Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Sty 2014 14:04 

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 144
Czy kupując Bilet T-10 za 10 euro na lotnisku dojadę pociągiem i metrem do centrum?

mod - wydzielam z wątku o dojeździe na/z El Prat
(w ktorym stoi że jest to strefa/zona 1 kart TMB / ATM
a 3/4 Renfe
oraz że metro jeszcze nie dojeżdża na lotnisko ; )


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Sty 2014 14:43, edytowano w sumie 1 raz
wydzielam z wątku o dojeździe na/z El Prat (w ktorym stoi że jest to strefa/zona 1 kart TMB / ATM a 3/4 Renfe oraz że metro jeszcze nie dojeżdża na lotnisko ; )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#2 PostWysłany: 26 Sty 2014 14:09 

11deep11 napisał(a):
Czy kupując Bilet T-10 za 10 euro na lotnisku dojadę pociągiem i metrem do centrum?


z leksza irytujący post, skoro dwa posty wyżej masz odpowiedź, że TAK (oczywiście, jeśli mówimy o pociągu RENFE z/na lotnisko)
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Sty 2014 14:12 

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 144
chodzi o to ze niektórzy piszą ze lotnisko nie jest w I strefie a bilet T-10 upoważnia do podróżowania w I strefie wiec juz nie wiem komu wierzyć....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Sty 2014 14:14 

11deep11 napisał(a):
chodzi o to ze niektórzy piszą ze lotnisko nie jest w I strefie a bilet T-10 upoważnia do podróżowania w I strefie wiec juz nie wiem komu wierzyć....


tym co byli i podróżowali czyli np. mnie
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Sty 2014 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
Cytuj:
tym co byli i podróżowali czyli np. mnie


...i mnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Sty 2014 14:23 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
11deep11 napisał(a):
chodzi o to ze niektórzy piszą ze lotnisko nie jest w I strefie a bilet T-10 upoważnia do podróżowania w I strefie wiec juz nie wiem komu wierzyć....


można wierzyć tym, co powyżej, a niedowiarków odsyłam do schematu stref ;-)

http://www20.gencat.cat/docs/rodalies/p ... pa_ATM.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Sty 2014 15:51 

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 144
I to jest coś z czym mogę się pogodzić :) konkrety tj to co lubie najbardziej... dzieki za odp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Sty 2014 17:53 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
11deep11 napisał(a):
chodzi o to ze niektórzy piszą ze lotnisko nie jest w I strefie a bilet T-10 upoważnia do podróżowania w I strefie wiec juz nie wiem komu wierzyć....


Wychodząc z pociągu na Barcelona Sants i przesiadając się w którąś linię metra będziesz musiał skasować bilet - ale nie martw się - nie zdejmie Ci przejazdu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Sty 2014 18:33 

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 144
ok dzieki za cenne wskazówki... w sumie to bedziemy w barcelonie 28h bo mamy przesiadkę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Lut 2014 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2014
Posty: 8
a czy na zwykłych biletach z karnetu T10 można wjechać kolejką na Tibidabo i Montjuic?

w Barcelonie sa dwie firmy obsługujące metro, nie ma znaczenia którą wybiorę przy przesiadce na bilecie z T10?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Lut 2014 01:01 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Kolejki osobno płatne. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Lut 2014 01:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
mizuno82 napisał(a):
a czy na zwykłych biletach z karnetu T10 można wjechać kolejką na Tibidabo i Montjuic?


Generalnie tak ale troche nie do konca :)
Na Tibidabo wjedziesz bez problemu:
Ze stacji Catalunya albo Provenca lap pociag S1 albo S2 i wysiadz na stacji Peu de Funicular. Tam sie przesiadz na kolejke Vallvidrera i jedz na sama gore. Jak tylko wysiadzesz to bedzie przystanek autobusowy linii 111. Wsiadaj w autobus i jedz do konca - pod sam klasztor na Tibidabo. Cala podroz zajmuje okolo godziny, tak wiec miesci sie w jednym przejezdzie.

Jesli chodzi o Montjuic to da sie wjechac do polowy gory kolejka paral-lel z koncowej stacji linii L2. Dalej kolejka linowa jest juz osobno platna.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group