Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Cze 2015 14:30 

Loty: 354
Kilometry: 799 888
srebrny
Czy ktoś z Was korzystał z tej atrakcji i ma jakies doświadczenia? Jaka firma? Ile to trwa? Jaki koszt? Warto?

#2 PostWysłany: 13 Cze 2015 13:27 

Loty: 22
Kilometry: 38 683
Cześć, sama planuję taki wyjazd i sporo informacji znalazłam na tym blogu.

Ceny są różne, zależy gdzie i kiedy, z tego co widzę najtaniej ok. 50 CAD, ale alternatywą może być prom z Les Escoumins do Trois Pistoles (choć trzeba się przejechać jeszcze kawałek w dół rzeki). Tutaj strona przewoźnika.

Pozdrawiam,
A.
 Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 20 Wrz 2015 15:48 

srebrny
wróciłam z Kanady. Robiłam wycieczkę z AML - 2h. Wieloryby i foki widoczne praktycznie 5min po wypłynięciu z portu

Dla osób lubiących zwierzaki jest jeszcze kanadyjskie safari - Omega Park między Ottawą a Montrealem. Jeździ się autem po parku, a zwierzaki same podchodzą ;)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
2 ludzi lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.

#4 PostWysłany: 29 Mar 2016 00:40 

niebieski
Jak wygląda kwestia dojechania stopem (kwiecień) do Tadoussac i zorganizowanie tego samego dnia takiej eskapady? Jest to wykonalne? Mam bardzo napięty grafik i zastanawiam się czy warto.

#5 PostWysłany: 29 Mar 2016 08:26 

srebrny
Ciężko mi powiedziec jak z autostopem. Wypłynięcia są chyba 2 razy dziennie zależnie od pory roku. Sprawdź czy w Twoim terminie są.
Czy da się w 1 dzień? Zależy od Twojego punktu startu i celu. Do i z Quebec da się ale trzeba się dopasować do godzin. Bilety można kupić w Quebec- spytaj może oferują tam jakieś przejazdy/transport do przystani.

#6 PostWysłany: 29 Mar 2016 11:09 

niebieski
Na jakich stronach szukać tych eskapad?

#7 PostWysłany: 29 Mar 2016 12:36 

srebrny
ja korzystałam z usług http://www.croisieresaml.com/en/
bilety kupiłam w Quebec dzień przed

mozna też zerknąć na kanadyjskiego Groupona - pojawiają się jakies propozycje wycieczek/wyjazdów

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości