Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Maj 2016 14:52 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 21
Cześć,
Już prawie kliknąłem "Kup Teraz" na American Tourister Bon Air (kabinowa), ale przed ostateczną decyzją chciałem się was zapytać o ewentualne naprawy/serwis walizki.
Niestety, ale 80% walizek są to jednorazówki, które ciężko jest naprawić i urwaniu się np. kółka walizki lądują w śmiechach...

Bon Air jest to jedna z tańszych opcji, ale mam nadzieję, że jako bagaż podręczny nie zawiodę się na niej tak szybko.

Mam dużego pecha co do walizek "no name"... mój szczyt "szczęścia" było urwanie się rączki dosłownie wyjście 50m od domu...

Ciekawi mnie kwestia odnośnie serwisu (odpukać) American Tourister by Samsonite... Z tego co wygooglowałem w Polsce jest tylko jeden autoryzowany serwis Samsonite w Warszawie. I wykonują naprawę w okresie gwarancji jak i po gwarancji.
Niestety, ale wysyłając maila z pytaniem odnośnie wyceny naprawy pogwarancyjnej walizki dostałem dość flegmatyczną odpowiedz typu: zależy od modelu i od dostępnych części - Pozdrawiamy... Nie takiej odpowiedzi się spodziewałem... I można już z daleka wywnioskować w jaki sposób firma podchodzi do klienta...

Interesuje mnie jaka jest mniej więcej cena naprawy/wymiany: kółka, rączki/mechanizmu i pęknięcia obudowy. Czy ktoś ma rozeznanie w cenach naprawy?

Jak ogólnie oceniacie serwis Samsonite w Polsce?


Ostatnio edytowany przez TravellerDevil, 24 Maj 2016 15:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
#2 PostWysłany: 24 Maj 2016 15:03 

Wydaje mi się, że serwis odpowiedział normalnie, niestety naprawa czegokolwiek zależy od mnóstwa czynników.
Może gdybyś zadał bardziej konkretne pytanie: " ile kosztuje wymiana rączki, kółek w modelu X" to odpowiedź byłaby bardziej precyzyjna ;) .
To tak jakbyś zapytał: ile kosztuje naprawa auta- też trzeba określić choć trochę co nie działa żeby oszacować koszty, prawda?

Skoro masz takiego pecha z walizkami to może się pakuj do plecaka? :P
Od lat korzystam tylko z walizek marketowych i takich przygód jak Ty odpukać nie miałam.
Góra
 PM off
gosiagosia lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Maj 2016 15:07 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 21
heheh, dzięki za szybką odpowiedz i radę ;)
W drugim mailu napisałem im już konkretny model i elementy które mogą mi się urwać (rączka, kółko etc) ale do dziś nie otrzymałem odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group