Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Cze 2019 00:36 

Nie wiem jak zachować się w tej sytuacji, omijać szerokim łukiem, czy szybko zamawiać? Szukam aktualnie noclegów na grudniowy pobyt na Lanzarote. Lecę tam pierwszy raz i nie orientuję się dokładnie w tym rejonie ale z pewnością celuję w noclegi w miarę blisko stolicy - Arrecife ;) Od kilku dni szperam w ofertach na Airbnb, zachowując stały schemat (ten sam przedział cenowy, te same daty, ta sama liczba gości). I nagle dziś pojawiła mi się tajemnicza oferta, gdzie mój pobyt wyniesie.. około 80zł na dwie osoby za cały dwupiętrowy apartament. Brzmi nierealnie... ale jednak z informacji w tej ofercie jasno wynika, że jeden nocleg kosztuje 5 złotych. Od razu zapaliła mi się lampka, że należy to zweryfikować. Poszukałam dokładnie tego samego apartamentu w innych serwisach (Booking, Agoda) i ju mojemu zdziwieniu ta sama oferta, na ten sam termin była już warta ok. 1300 zł a w jednym z tych serwisów "niedostępna w tym terminie". Dodam jeszcze, że patrzyłam daty grudniowe, jak wspominałam, a to zgodnie z rozkładem lotów, na które zakupiłam już bilety. Gdy przejrzałam kalendarz tej oferty na Airbnb to inne miesiące prezentują się już zupełnie inaczej, cena waha się między 700 a 1300zł. Tylko grudzień i listopad wypadają biednie - te nieszczęsne 80zł. Próbowałam zdobyć opinie o gospodarzu, na Airbnv jest jedynie jedna (pozytywna), natomiast na Bookingu ok. 80 pozytywnych (podobno). Nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego, nie mam pojęcia jak do tego podejść. Jak zareagować? Oszustwo, błąd systemu czy oferta nie do odrzucenia? ;)
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 24 Cze 2019 00:39 
Awatar użytkownika

złoty
Klepaj. Co najwyżej airbnb napisze że odwołali bezkosztowo bo właściciel płakał.
Po za tym daj linka :)

#3 PostWysłany: 24 Cze 2019 00:44 
Awatar użytkownika

Loty: 82
Kilometry: 177 868
srebrny
Raczej anulują. Mogą zaproponować jakiś rabat, np. 10% od normalnej ceny.
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 24 Cze 2019 00:49 

HON fly4free
gosia463 napisał(a):
czy oferta nie do odrzucenia? ;)

Przekonasz się,że do szybkiego odrzucenia ...przez gospodarza, o ile w ogóle uda się skutecznie zarezerwować ;)
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 24 Cze 2019 00:51 

Czyli nie jest to dla mnie jakieś ryzyko straty pieniędzy (w tym wypadku sprawa groszowa ale pieniądz to pieniądz ;) )? Może jednak warto spróbować!

Link do oferty, polecam zajrzeć w miesiące zimowe:
https://www.airbnb.pl/rooms/24825994?wl ... 2019-12-19

P.S. nie informujcie jeszcze o tym właściciela ;)
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 24 Cze 2019 01:05 

HON fly4free
Rezerwacja następuje po potwierdzeniu gospodarza a chyba nie liczysz ,że potwierdzi w tej cenie. ;) Ale oczywiście spróbuj aby spać spokojnie i nie mieć złudzeń :P
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 24 Cze 2019 06:44 

Loty: 4
Kilometry: 13 255
Ostrzeżenia: 2
Zbanowany
niebieski
Nie kupuj. Poczekaj aż ja kupię.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości