Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#21 PostWysłany: 24 Lis 2015 08:47 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
@julk1 Wydaje mi się, że ten system działa od czasu jak znieśli konieczność wypełniania formularzy I94 czyli od 2013.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#22 PostWysłany: 24 Lis 2015 23:47 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
No to teraz wszystko jasne. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#23 PostWysłany: 25 Lis 2015 14:22 

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 0
Loty: 10
Kilometry: 13 154
Czy NY to bezpieczne miasto? Można spacerować po mieście bez obaw, że się od kogoś oberwie? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#24 PostWysłany: 25 Lis 2015 14:30 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Tak można.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#25 PostWysłany: 25 Lis 2015 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Chyba poprawnie byłoby napisać "zależy od miejsca" , przy czym tych miejsc przybywa w zależności od pory dnia ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#26 PostWysłany: 25 Lis 2015 14:49 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Fandorkis napisał(a):
Czy NY to bezpieczne miasto? Można spacerować po mieście bez obaw, że się od kogoś oberwie? ;)

To zależy, gdzie chcesz chodzić. Są miejsca w miarę bezpieczne, a są też niebezpieczne - jak w każdej aglomeracji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#27 PostWysłany: 25 Lis 2015 14:53 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Ja chodziłem o różnych porach w różne niby niebezpieczne miejsca i nie czułem się w nich źle. Stąd moja opinia, że NY to miasto bezpieczne i można spacerować po nim bez obaw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#28 PostWysłany: 25 Lis 2015 15:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
kosa napisał(a):
Ja chodziłem o różnych porach w różne niby niebezpieczne miejsca i nie czułem się w nich źle. Stąd moja opinia, że NY to miasto bezpieczne i można spacerować po nim bez obaw.

Poważnie? Chodziłeś nocą po dalekim Bronxie, albo chociaż po dalszych alejkach Central Parku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#29 PostWysłany: 25 Lis 2015 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
przecież to kosa
kosa wszystkich kóz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzegorz40 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#30 PostWysłany: 25 Lis 2015 15:23 

Rejestracja: 26 Cze 2015
Posty: 53
Aga_podrozniczka napisał(a):
Czy warto bylo poleciec na 24h do Nowego Jorku?


Przypomniało mi się jak to kiedyś stojąc na Okęciu, rozmawiając z klientem zza granicy, z którym leciałem do Szczecina, opowiadałem o swoim szefie, że leci do Stanów. Padło pytanie na jak długo, na co odpowiedziałem, że dokładnie nie wiem ale na pewno na kilka dni bo jak się leci tak daleko to przecież nie na jeden dzień. W tym momencie odwrócił się do nas starszy mężczyzna stojący obok i powiedział: "Ja tu przyleciałem z Nowego Jorku na jeden dzień". ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork w 24h.
#31 PostWysłany: 26 Lis 2015 15:49 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
boots napisał(a):
kosa napisał(a):
Ja chodziłem o różnych porach w różne niby niebezpieczne miejsca i nie czułem się w nich źle. Stąd moja opinia, że NY to miasto bezpieczne i można spacerować po nim bez obaw.

Poważnie? Chodziłeś nocą po dalekim Bronxie, albo chociaż po dalszych alejkach Central Parku?


Chodziłem po Bronxie, ale nie wiem czy dalekim. Po Central Parku też. Nie demonizujcie NY - miasto jak każde inne. Dla mnie bezpieczne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group