Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Kwi 2013 10:09 

Rejestracja: 09 Kwi 2013
Posty: 3
Hej!
Nie mam doświadczenia w bookowaniu hoteli dlatego zwracam się do Was z prośbą. Otóż na ile pośrednicy przedstawiani na stronie hotel4free są wiarygodni? Chciałabym zabookować hotel na stronie onhotels.com, ale nic o niej nie wiem. Czy możecie coś na ten temat powiedzieć? Warto klikać w ofertę dlatego że jest najtańsza czy lepiej kierować się renomą pośrednika? jeśli tak to jacy są najbardziej wiarygodni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 20 Maj 2013 18:52 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 1
WItam!
tez mam poodbny problem - na stonie onhotels.com sa bardzo niskie ceny - nizsze niz na stronach hoteli ktore sa tam wymienione. Czy to mozliwe?! Czy sa jakies ukryte oplaty? Jak przyjade do hotelu to moge oczekiwac ze cena wzrosnie? Ze każą doplacać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Maj 2013 07:31 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3920
platynowy
W 90% przypadków ceny u pośredników są niższe niż bezpośrednio na stronach hoteli. Nie ma się czego obawiać z OnHotels ani innymi tego typu stronkami, kupować tam gdzie taniej dany hotel mamy (oczywiście porównując typ pokoju, usługi w cenie, itp).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Maj 2013 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 285
Kupowałem przez OnHotels i jestem zadowolony. Było taniej i w hotelu bez problemów.

Swoją drogą, tytuł wątku bardziej świadczy o tym, że OnHotels narobiły maniany i trza płacić 200 euro zamiast 10 euro. :P
mod - wyrzucam "Pomocy !"
_________________
HUMBAK
Wherever I travel my destination is getting to know people. Prefer sitting in a café or at an airport; seeing the place I visit without any rush.
Travelling is better when it's in terms of visiting rather that having a sightseeing tour.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Maj 2013 16:19 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3920
platynowy
Do mnie dziś zadzwonił Polbank (kartą do konta kupowałem kilka dni temu nocleg na stronie OnHotels). Oświadczyli że kartę mi zastrzegają gdyż karty używane w tym serwisie są później używane do fraudów... :? wyślą mi nową kartę z innym numerem.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Cze 2014 12:07 

może się ktoś podzielić informacjami na temat tego pośrednika? często pojawia się na hotel4free więc chyba wiarygodny?
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Cze 2014 12:11 

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 116
Korzystałem już kilkukrotnie z ich pomocy i nigdy nie bylo żadnych problemów.
W kwestii kart to w mojej ocenie prawdopodobieństwo kradzieży danych jest takie same u każdego pośrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Cze 2014 15:16 

Rejestracja: 27 Lut 2013
Posty: 146
Loty: 398
Kilometry: 938 847
W tym roku w styczniu mialem hotel na Gran Canarii przez ONhotels , wszystko bylo ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Cze 2014 15:45 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 799
srebrny
Rezerwowałem hotel na Majorce. Wszystko bez żadnego problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Kwi 2015 11:52 

Rejestracja: 24 Lis 2014
Posty: 22
Miałam 3 rezerwacje w różnych miejscach na Majorce dokonane przez Onhotels, właśnie wróciłam. A więc:
1. Hotel Whala Balmes (Can Pastilla): po wylądowaniu w późnych godzinach (po 23.00) podjeżdżamy taksówką do hotelu, a tu szlaban, kłódka, hotel zamknięty, światła zgaszone, hotel ewidentnie przygotowany do remontu... Tylko kartka z informacją, że dla gości z rezerwacją prośba o kontakt z innym hotelem (THB Maria Isabel, kilka km dalej) i nr tel do kontaktu. Pomógł nam taksówkarz, bo nawet sam zadzwonił do tego drugiego hotelu i nas tam zawiózł. Wszystko dobrze się skończyło, ale szkoda, że ani Onhotels ani wspomniany hotel nie wysłali wcześniej żadnego maila z informacją o ewentualnej zmianie. Myślę, że jest to wina zarówno jednych jak i drugich.
2. Hotel Los Tamarindos (Port d'Alcudia): tutaj sytuacja wyglądała inaczej, dużo wcześniej dostałam maila z Onhotels z informacją, że nie mogą jednak zapewnić noclegów w tym hotelu (wszystko było opłacone, miałam już voucher) i zaproponowali mi opcję w innym hotelu w tej samej lokalizacji i nawet w lepszym standardzie (4 *). Poszło sprawnie.
3. Hotel Club Martha's (Cala d'Or): wszystko było zgodnie z rezerwacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Kwi 2015 12:39 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Rezerwowałem hotele na Teneryfie i w Mediolanie.

Wszystko przebiegło wzorowo. Hotele zgodne z opisem.

NA pewno skorzystam z ich usług przy następnej okazji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Lip 2015 23:30 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1794
niebieski
W jakiej walucie obciazaja karte? Nigdzie nie moge znalezc tej informacji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 07 Sty 2016 13:42 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Czy długo się czeka na potwierdzenie rezerwacji?

e: właśnie dotarło :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group