Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Kwi 2019 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Hej,
mam tylko kilka dni w Armenii i wymyśliłem sobie następującą trasę:
25/04 ląduję w EVN, tego dnia podróż w stronę Tatev/Goris po drodze zwiedzając parę rzecczy
26 zwiedzanie Chybdzoresk, Tatev i okolic
27 podróż w stronę Alawerdi, zwiedzając po drodzę parę miejsc (niekoniecznie do samego Alawerdi, bo to daleko - możemy tam dotrzeć dopiero następnego dnia)
28 zwiedzanie Alawerdi i okolic, wieczorem pociąg lub bus do Tbilisi

Czy taką trasę da się zrobić taksówkami i ile to może kosztować? Czy będzie duży problem złapać taksę przykładowo z Goris do Dilidżan?
Alternatywnie: czy jest gdzieś możliwość wypożyczenia auta w Erewaniu i oddanie go 4 dni później w Alawerdi?

Chodzi ogólnie o to, żeby nie musieć wracać do Erewania skoro Alawerdi jest bardziej "po drodze" w naszej przeprawie do Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 08 Kwi 2019 21:53 

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 98
Loty: 87
Kilometry: 127 811
Zrobiłem podobną trasę w Armenii zobacz w poście: 3-dni-samochodem-po-armenii-ustalanie-trasy,976,108335&start=40#p1107747
ale miałem wynajęty samochód i wracałem do Erywania. Moim zdaniem trochę mało czasu biorąc pod uwagę, że będziesz musiał szukać taksówek. Z taksówkami nie pomogę bo nie interesowałem się tym tematem ale wydaje mi się, że może być problem na południu Armenii.
Góra
 Profil Relacje PM off
luxyfer lubi ten post.
luxyfer uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group