Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Oceanwide expeditions
#1 PostWysłany: 04 Lis 2022 09:59 

Rejestracja: 22 Lut 2013
Posty: 249
niebieski
-- 01 Lip 2022 16:51 --

Hej, czy ktoś może korzystał z usług tej holenderskiej firmy ?
Rozważam pierwszy rejs z nimi , wiec chętnie podpytam o to i owo :)

-- 04 Lis 2022 09:59 --

Firmę przetestowałam i w mojej ocenie zdała egzamin :D
Specjalizują się zimnych kierunkach czyli Antarktyda i Antarktyka. Płynęłam statkiem Hondius , to jeden z najnowszych. Stosunkowo nieduży, 80 kabin, w obsłudze poznałam 2 Polki. Dużo wycieczek na ląd czy na zodiakach. Obsługa i pasażerowie to mix narodów. Najwięcej Holendrów . Język pokładowy -angielski.
Mnóstwo różnych wykładów tematycznych, mniej czy bardziej ciekawe, ale jest w czym wybierać.
Kuchnia jak dla mnie średnia, ale tragedii nie ma. Zresztą nie to jest najważniejsze.
Cenowo drogo, ale są promocje i na nie trzeba polować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 04 Lis 2022 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Byłem z nimi na Antarktydzie, jedzenie akurat było rewelacyjne.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group