Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Ryanair w Google Play:
https://play.google.com/store/apps/deta ... ghts&hl=pl
Ryanair w App Store (iOS):
https://itunes.apple.com/al/app/ryanair ... 70602?mt=8


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 152 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 16 Paź 2015 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Czasem jest błąd w mobilnych kartach pokładowych odnośnie kolejki, mimo iż PDF ze strony wyświetla priorytet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#102 PostWysłany: 17 Paź 2015 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
santech napisał(a):
dziś kolejna aktualizacja apki na antku, funkcjonalności której szukamy na telefonie nadal brak,


Nie wiem kiedy była ostatnia aktualizacja, ale przed chwilą pobrałem najnowszą wersję i też nie widziało rezerwacji, ale w systemie wyczyściłem dane aplikacji, jeszcze raz się zalogowałem i pod ikoną "zarządzaj podróżą" zakładka "my Ryanair" pojawiły się wszystkie aktualne rezerwacje, również te dodawane z innego maila.

Po wejściu w rezerwację, pobrałem boardingi zrobione wcześniej na komputerze. :)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 18 Paź 2015 13:48 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
@mashacra, na czym android/iphone, u mnie na antku nie działa, może coś robię źle, tylko co, rezerwacja nie była robiona przez my Ryanair, wybieram drugą kartę, gdzie podaję numer rezerwacji i maila, wczytuje się, ale potem po wyjściu znowu nie ma ich w my Ryanair,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 18 Paź 2015 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
@santech, na iPhonie mam tak samo. Aż z ciekawości sprawdziłem historię wersji i w aktualizacji sprzed roku (28.10.2014) widnieje zapis Add anonymous bookings to your existing myRyanair profile.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 18 Paź 2015 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
santech napisał(a):
@mashacra, na czym android/iphone, u mnie na antku nie działa, może coś robię źle, tylko co, rezerwacja nie była robiona przez my Ryanair, wybieram drugą kartę, gdzie podaję numer rezerwacji i maila, wczytuje się, ale potem po wyjściu znowu nie ma ich w my Ryanair,

Android, teraz nie dodawałem PNR, te rezrwacje, o których piszę dodane były przed migracją, na koncie mam jedną robioną przez stronę FR przy zalogowaniu i dwie z innego maila, zakupy gdzie indziej. Tyle, że po migracji ich nigdzie nie było, dopiero wyczyszczenie i ponowne zalogowanie spowodowało ich pojawienie się w aplikacji.

Pisałem to trochę pod kątem tego czy rezerwacje dodane ręcznie są widoczne na koncie po migracji, a nie, że teraz można dodać kolejne.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 18 Paź 2015 19:46 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
@Szyn3k daj znać jak dostaniesz odp. u źródła, @mashacra dzięki, ale nasz problem dalej nie rozwiązany, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 18 Paź 2015 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Nie mam w tym momencie, żadnego PNR do dodania, żeby to sprawdzić u siebie. A nie wiem jak zachowałaby się rezerwacja gdyby udało mi się ją podpiąć cudzą pod swoje konto, czy potem by się odpięła, a może byłaby podpięta pod dwa konta? Ktoś już sprawdzał takie numery? ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 18 Paź 2015 20:42 

Miło widzieć, że @mashacra po wakacjach w bardzo dobrej formie. Pisze takie rzeczy, że mógłby zrobić doktorat z kombinatoryki stosowanej.
Góra
 PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#109 PostWysłany: 18 Paź 2015 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
santech napisał(a):
@Szyn3k daj znać jak dostaniesz odp. u źródła, @mashacra dzięki, ale nasz problem dalej nie rozwiązany, pzdr
O ile dostanę, bo wysłałem na głównego maila customerqueries@ryanair.com. Potem automatycznie poprosiło mnie o skategoryzowanie zapytania, ale nigdzie się moim zdaniem nie kwalifikowało i nic z tym dalej nie robiłem. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 18 Paź 2015 21:17 

No to nic nie dostaniesz, ten i inne adresy e-mail Ryanair mają wyłączone funkcje odbioru i zapewne jak wiesz kieruje jak piszesz na czat, stronę Ryanair celem złożenia reklamacji itp.
Proponuję kontakt z czatem Ryanair, poproś by przekazali, powinni pomóc bo nie wiąże się to z żadnymi dopłatami, opłatami itp

mashacra napisał(a):
A nie wiem jak zachowałaby się rezerwacja gdyby udało mi się ją podpiąć cudzą pod swoje konto, czy potem by się odpięła, a może byłaby podpięta pod dwa konta? Ktoś już sprawdzał takie numery? ;)


Tylko po co i czemu miałoby to służyć, skoro w każdej chwili można zmienić kontaktowy adres e-mail?
Góra
 PM off
Szyn3k lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 18 Paź 2015 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
@gorny77 miałoby wykluczyć błąd "jednostkowy" i ewentualnie potwierdzić, że innym działa :P

To, że można zmienić adres to nie problem, tylko jak ja "przejmę" czyjąś rezerwację na swoje konto to czy ta osoba ją potem odzyska na swoje konto ;)
Trochę to pogmatwane, ale czy ktoś mnie w ogóle rozumie :D jak nie, to kończę te testy, a pomogę jak będę próbował podczepić kolejną rezerwację (na razie nie planuję, chyba... :D)

@Higflyer nie byłem na żadnych wakacjach :evil: to tylko efekt dwóch dni wolnego z rzędu :mrgreen:
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 20 Paź 2015 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Cytuj:
Thank you for contacting Ryanair.
Please be advised that you are unfortunately unable to add a pre-existing booking to a new MyRyanair Account.

However please know that your comments have been forwarded to the relevant Department so that we may improve our services.
Czyli może coś z tym kiedyś zrobią ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 11 Sty 2016 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Zmiany w nowej wersji:
- teraz wszystkie dostępne karty pokładowe są automatycznie pobierane na telefon komórkowy po zalogowaniu do myRyanair nawet w przypadku dokonania odprawy przez Internet
- po pobraniu karty pokładowej w aplikacji map automatycznie pojawią się wskazówki dojazdu na lotnisko (dotyczy wybranych lotnisk)
- nasza strona produktów i płatności została również poprawiona i umożliwia szybką rezerwację oraz odprawę

BTW może przenieść wątek do: elektronika-smartfony-aplikacje-itp,forum,241 ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Czy ktoś próbował dodawać swoje rezerwacje do myRyanair przez czat?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 18 Maj 2016 18:56 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Hey, może nie w temacie ale dotyczy myRyanair, możliwość dodawania rezerwacji do konta jest już znana i działa, mój problem to brak możliwości podania daty ważności dowodu osobistego w koncie. Mam wrazenie że system nie przyjmuje dokumentów z "krótką datą ważności" próbuję dodać dwa dowody z datą luty/marzec 2016 i żaden nie przechodzi. Te miesiące nie są do wyboru. Jak zmienię rok na 2018 już są. Ktoś się z tym spotkał? Pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 18 Maj 2016 18:59 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Nie można lecieć na nieważnym dokumencie, więc nie można go też dodać do konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 18 Maj 2016 19:08 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
sorry czeski błąd nie przyjmuje mi daty luty marzec 2017 pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 07 Cze 2016 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
W końcu wróciła możliwość dodania w aplikacji dowolnej rezerwacji do naszego konta myRyanair, róbcie aktualizację.

Działa przynajmniej na androidzie.

Załączniki:
uploadfromtaptalk1465322840655.jpg
uploadfromtaptalk1465322840655.jpg [ 112.6 KiB | Obejrzany 5970 razy ]
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Szyn3k lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 07 Cze 2016 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Na iOS też dodali tę opcję. Aż chce się powiedzieć: no w końcu. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 01 Lip 2016 22:28 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 14
Mam pytanie, może ktoś przećwiczył - odprawa zostanie dokonana przez stronę internetowa , czy mogą kartę pobrać na aplikację w telefonie pomimo tego i czy mogę to zrobić na mniej niż 4 godziny przed wylotem?


Ostatnio edytowany przez pajuś, 02 Lip 2016 21:08, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 152 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group