Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 1088 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 14 Sty 2017 17:40 
Awatar użytkownika

Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Nazwa hotelu:Hampton Inn & Suites Mexico City

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Internet premium

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty: 10 000

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bardzo dobra lokalizacja oraz urozmaicone i dobre śniadania. Zero przywilejów z uwagi na duże obłożenie, m in brak możliwości wczesnego check in

#262 PostWysłany: 14 Sty 2017 18:59 

Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Nazwa hotelu:Doubletree by Hilton Aqaba

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:double room city view

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadania, upgrade do junior suite, woda butelkowana

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty - 40k za 5 nocy

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: ocena na booking (7,5) oddaje obraz jakości usługi. Dość dobre śniadania, przemiła obsługa i przestronne wnętrza ale hotel dość wysluzony i wymaga odświeżenia. Sprzęt w siłowni typu piwnicznego, basen mocno niezachecajacy a sauna nie czynna. W pokoju brudne szyby na tarasie, miejscami pękniete kafle i zuzyta (zadrapana w wielu miejscachn) wanna

Inne uwagi:świetna lokalizacja, za tą cenę skorzystałbym jeszcze raz
Maku2004 uważa post za pomocny.

#263 PostWysłany: 16 Sty 2017 20:30 
Awatar użytkownika

Loty: 70
Kilometry: 116 299
niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Prague Old Town

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Hilton Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do King Executive Premium, dostęp do Executive Lounge, śniadanie do wyboru w restauracji lub w saloniku, spora taca owoców i butelka wody na powitanie, na wzmiankę o rocznicy drugiego dnia czekało na nas w pokoju wino musujące w wiaderku z lodem i truskawki :)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): HHonors Only Winter Sale za kasę

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik całkiem duży, dobrze zaopatrzony, sporo stolików, 2 lodówki załadowane pilsnerem, colofantami itp. przepitkami. Do tego sporo przekąsek zimnych i ciepłych w ciągu dnia, ciasta i soki. Wieczorem szeroki wybór alkoholi wysokoprocentowych

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Nasz najlepszy pobyt hotelowy ever. Rewelacyjna obsługa, managerka saloniku robiła wszystko, żeby uprzyjemnić nasz pobyt. Jak poszedłem po dodatkowy lód do saloniku to mi wciskała kolejne wino musujące ;) Super obsługa i jakość na śniadaniach w restauracji.

Inne uwagi: Świetna lokalizacja, świetna obsługa, gorąco polecam
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#264 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:25 
Awatar użytkownika

niebieski
Nazwa hotelu:DoubleTree Bucharest

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Single Guest

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Queen (wow :lol:), niejadalna wstawka z dwoma ciastkami i winem, late check-out, voucher na drink bezalkoholowy lub kawa/herbata

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel mocno zmęczony. Przywileje statusowe zrealizowane, ale w bardzo kiepski sposób. Śniadanie poniżej średniej. Kiepski pobyt, nie polecam.

Inne uwagi: brak

@‌Tomek Zien‌, Widzisz, jak w Pradze pójdziesz po lód to wrócisz i z lodem i z flakonem natomiast jak po to samo wybierzesz się w DT Kraków to będą chcieli uszczuplić Twoje konto o 12zł (albo 15zł, już nie pamiętam) - autentyk :mrgreen:
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#265 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:38 

Loty: 44
Kilometry: 65 890
srebrny
@‌07_Zgłoś.Się‌
15 zł! Ale tylko raz potem donosili przez dwa dni bez dopłaty :shock:
 Relacje PM off  

#266 PostWysłany: 17 Sty 2017 12:07 
Awatar użytkownika

Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
A propos DT KRK - ostatnio przy wymeldowaniu zostałam poinformowana, że to już ostatni raz kiedy jako gość ze statusem gold dostałam wstęp do saloniku. Powodem jest "ogromna ilość gości ze statusem diamond". Kiedy na to odpowiedziałam, że to dziwne, bo poprzedniego wieczoru w saloniku byliśmy dosłownie sami, recepcjonistka zmieniła zdanie i powiedziała, że zawsze będę sobie mogła dokupić wstęp do EL w cenie 120 PLN.

#267 PostWysłany: 17 Sty 2017 13:50 

Jak dadzą upgrade to dostęp EL daje każdy pokój wyżej niż standardowy, chyba że zaczną coś kombinować z kategoriami tak jak w DT Warszawa. Mi ostatnio w Krakowie z diamentem, gdy mieli niskie obłożenie z wielkim problem dali pokój na 5 tym piętrze.
 Relacje PM off  

#268 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:05 
Awatar użytkownika

niebieski
Takie pomysły mieli już wcześniej. Moja siostra krótko po otwarciu saloniku, mając golda nie dostała dostępu. Ta sytuacja trwała 2 - 3 tyg. później się z tego wycofali.

#269 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:22 
Awatar użytkownika

Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
@‌mertka‌ Oni nie mają zamiaru kombinować z kategoriami, tylko po prostu odmówić up'a pomimo wolnych pokoi z dostępem do EL :)

#270 PostWysłany: 20 Sty 2017 18:15 
Awatar użytkownika

Loty: 439
Kilometry: 1 037 948
niebieski
Nazwa hotelu:Waldorf Astoria, NYC

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Signature Suite

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Vouchery na drinki

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Best of Waldorf ($50 dziennie na wydatki).

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Bez rewelacji, jak poprzednio. Tylko dla gosci Towers, otwarty na sniadanie i w godzinach lunchu do 16.30

To byl moj drugi pobyt w tym hotelu, pierwszy opisany w nowy-jork-w-24h,210,82974 i obfotografowany https://goo.gl/photos/RA3EyDfF6mZ1uVqd6

Terminu pobytu w tygodniu Thanksgiving w listopadzie, dzieki czemu ceny byly bardzo niskie i moglam wziac Signature Suite. Mozna ja zarezerwowac za 100K punktow w malo chodliwych terminach. Przed checkin moglam wybrac w ramach nor1 upgrades: "Towers Suite - One King Bed $78 per night" i "Towers Presidential Style Suite - One King Bed $276". Powiedzialam o tym przy checkin, ale okazalo sie, ze te Towers Suite to sa mniejsze niz Signature Suite, wiec nie warto robic upgrade'u. Na druga noc natomiast zdecydowalam sie na upgrade do Presidential Style Suite, ktore tak naprawde bylo Residential Suite. Do tego dostalam jeszcze voucher na masaz lub inne uslugi w Guerlain Spa o wartosci okolo $200. Przy zmianie pokoju przyniesiono mi nowe klucze i nowy komplet voucherow na drinki, wiec w efekcie mialam 4 i nie zdazylam ich zuzyc.

Przestestowalam obie silownie, obie w porzadku, ale ta przy Guerlain Spa w Towers znacznie lepsza, nikogo w niej nie bylo, a w szatni byla laznia parowa. Masaz w SPA nie podobal mi sie za bardzo, masazystka chciala mi zrobic dziure w plecach i czulam sie po tym masazu gorzej niz przed. Na TripAdvisor sa dobre recenzje tego SPA, ale wiele osob podnieca sie ogolnym traktowaniem, szampanem i czekoladkami na dzien dobry, itp. Wedlug mnie to bylo jakies wino musujace, nie oryginalny szampan. Czekoladki faktycznie byly przepyszne i poprosilam nawet o nazwe firmy, ktora je robi. Ku mojemu rozczarowaniu okazaly sie amerykanskie, wiec raczej nie do kupienia w Europie.

Sniadania w Bull & Bear Bar nie polecam, automatycznie dopisali napiwek i wyszlo $59 za jedna osobe, a sniadanie nie bylo jakies rewelacyjne. Jadlam lepsze za mniej. Moge polecic burgera za $30, ktory jest do zamowienia w Peackock Alley i Bull & Bear. Zamawialam tak hojnie, bo mialam $100 na wydatki w czasie pobytu w ramach Best of Waldorf Rate. Inaczej nie skusilabym sie ani na to drogie sniadanie, ani na burgera.

Signature Suite, 16 pietro.
Duzy, stylowy apartament z widokiem na Park Avenue. Podobalo mi sie umeblowanie i ogolne wrazenie bylo pozytywne. Na kazdym pietrze sa dwa takie pokoje, po jednym na rog. Co ciekawe maja wlasne routery i wireless nazywa sie tak jak numer pokoju.

Image

Image

Residential Apartment 38M
http://www.waldorfnewyork.com/residence ... apartment/ Cena $30,000 za miesiac.
Dobry jak ktos chce zrobic jakas mala impreze, moze nawet z jakims kateringiem zewnetrznym. Duzy salon, balkon, salon roboczy z biurkiem, sypialnia, garderoba, lazienka. Podobno kiedys mieszkal w tym apartamencie jakis gosc od prywatnych samolotow, ale ksiegowy powiedzial mu, ze nie oplaca sie to z powodow podatkowych i zrezygnowal z niego. Apartament niewaptliwie ma slady przystosowania do mieszkania na stale. Domofon, specjalny sejf, itp. Balkon ma bardzo niskie barierki i lepiej nie wypuszczac na niego pijanych gosci. Widok na Park Avenue. Szczerze mowiac bardziej podobalo mi sie to Signature Suite niz ten apartament.

Image

Image

Image

Royal Suite - 42R
http://www.waldorfnewyork.com/residence ... e-bedroom/ Cena $100,000 za miesiac lub ok. $4000 za noc.
Mialam okazje obejrzec go podczas zwiedzania hotelu z przewodnikiem. Mieszkal w nim byly krol Edward VIII z Wallis Simpson w czasie, gdy byl gubernatorem na Bahamach. Umeblowanie i dekoracje tego apartamentu byly wybierane przez Wallis Simpson.

Image

Poza tym podczas zwiedzania ogladalam jeszcze sale balowa i pare innych pokoi, ktore sa wynajmowane na rozne uroczystosci. Zwiedzanie z przewodnikiem kosztuje $65 i tak naprawde to jest drogi lunch w Bull & Bear pod nazwa zwiedzania hotelu. Po zwiedzaniu idzie sie do restauracji, gdzie jest specjalne menu dla uczestnikow wycieczki. Sprobowalam salatki Waldorfa, ktora jakos nie przypadla mi do gustu, burger byl w porzadku i deser taki sobie. Przy okazji poznalam milego Amerykanina o imieniu Dorian (nie zapytalam sie czy ma obraz na strychu ;-), ale kusilo mie zazartowac), ktory pisze ksiazke o architekcie, ktory zaprojektowal WA NYC. Jak na Amerykanina mial szokujaco duza wiedze o Londynie i UK, wiec dobrze sie rozmawialo.

Waldorf Astoria NYC zamyka swoje podwoje 28 lutego 2017. Jak ktos chce poczuc odrobine luksusu z epoki Art Deco, to warto sprawdzic czy nie maja jakis promocji lub niskich ofert za punkty. Z tego powodu wlasnie zatrzymalam sie tam, bo po remoncie prawdopodobnie wiele z niego nie zostanie. Chinczycy chca go przerobic na apartamenty i zostawic tylko 300 pokoi. Mozna tez zwiedzic lobby, sale balowa, itp. Jest male muzeum z boku lobby.

Negatywy
Jakis czas przed pobytem zmienilam rezerwacje z HHonors Discount na Best of Waldorf. Niestety mimo otrzymania maila z rezygnacja, hotel obciazyl mnie za nie pojawienie sie. Niezaleznie od tego, ze bylam w hotelu na innym numerze rezerwacji. Nikt nawet tego nie sprawdzil. Zajelo mi pare tygodni odzyskanie pieniedzy, musialam dzwonic do Waldorfa i pani szukala co to za oplata, bo nigdzie jej nie mogla znalezc. A potem przez kolejny miesiac probowalam odzyskac 20 funtow roznicy kursowej i oplaty za przewalutowanie, w koncu nie udalo sie. Wymienilam mnostwo maili z Hiltonem, prosili o przeslanie wyciagow z karty, itp. A potem nagle powiedzieli, ze nie moga oddac za to i do widzenia. Dali mi 1000 punktow co jest smiechem na sali. Bank tez ma sprawe w nosie i nie chce oddac tych oplat. Po kolejnym mailu dali mi jeszcze 5000 punktow.

Wszystkie zdjecia z tego pobytu - https://goo.gl/photos/CRvcP1pTYDCdXChk6

Ostatnio edytowany przez krasnal 23 Sty 2017 16:56, edytowano w sumie 2 razy
Na prośbę autorki
 Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
Kamil uważa post za pomocny.

#271 PostWysłany: 20 Sty 2017 21:12 

złoty
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel Istanbul - Old Town

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: TWIN GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do pokoju o wyższym standardzie, Internet, śniadanie, voucher na drinki

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Winter Sale, 40.50 EUR total za noc

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu: Hotel bardzo przyjemny, wyposażenie przeciętne ale bez zastrzeżeń. Jedyny minus to klimatyzacja (a raczej ogrzewanie), ciężko było w pokoju ustawić pożądaną temperaturę.
Cena bardzo dobra jak na ten standard, Stambuł w związku z zamachami odwiedza bardzo mało osób i ceny poszły mocno w dół.

Inne uwagi: Voucher na darmowego drinka TYLKO przy zamówieniu lunchu lub kolacji. Nie wiem czy to standard bo w Hiltonach śpię rzadko, jestem przyzwyczajony do IHG i Accor gdzie nie ma takiego ograniczenia.

#272 PostWysłany: 21 Sty 2017 23:43 
Awatar użytkownika

niebieski
Nastepna mini relacja, pare osob pytalo sie o ten hotel, wiec opisuje go w szczegolach. Mam nadzieje, ze przyda sie.

Nazwa hotelu:Hilton Salalah, Oman

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING DELUXE ROOM WITH PARTIAL SEA VIEW

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade, darmowe sniadania, powitalne owoce, zaproszenie na coctail party, checkout o 17.00

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty, 29500 za 7 dni

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Lokalizacja.
Jest to jedyny Hilton w Omanie, polozony na poludniu kraju, w Salalah, blisko portu kontenerowego i dzielnicy przemyslowej, okolo 15 minut jazdy samochodem od lotniska. Obok hotelu trwa budowa biurowca lub apartamentow. Budowa jest od strony skrzydla A. Prace trwaja praktycznie caly tydzien oprocz piatku. Lezac na plazy lub przy basenie slychac caly czas stukanie i inne podobne dzwieki. Zaczeli juz wstawiac okna, wiec byc moze za jakis czas beda prace nad wykonczeniem wnetrz i bedzie ciszej. Budowa psuje widok w strone polnocna.

Pokoje.
Rezerwacji dokonalam okolo tygodnia przed planowanym wylotem i od razu nastepnego dnia widzialam w systemie upgrade do pokoju z balkonem. Pokoje z balkonami maja widok na srodek terenu hotelowego, natomiast te bez na boki oraz parking z przodu hotelu. Pokoje Junior Suite maja widok na przod hotelu i z tego co widzialam nie maja balkonow. W kazdym skrzydle sa po 2 na pietro.

Przyjechalam do hotelu okolo 22.00 i praktycznie powitano mnie po nazwisku. Byc moze mieli juz wszystkich innych gosci zameldowanych i tylko ja im zostalam. W pokoju czekal na mnie talerz z owocami i lokalnym slodkosciami. Pokoje sa duze i dobrze wyposazone. W lazienkach sa szczoteczki do zebow, grzebienie i tego typu gadzety. W polowie pobytu zaczeto przynosic jakies dziwne kosmetyki o marce Eros, ale powiedzialam pokojowemu, ze chce oryginalne Roth i zostawial mi takie. Nie wiem czy skonczyly im sie kosmetyki czy to jakies ciecie kosztow i tak bedzie juz w przyszlosci.

Widok z pokoju niby byl na morze, ale palmy je zaslanialy. Moje niezadowolenie wzbudzaly klimatyzatory zamontowane na dachu lobby, ktore szumialy cala dobe. Z tego powodu ani razu nie siedzialam na balkonie.

Skrzydlo A, ktore jest przy budowie, to skrzydlo dla palacych. Mieszcza sie w nim pokoje 001 do 023. Skrzydlo B po drugiej stronie hotelu jest calkowicie dla niepalacych, pokoje 024-043. Przy online checkin pokazal mi sie tylko jeden pokoj do wyboru i ten wlasnie dostalam na miejscu. W pokojach w skrzydle B sa popielniczki i zapalki i mozna palic na balkonach.

Tak na oko to 75% gosci hotelowych to grupy zorganizowane z biur z Niemiec i Wloch, slyszalam jedna pare z Polski. Reszta to roznego rodzaju biznesmeni, wojskowi i inni klienci indywidualni. Najlepiej to widac na sniadaniu. Sniadanie moze byc, nie powalajace, ale mysle, ze kazdy znajdzie cos dla Ciebie. Jest stacja jajeczna i po paru dniach kucharz pamieta co sie zamawia.

Ostatniego dnia pobytu zaproponowano mi checkout o 17.00, ale chcialam zostac do 20.00. Proponowano mi "promocyjna" cene 35 OMR za te pare godzin, ale ja po prostu zarezerwowalam pokoj za punkty na kolejna noc. Musialam przyjsc do recepcji w ostatnim dniu i podpisac nowe dokumenty na pokoj. Po powrocie do pokoju wieczorem odkrylam, ze dali mi kolejny talerz z owocami i slodyczami oraz zaproszenie na koktajl z kierownictwem hotelu. Niestety koktajl byl nastepnego dnia po moim wyjezdzie, wiec nie mialam okazji wybrac sie. Zaleta podpisania nowych dokumentow na pokoj jest to, ze w historii Hiltona mam dwa pobyty i dostalam punkty za promocje Visa za kazdy pobyt (wydatki gotowkowe dopisane do pokoju).

Poczestunek powitalny.
Image

Image

Image

Widok z pokoju.
Image

Jedzenie.
W hotelu jest chyba 5 restauracji, w jednym z barow jest muzyka na zywo oraz DJ w weekend. Raz w tygodniu jest BBQ na trawniku za lobby. Cena 9.99OMR od osoby. Gdyby ktos chcial placic za posilki to ceny w glownej restauracji sa nastepujace: sniadanie 8.5 OMR, lunch 7.5 OMR, kolacja 9.9 OMR. Ktos mi pisal na priv, ze all inclusive kosztuje chyba 24 OMR od osoby, co po przeliczeniu na zlotowki czy inne waluty europejskie jest raczej dosc drogie. Do tych cen trzeba doliczyc jeszcze 17%, ktore zawiera podatek i service charge. W pokojach codziennie wstawiaja 2 butelki wody, jest czajnik, herbata, kawa, itp. Obok hotelu nie ma zadnego lokalu ani sklepu, wszedzie trzeba jezdzic samochodem. Jakies dwa kilometry od hotelu jest ciag lokalnych sklepow i barow, wiec w razie czego mozna sie tam zywic. Ja jadlam w roznych miejscach, w zaleznosci co i gdzie zwiedzalam. Duzo taniej niz w hotelu. Za jakies 2.5 OMR mozna zjesc lunch czy kolacje w barze, ktory nie wyglada jak mordownia. W najtanszych miejscach mozna najesc sie juz za 1 OMR.

Teren hotelowy
Wokol basenu sa lezaki. Przy zameldowaniu dostaje sie karte na reczniki, budka z recznikami jest czynna od 8.00 do 20.00. Niestety Niemcy, a moze Wlosi maja zwyczaj zajmowac lezaki od samego rana, a pojawiaja sie na plazy okolo 11.00. Woda w basenie zimna, wedlug mnie w morzu byla cieplejsza, a byl to styczen i podobno temp. wody wynosila 24-25C. Miedzy lezakami na plazy, a samym morzem jest ze 200m do przemaszerowania. Fale w morzu raczej duze, srednie warunki do kapieli dla dzieci. Czytalam w recenzjach, ze podobno nie ma tam zadnych ryb, ale widzialam, ze cos plywalo i skakalo. Nie mialam okazaji posnorkowac przy hotelu, wiec nie wiem co to za ryby dokladnie.

Niestety trudno znalezc miejsce na plazy czy terenie hotelu, gdzie jest jakis ladny widok. Prawie z kazdego miejsca jest widok albo na budowe lub na port czy dzielnice przemyslowa.

Image

Podsumowanie.
Za punkty warto sie zatrzymac jak ma sie jakis plan zwiedzania lub chce sie to traktowac jako tanie wakacje. Nie chcialabym jednak placic za pobyt w tym hotelu. Pokoje i obsluga dobra, ale niestety budowa obok hotelu, brak ladnych widokow, klimatyzatory na dachu, ktore huczaly cala dobe, zniechecily mnie. Samochod jest niezbedny do zwiedzania, taksowkarze maja specjalne ceny dla turystow. Glowny sezon dla tego rejonu to lipiec i sierpien - okres monsumowy, gdy jest relatywnie chlodno (25-27C) i bardzo zielono.

Wszystkie zdjecia wlacznie z rejonem budowy, plaza, basenem, itp: https://goo.gl/photos/wmQwuBXFvzCCYP3e6

Ostatnio edytowany przez krasnal 23 Sty 2017 16:55, edytowano w sumie 5 razy
Na prośbę autorki
 Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.

#273 PostWysłany: 22 Sty 2017 00:26 

srebrny
@‌Aga_podrozniczka‌

super podsumowania robisz
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#274 PostWysłany: 22 Sty 2017 00:39 

HON fly4free
@‌Aga_podrozniczka‌
dzięki za recenzje Omanu; kiedyś nawet chodziło mi po głowie żeby sobie tam zrobić mini wakacje z uwagi na atrakcyjną stawkę punktową ale widzę jednak, że ten hotel w całokształcie nie jest jakiś specjalnie atrakcyjny; lepiej prezentował się na oficjalnych zdjęciach.

-- 22 Sty 2017 09:17 --

Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wszystko co wynika ze statusu plus upgrade do KING DELUXE ONE BEDROOM SUITE, wymeldowanie do 14 (na prośbę)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Winter Sale

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel wybrałem z uwagi na lokalizację blisko lotniska w Dubaju (bardzo późny przylot), zlokalizowany ok. 10 min taxi od lotniska / kilka przystanków metrem. W okolicy sporo sklepów, knajp itp., w pobliżu stacji metra (ok. 10 min piechotą), dojazd do centrum Dubaju metrem zajmuje ok. 20 min, do Mariny ok. 45 min. Pokój-apartament był wygodny, obsługa sympatyczna, bufet śniadaniowy wystarczający. Na dachu znajduje się niewielki basen i taras z fantastycznym widokiem na startujące samoloty z lotniska.
 Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.

#275 PostWysłany: 22 Sty 2017 11:20 

niebieski
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade pokoju do KING EXECUTIVE ROOM WITH LOUNGE ACCESS widok na ogród , śniadanie, salonik, 2 butelki wody w pokoju, 2 ciasta(ale to chyba standard)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Winter Sale - 216 zł

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik czynny 24h, od 18-20 ciepłe i zimne przekąski. Kurczak w sosie barbecue, sajgonki z sosem słodko kwaśnym, ryba. Spory wybór ciast i alkoholi( wino białe i czerwone, wódka, whisky. Cała lodówka piwa, soków coli itp. Po 21 tylko herbata, kawa i zimne napoje oraz ciasta, orzeszki i chipsy.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Sam hotel oceniam na bardzo duży plus. Fajna strefa spa, basen i siłownia. Trochę małe zamieszanie na śniadaniu bo nie było Nas wpisanych na listę ale telefon na recepcję wszystko od razu wyjaśnił.

Inne uwagi:.......
 Relacje PM off  

#276 PostWysłany: 23 Sty 2017 20:41 

Loty: 186
Kilometry: 315 384
złoty
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Kuala Lumpur

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:2 Twin Beds Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do 2 Twin Beds Executive Room, list od Dyrektora hotelu, wstawka z owoców i słodkości, oczywiście wstęp do saloniku. Z późnego wymeldowania nie korzystałem.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty plus dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Przyjemny salonik na 34. piętrze, świetne widoki, z małego tarasu widać wieże Petronas. W ciągu dnia owoce, przekąski, kawa i napoje bezalkoholowe. Od 17.30 do 19.30 mocniejsze alkohole i ciepłe potrawy.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, rewelacyjne śniadanie z ogromnym wyborem. Niezły, choć mały basen. Dobra lokalizacja, 3 minuty pieszo do stacji kolejki miejskiej.

Nazwa hotelu:Hilton Budapest City

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do King Executive Suite, wstawka - wino Hungaria Extra Dry, czekoladki, późne wymeldowanie, wstęp do saloniku.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):BRG

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik raczej z tych słabszych, nie załapałem się na wieczorne drinki i ciepłe potrawy, ale z tego co widziałem po 20 to nie było tych potraw zbyt wiele. W ciągu dnia kawa i herbata, zimne napoje z lodówki i przekąski.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Świetna i bardzo miła obsługa, smaczne śniadanie z niezłym wyborem dobrych jakościowo produktów, plus za świeżo wyciskane soki. Szef kuchni sam chodził po sali i proponował soki oraz potrawy na zamówienie. Dobrze wyposażona siłownia, jest też sauna. Niezła lokalizacja hotelu, 10 minut do rzeki, hotel połączony z galerią handlową. Meble w pokoju dosyć zużyte, ale rozmiar pokoju robi wrażenie.
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#277 PostWysłany: 30 Sty 2017 13:52 
Awatar użytkownika

Loty: 559
Kilometry: 659 970
HON fly4free
Nazwa hotelu:Hilton Sofia

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do Executive pokój narożny z widokiem na Witoszę, wstawka - wino lokalne słodycze, późne wymeldowanie, wstęp do saloniku.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Winter Sale

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik inny niż znane mi dotychczas. Nie ma kontroli wstępu - nie wiem jak to ogarniają. Piwo jest dostępne cały dzień. OK 12 pojawiają się wędliny, sery, słodycze, owoce. O 18 jest ciepłe jedzenie - bez rewelacji i alkohole. To wszystko było co najmniej do 21, po 22 zostało tylko wino, ale to może ze względu na wydarzenie opisane dalej. Przed 20 w saloniku pojawiła się grupa Hindusów mówiących z przepięknym brytyjskim akcentem. Pili dużo- obsługa dzielnie donosiła kolejne butelki wódki, hałasowali, ale robili to z niezwykłym wdziękiem. Pozostałe osoby w saloniku raczej uśmiechały się do nich niż wyrażały dezaprobatę. Pomyślałem o podobieństwie do wydarzeń w lotowskim saloniku przed zlotem.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Bardzo dobra lokalizacja. Pokoje OK, śniadanie smaczne, choć w nie największym wyborze. Obsługa bardzo miła. O 12 pokój już na mnie czekał. Poprosiłem o wymeldowanie o 16. Myślę, że jakbym poprosił o 18 też by przeszło.
 Relacje PM off
Rockriderr uważa post za pomocny.

#278 PostWysłany: 05 Lut 2017 10:37 

niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Milan North

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do pokoju KING DELUX ROOM z tarasem na ostatnim piętrze, śniadanie, internet premium,

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Winter Sale

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Hotel nie ma saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel po mimo, że nie jest w samym centrum to jest położony przy samej stacji metra. Personel bardzo miły, od razu przy meldunku, że witamy diamentowego klienta, że wszystko za darmo itd:) Pokój ładny, przestronny, fajna łazienka typu open. Wchodzisz za ścianę a tam wielka wanna, plus prysznic. Śniadanie dość bogate jak na linię Garden. Niczego nie brakowało.

Inne uwagi: Nie wiem czy to wewnętrzna promocja hotelu czy akcja we wszystkich Garden Inn ale za każde wydane 25 Euro w restauracji naliczane jest 500 punktów. Wydałem 65 także zobaczymy czy naliczą :)
 Relacje PM off  

#279 PostWysłany: 05 Lut 2017 16:35 
Awatar użytkownika

niebieski
Nazwa hotelu: Conrad St. James, London

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING GRAND DELUXE ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade (lekko wymuszony, patrz nizej), sniadanie, woda, szybki internet, itp

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Honors Discount

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Bardzo pluszowy i przyjemny, ale sporo dzieci bylo. Wieczorny bufet (17.30-19.30) ograniczony, przynosza do stolu na zamowienie dania na cieplo i zimno. Wybor napojow alkoholowych i bezalkoholowych. Herbaty tylko sypane, byc moze trzeba poprosic o torebke. Sniadanie slabe, najgorsza w zyciu jajecznica, omlety i inne dania na zamowienie 10 funtow.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Po przyjsciu do hotelu o 15.00 okazalo sie, ze wybrany przez mnie pokoj z widokiem na ulice jest niedostepny, bo gosc pozostal w tym pokoju (albo dostal go ktos inny). Jedyny inny pokoj z widokiem na ulice byl wlasnie malowany i nie wiadomo kiedy bylby dostepny. Widzialam, ze recepcjonista denerwuje sie i nie wie co zrobic po tym jak wyrazilam swoje rozczarowanie sytuacja, wiec poprosilam, zeby znalazl mi lepszy pokoj. Dostalam executive z widokiem na nic (jak wiekszosc pokoi w tym hotelu). Pokoj w porzadku, duza lazienka, typowe wyposazenie Conrada, dodatkowe kosmetyki na zamowienie. Podobno jest tam Bluetooth i mozna podlaczyc swoje urzadzenie do glosnikow w TV i lazience, ale nie udalo mi sie tego dokonac. Sparowalam telefon z jakims urzadzeniem, ale nie udalo sie potem do niego polaczyc. Port USB tez nie dzialal.

W Londynie jest tyle hoteli, ze na pewno mozna znalezc cos innego o podobnym standardzie, chyba ze komus zalezy na lokalizacji, ale za rogiem jest St. Ermins w podobnym standardzie, cenie i ma bardzo dobra opinie. Ja raczej nie planuje powrotu, wybralam ten hotel, bo byl nad District Line, ktora byla mi potrzebna tego wieczoru, a inne hotele byly rownie drogie. Rezerwowalam dzien wczesniej, wiec byl juz maly wybor. Kiedys mieli tam dobre zeberka w barze Blue Boar, polecam. Pracowalam obok tego hotelu (wczesniej byl to Intercontinental) i chodzilismy tam na lunch od czasu do czasu.

Dla zbieraczy maskotek, w tym Conradzie sa pieski. Nie sadzilam tylko, ze takie duze. Zdjecie zrobione na sofie, wiec widac skale wielkosci.

Image

#280 PostWysłany: 19 Lut 2017 11:02 

niebieski
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade pokoju do KING DELUXE ROOM, śniadanie, 2 butelki wody, dostęp do saloniku, list od dyrektora :)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik podczas tego pobytu wyjątkowo bogaty. Po za standardami typu pierożki, łosoś czy szaszłyki w sosie barbecue pojawiły się krewetki w maśle i chili :) Wszystko było cały czas uzupełniane od jedzenia po alkohol.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bardzo fajny upgrade pokoju do King Delux. Przeskok o 2 klasy. Bardzo duży i przestronny. Ogromna łazienka. Śniadanie jak zwykle bardzo smaczne chociaż kolejny raz bekon jest zimny więc to chyba standard u nich.

Inne uwagi:brak
 Relacje PM off  

[ 1088 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 55  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość