Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Lip 2012 13:53 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 248
niebieski
Prędzej też wprowadzą płatny bagaż podręczny;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 09 Lip 2012 17:55 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
one3 napisał(a):
Sa trasy z roznych tras zdublowane, przez wizza i rajana, jak mysliscie ktora chetniej wybierzemy ? To teraz rajan powinien na wszsytkich trasach z PL wprowadzic te same polaczenia. po miesiacu landryna sie zwinie

Zdziwisz się jak Ryanair zdubluje też tą opłatę i całą metodę :lol:
Ktoś w komentarzach pod artykułem umieścił link do livestream: http://www.ustream.tv/recorded/23874710
Powie mi ktoś co ten Pan ma na rękach? :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 09 Lip 2012 18:35 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 29
Pacjonek napisał(a):
one3 napisał(a):
Powie mi ktoś co ten Pan ma na rękach? :shock:

To są zapewne łuski, które mają za zadanie ustabilizować. Pewnie miał jakiś wypadek czy coś.

Pięknie, a 2 miesiące temu kupiłem forclaz`a 40, właśnie żeby się mieścił w limitach ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 09 Lip 2012 19:21 

Rejestracja: 21 Cze 2012
Posty: 45
jaki z tego wniosek? kupujcie bilety z wyprzedzeniem :)
z drugiej strony to sa tylko tanie linie, zmniejszenie rozmiaru bagazu przelozy sie na mniejszy ciezar, jest to jakas oszczednosc dla linii, moze dzieki temu dalej pozostana tani?
z trzeciej strony widzieliscie koszyki LOTu? wg mnie sa wielkosci polowy koszyka ryanaira
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 09 Lip 2012 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2012
Posty: 265
42x32x25 cm - 10 kg.
55x40x20 cm - też 10 kg.

Ja tu nie widzę oszczędności W6 na masie bagażu ani sensu w całym przedsięwzięciu. Jak trzeba będzie to się do mniejszej torby też 10 kg zapakuje :twisted:

A dlaczego testują w PL? Bo Polacy są pomysłowym narodem hehehe :mrgreen:
_________________
'The journey is what brings us happiness... not the destination'
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 09 Lip 2012 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Robin napisał(a):
Po cholerę są jakieś chore bilety po 4pln, gdzie jeżdżą jacyś studenci

(...)

Dla mnie osoby która lata za 39 czy 69 pln dodatkowe 20eur w dwie strony to jest po prostu ukryta podwyżka o 100% i basta!


Jak widać, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tylko uważaj bo zaraz ktoś przyleci kto lata tylko LOT-em i napisze Ci że gardzi motłochem z biletami za 39zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 09 Lip 2012 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
rml napisał(a):

Jak widać, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tylko uważaj bo zaraz ktoś przyleci kto lata tylko LOT-em i napisze Ci że gardzi motłochem z biletami za 39zł

Niech przyleci ten co LOTem lata np. do Irlandii ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 10 Lip 2012 00:06 

Rejestracja: 21 Cze 2012
Posty: 45
natka26 napisał(a):
42x32x25 cm - 10 kg.
55x40x20 cm - też 10 kg.

Ja tu nie widzę oszczędności W6 na masie bagażu ani sensu w całym przedsięwzięciu.


spadek na objetosci o 23%, wiekszosci ludziom bedzie duzo trudniej zaladowac 10kg, wiec na wiekszosci ludzi wizzair zaoszczedzi, to ze Ty tam dalej naladujesz 10kg nie znaczy ze reszta bedzie miala tylko ciezkie rzeczy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 10 Lip 2012 00:21 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 175
Zbanowany
My i tak się zmieścimy w 77%, nie pozbędą się nas.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 10 Lip 2012 00:29 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Wiecie co, jeżeli ceny biletów mają się utrzymać na tak niskim poziomie jak są, niech im będzie.
Z pewnością będą teraz większe problemy z dobrym spakowaniem się, ale Polak potrafi i Węgrzy się
o tym nie raz teraz przekonają :mrgreen:
Zresztą: http://www.dailymail.co.uk/news/article ... -game.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 10 Lip 2012 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
TheArt napisał(a):
My i tak się zmieścimy w 77%, nie pozbędą się nas.


:D :D :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 10 Lip 2012 07:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 22
A może tak zainicjować akcję wysyłania maili do Wizza z informacją, co o całej akcji myślą pasażerowie? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 10 Lip 2012 08:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Pennywise napisał(a):
A może tak zainicjować akcję wysyłania maili do Wizza z informacją, co o całej akcji myślą pasażerowie? ;)

Mysle, ze nawet gdybys im to napisal po wegiersku to nie przejeliby sie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 10 Lip 2012 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Pennywise napisał(a):
A może tak zainicjować akcję wysyłania maili do Wizza z informacją, co o całej akcji myślą pasażerowie? ;)

I myslisz ze pan czy pani, ktora w jakims biurze wizzairowym (pewnie zreszta outsourcingowanym) zajmuje sie odbieraniem maili, ma jakikolwiek wplyw na ta oplate? To tak jak wyzywac sie na ekspedientce w tesco, bo cena soku jest za wysoka...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 10 Lip 2012 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Eeee ludzie, c'mon... przeciez oni wiedzą, że będzie niezadowolenie. Tu liczy się jedynie wskaźnik o ile więcej będzie przychodów z +10E i przy jakiś ew. spadkach z tego tytułu. Znając życie tych spadków nie będzie albo będą nieznaczne, a kolejna ukryta opłata okaże się sukcesem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 10 Lip 2012 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 285
wapnoziom napisał(a):
z trzeciej strony widzieliscie koszyki LOTu? wg mnie sa wielkosci polowy koszyka ryanaira


Masz dziwną miarkę w kieszeni, albo ... w oczach. Według mnie.

Poza tym w LOT możesz w cenie biletu nadać jedną sztukę bagażu do 23kg (jak jesteś srebrny+ to nawet dwie takie sztuki) + do tego masz podręczny do 6kg (własnie to jest ten "mniejszy bagaż podręczny" u Wizza) + laptop + parasolka + torebka damska + + +
_________________
HUMBAK
Wherever I travel my destination is getting to know people. Prefer sitting in a café or at an airport; seeing the place I visit without any rush.
Travelling is better when it's in terms of visiting rather that having a sightseeing tour.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 10 Lip 2012 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 285
Komisja Europejska kończy prace nad ujednoliceniem limitów bagażu w liniach lotniczych, więc na miejscu Wizza wcale bym się tak nie cieszył...
_________________
HUMBAK
Wherever I travel my destination is getting to know people. Prefer sitting in a café or at an airport; seeing the place I visit without any rush.
Travelling is better when it's in terms of visiting rather that having a sightseeing tour.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 10 Lip 2012 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 7
muszę zmierzyć swoją torebkę :shock: :lol:
z tymi 10 euro to przegięli a argumenty z sufitu, oczywiście wszystko dla naszej wygody :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 10 Lip 2012 17:07 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
humbak napisał(a):
Komisja Europejska kończy prace nad ujednoliceniem limitów bagażu w liniach lotniczych, więc na miejscu Wizza wcale bym się tak nie cieszył...

Ja bym sie w ogole nie cieszył bo moze sie okazac że komisja wprowadzi limity podobne do "małego wizza".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 10 Lip 2012 17:55 

Rejestracja: 18 Lis 2011
Posty: 65
Mi z automatu wskoczyło już na rezerwacji: "duży bagaż podręczny", rezerwacja robiona przed 9 lipca na trasie LTN-KTW z wylotem 27.08. Ciekaw jestem jak obsługa będzie sprawdzała wymiary dużego i małego bagażu?! Dwa sizery??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group