośtam Suites, w których również jest „bezpłatne” śniadanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1023 PostWysłany: 11 Sie 2022 21:44 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
@slotherin: IMO nie można uznać stawek Hamptonowych za specialized B&B skoro śniadanie jest wliczone w pobyt we wszystkich dostępnych stawkach w tym brandzie. Z resztą w praktyce nigdy nie miałem żadnych problemów w Hamptonach z tym. Zawsze robię rezerwację na 1 os. i żaden hotel nie usiłował mi doliczać czegoś z powody pojawienia się 2. gościa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1024 PostWysłany: 11 Sie 2022 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
@slotherin , to co piszesz o przeszłości rzuca trochę więcej światła na potencjalną interpretację, bo jest sformułowana mimo wszystko w dość niejednoznaczny sposób. Nadal bym się jednak upierał, że na dany moment dany zapis nie wyklucza Hamptona, ponieważ śniadanie tam jest obligatoryjne, to nie jest żadna stawka, ani dodatek. Również praktyka wskazuje, że jest tak jak piszę, bo i ja rezerwuję dla jednej osoby i również nigdzie nikt nie miał z tym problemu. Natomiast jeśli kiedyś był przepis wykluczający to zapewne był egzekwowany. Jeśli zmiana przepisów miała jedynie rozszerzyć zakres wykluczeń to zapewne dalej ta zasada dotyczyłaby Hamptona, a tak nie jest. Po prostu programy i benefity się zmieniają.

Jak dla mnie przepis chroni hotele przede wszystkim przed drogimi dodatkami (np. stawki all inclusive), tym bardziej, że drugi gość gratis obowiązuje już od statusu Silver.
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#1025 PostWysłany: 16 Sie 2022 09:56 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:twin guest room with balcony and sea view

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do deluxe room, wstawka powitalna, śniadanie, dostęp do lounge

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Niezły lounge ze znakomitą obsługą, która bardzo dba by każdy gość był zadowolony. W ciągu dnia dostępne softy oraz owoce i drobne przekąski. Happy hour 17-19 z finger food, w tym na ciepło niewielkie kawałki ryb na warzywnym podkładzie oraz jedno inne mięso zmieniane codziennie (wieprzowina, wołowina, kurczak). Najeść się tym za bardzo nie da, ale jako przekąska po obiedzie czy przed kolacją jak najbardziej ok, poza tym wszystko jest smaczne i świeże. Do tego ciasta, taca wędlin oraz serów i standardowo mocne alkohole + piwo. Lounge raczej niewielki, ale nigdy nie był przepełniony, nawet w czasie happy hours jednocześnie nie było w nim więcej jak 8-10 osób.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Dostałem nieco pozorowany upgrade, bo jedynie do pokoju na wyższym piętrze, a tak naprawdę z tych na niższym widok też jest niezły. Wielkość pokoju ta sama. Po cichu liczyłem na upgrade do Panorama lub Costabella suite, ale niestety hotel był niemal pełny. Natomiast ville są poniżej i mają znacznie słabszy widok, więc raczej nie polecam, nawet po ew. upgrade. Sam hotel jednak jest świetny, kilka zdjęć załączam, widok z pokoju za milion dolarów. Wszędzie czysto, sporo obsługi, która tylko czeka aby pomóc lub spełnić zachciankę gości. Poza tym nawet pomimo faktu, że hotel był pełny, nie czuło się tłoku: ani podczas śniadania, ani na plaży. Trochę więcej ludzi było przy basenie zewnętrznym (infinity), ale tylko czasami. Hotel posiada 5 restauracji w tym 'Niebo' z gwiazdką Michelin. Podczas check-in obsługa proponowała kupno na cały pobyt kolacji w głównej restauracji za 45 EUR/os, jako bufet z daniami do wyboru. Jednak trzeba naprawdę dużo jeść by się to opłacało, zwłaszcza, że w innych restauracjach ceny są dość przyzwoite, oczywiście wysokie chorwackie, ale jednak zbliżone np. do cen w restauracjach w Opatiji. Danie główne 80-150 HRK, duże piwo 30-50 HRK. W zasadzie nie opłaca się specjalnie szukać czegoś poza hotelem, bo wybór na miejscu jest spory i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza, że i tak w najbliższym otoczeniu hotelu niczego nie ma. Hotel ma też sporą siłownię i naprawdę duży basen wewnętrzny, więc nawet przy gorszej pogodzie nie powinno tam być tłoczno. Plaże są oczywiście kamieniste, więc warto wziąć buty do wody. Generalnie hotel polecam, zwłaszcza dla pięknych widoków z pokoju czy basenu infinity, choć w wysokim sezonie stawki ma niestety mocno wyśrubowane.

Inne uwagi:Hotel w wakacje opłaca się rezerwować jedynie za punkty, w promocji 20% mniej przy 5 nocach, wychodziło ponad połowę taniej niż za EUR. Ale w innych miesiącach stawka spada i wtedy już trzeba to przeliczyć, co się bardziej opłaca. Parking naziemny 20 EUR/dzień, podziemny 30 EUR/dzień, ja stałem na podziemnym, ale koniec końców w ogóle nie naliczyli mi tej opłaty. Być może dlatego, że podczas telefonicznej rozmowy badania satysfakcji z pobytu pożaliłem się na słaby upgrade. ;)

Załączniki:
IMG_4367m.JPG
IMG_4367m.JPG [ 121.14 KiB | Obejrzany 1285 razy ]
IMG_4348m.JPG
IMG_4348m.JPG [ 115.72 KiB | Obejrzany 1285 razy ]
IMG_4335m.JPG
IMG_4335m.JPG [ 135.21 KiB | Obejrzany 1285 razy ]
IMG_4333m.JPG
IMG_4333m.JPG [ 110.71 KiB | Obejrzany 1285 razy ]
IMG_4330m.JPG
IMG_4330m.JPG [ 144.08 KiB | Obejrzany 1285 razy ]
IMG_4326m.JPG
IMG_4326m.JPG [ 144.08 KiB | Obejrzany 1285 razy ]
IMG_4325m.JPG
IMG_4325m.JPG [ 116.34 KiB | Obejrzany 1285 razy ]
IMG_4323m.JPG
IMG_4323m.JPG [ 93.46 KiB | Obejrzany 1285 razy ]
IMG_4321m.JPG
IMG_4321m.JPG [ 79.82 KiB | Obejrzany 1285 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
18 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1026 PostWysłany: 16 Sie 2022 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Dzieki za opis i zdjecia. Rozwazalam go w zeszlym roku za punkty, ale wtedy bylo jeszcze malo opinii i pisali, ze obsluga taka sobie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
sranda lubi ten post.
 
      
#1027 PostWysłany: 16 Sie 2022 12:19 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Ja też dziękuję, bo rozważałem w tamtym roku, ale ostatecznie zupełnie zmieniłem plany wyjazdowe. Pierwsze recenzje były mocno mieszane, zwłaszcza jeśli chodzi o lounge itp. Widać, że się to poprawiło / dotarło po otwarciu.
Góra
 Profil Relacje PM off
sranda lubi ten post.
 
      
#1028 PostWysłany: 16 Sie 2022 12:29 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2748
złoty
Też mam tam rezerwację na koniec sierpnia, więc dodam info odnośnie do dostawek, bo jak ktoś większą ekipą się wybiera, to na pewno będzie się zastanawiał co i jak. Poniżej odpowiedź na moje zapytanie od Guest Relation Manager gdzie także wyjaśniła co i jak odnośnie do upów:
"Thank you for choosing Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa and for being our valued Diamond Member.
In our standard rooms that you have booked we do not have the opportunity to add an extra bed.
Only our villa suites have so-called 'murphy bed' in the suites that can be pulled out and make a queen size bed.
Upgrades are, as you are aware, based on the availability on the day of your arrival. But even with availability, we provide upgrades to one or two higher room categories, under which villa suites (which only have the ability for an extra bed) do not go through.
We would suggest booking an extra room or One Bedroom villa suite for your maximum comfort.
For any additional assistance, feel free to let us know."
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1029 PostWysłany: 16 Sie 2022 12:39 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Tak, obsługa znacznie się poprawiła. Nie spotkałem się, żeby ktokolwiek był nieuprzejmy, wszyscy dbają, aby goście byli zadowoleni.
Salonik wg mnie na poziomie nieco powyżej przeciętnej dla Hiltonów, oczywiście jeśli ktoś liczy, żeby się w nim najeść zamiast kolacji, to może być zawiedziony (choć od biedy da się) ;), ale przekąski, również ciepłe, są naprawdę dobre. I nikt ich sobie nie wyrywa z rąk, bo raz, że nie ma w nim tłumów (a wracając do Polski miałem później porównanie do Vienna Danube Waterfront) ;), a dwa, że szybko są donoszone, jeśli coś się kończy.

@Tulio
Potwierdzam, że w 'zwykłych' pokojach i apartamentach nie ma dostawek. Na upgrade do villi bym nie liczył biorąc najtańszy pokój, poza tym wg mnie nie warto, jeśli wielkość pokoju i ilość łóżek nie jest priorytetem, bo widok będzie znacznie gorszy. Lepiej mieć pokoje w jednym z dwóch głównych budynków.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulio lubi ten post.
 
      
#1030 PostWysłany: 16 Sie 2022 14:34 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
@sranda: a masz gdzieś może zdjęcia bufetu z happy hours, żeby można było zobaczyć jak to generalnie wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1031 PostWysłany: 16 Sie 2022 15:14 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Niestety nie, w czasie happy hour zawsze ktoś siedział w lounge i jakoś krygowałem się robić zdjęcia bufetu przy kimś. ;)
Ale mniej więcej wyglądało to tak, że na jednej tacy były wędliny (głównie pršut i salami, na drugiej sery), później był podgrzewacz gdzie właśnie były te drobne przekąski na ciepło w małych miseczkach, obok było pieczywo. Następnie na kolejnej tacy różne małe kawałki ciast.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1032 PostWysłany: 16 Sie 2022 15:20 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Wiem znam to uczucie, jak chodzę i robię foty wszystkiego (oczywiście do recenzji) , a ludzie się patrzą na mnie tak, jakbym pierwszy raz w życiu przypadkowo znalazł się w hotelu :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1033 PostWysłany: 16 Sie 2022 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: Hilton Antwerp Old Town

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtanszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: sniadanie, upgrade do Groenplaats Suite, woda z minibarku (2 butelki), Executive Lounge

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik wrocil do stanu sprzed pandemii. Smaczne cieple posilki (panierowana ryba, sajgonki i dim sum), kanapki, salatki oraz przyzwoity wybor win (3 rozne biale - Chardonnay, Pinot Grigio i Sauvignon Blanc, czerwone tez byly 2 rodzaje + musujaca Cava), oprocz tego kilka mocnych alkoholi. Salonik przyjemny ale dosc tloczny chociaz na + ze usuneli sofy (z wyjatkiem jednej przy TV) zajmujace sporo miejsca i wstawili stoliki - dzieki temu wiecej osob moze siedziec.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jak zwykle zadowolony z super profesjonalnej obslugi chociaz braki kadrowe daja sie we znaki glownie w recepcji - jedna z zalet w tych czasach jest priority check-in dla gold i diamond. Kolejka do standardowego check-in ponad 15 osob.

Inne uwagi: Parking platny oddzielnie, nie nalezy do hotelu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1034 PostWysłany: 22 Sie 2022 19:01 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Nazwa hotelu:Hampton by Hilton Lublin

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen with sofa

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na drinka / napój , późniejsze wymeldowanie o 13 (na prośbę)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):n/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Wróciłem do hotelu po raz pierwszy po pandemii; bardziej szczegółowo nie będę się rozpisywał bo dostajemy znany wszystkim standard hamptonowski (już tu opisany w przypadku tego hotelu), na plus miła obsługa + cały czas bardzo solidny bufet śniadaniowy ze zróżnicowanym wyborem ciepłych i zimnych potraw, na minus: nie ma już ani wstawki powitalnej w pokoju, ani zniżki na menu w restauracji dla D; szkoda, bo takie drobnostki wyróżniały pozytywnie wcześniej ten hotel i stanowiły nice touch, a zarazem chyba nie są specjalnie poważnym obciążeniem hotelowego budżetu

Inne uwagi:Bezpośrednie otoczenie hotelu (podjazd) niezmiennie rozgrzebane z powodu niekończącej się budowy obok ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1035 PostWysłany: 23 Sie 2022 17:26 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Vienna Danube Waterfront

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:double queen guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:darmowe śniadanie, dostęp do lounge

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):W mojej opinii bardzo przeciętny lounge. Wybór alkoholi spory, natomiast do jedzenia jednego dnia na ciepło był wegetariański 'gulasz' z fasoli, drugiego dnia mocno śmietanowa zupa grzybowa. Oprócz tego było trochę przekąsek, typu sery, oliwki oraz pieczywo. Lounge jest całkiem spory, ale przez długi weekend był niestety mocno zatłoczony i po rozpoczęciu happy hours trudno było już o miejsce siedzące. Poza tym kącik gastronomiczny jest bardzo słabo rozplanowany, zarówno lodówki z napojami + alko oraz jedzenie jest skupione w kształt niewielkiej podkowy o wymiarach może 2x2m. To sprawiało, że do bufetu tworzyły się spore kolejki, bo jak ktoś brał jedzenie, to blokował osoby, które chciały się czegoś napić i vice-versa.
Co ciekawe w ciągu dnia w saloniku jest tylko woda i trochę przekąsek typu paluszki. Nie ma żadnych soków czy innych softów.


Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Ocena jest nieco zdeterminowana terminem pobytu, niestety był to długi weekend sierpniowy (15.08 jest święto zarówno w Austrii jak i Polsce), więc hotel był pełny. Stąd też brak jakiegokolwiek upgrade pokoju. W hotelu widać już upływ czasu, zarówno po wystroju łazienki, jak i mocno zużytych już meblach. Brak przyborów do prasowania w pokoju. Śniadanie całkiem dobre, ale ciężko było o wolny stolik, a obsługa nie nadążała ze sprzątaniem stolików po gościach, którzy już zjedli swój posiłek. Lokalizacja daleko od centrum, ale jest stosunkowo szybki dojazd metrem (z przesiadką), stacja Stadion ok. 500m od hotelu. Dla zmotoryzowanych plusem lokalizacji jest jednak to, że można bardzo łatwo i szybko wyjechać na autostradę w stronę CZ, omijając korki. Hotel ma niewielki basen zewnętrzny, ale w połowie sierpnia był już zimny, może w czerwcu-lipcu jest bardziej nagrzany. Generalnie nie byłem zbyt zadowolony, zwłaszcza ze słabego standardu pokoju i średniego lounge, a po pobycie trochę żałowałem wyboru tego hotelu. W moich datach tylko kilkadziesiąt EUR droższy był Hilton w centrum (łącznie przy 2 nocach), a widziałem, że miał wolne pokoje wyższej kategorii i pewnie mógłbym tam liczyć na upgrade, a i salonik być może jest tam na wyższym poziomie.

Inne uwagi:Parking 24 EUR/dobę, są dedykowane miejsca dla gości o statusie diamond, mi się udało szczęśliwie znaleźć ostatnie wolne, bo zwykły parking był pełny.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1036 PostWysłany: 24 Sie 2022 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ktoś dostał ostatnio jakiś ciekawy UP w Hiltonie w Świnoujściu na Diament? Sam rok temu opisywałem tu mój UP a raczej jego brak, ale było wtedy 100% obłożenie więc normalne. Teraz mam najbliższy weekend, pół hotelu wolne, a UPa dali z najtańszego pokoju do w sumie takiego samego tylko z bocznym widokiem na morze, czyli w sumie żaden UP :/ Jest szansa że coś jeszcze się zmieni albo warto pisać i żebrać czy olać? :lol:
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez szymonpoznan1, 25 Sie 2022 08:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1037 PostWysłany: 25 Sie 2022 05:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@szymonpoznan1 jesienia zeszlego roku w ogole nie dali mi upgrade wiec przy meldowaniu zapytalem dlaczego. Koniec, koncow dali king one bedroom, takze w sumie dwa razy tam bylem i dwa razy up do tego pokoju. Jak Ci sie uda to naprawde zacny to apartament.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1038 PostWysłany: 25 Sie 2022 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
No właśnie na niego liczyłem, a tu narazie bida :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1039 PostWysłany: 25 Sie 2022 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
No ja wielkiego doświadczenia z tym hotelem nie mam, bo zwykle przerażają mnie jednak ceny.
Ale raz byłem w szczycie covid i wtedy bez problemu dzień wcześniej już w apce był apartament, a drugi raz już bez upgrade w apce i trochę przeze mnie wymuszony up na recepcji, choć zwykle tego nie robię.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1040 PostWysłany: 25 Sie 2022 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2326
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Ja dostałem w Hiltonie Świnoujście upgrade na jedną noc do zdaje się Superior narożnikowego, a później na dwie noce do apartamentu. Ale przy check in musiałem się upomnieć bo widziałem, że lepsze pokoje są dostępne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group