Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Noclegi w grudniu
#1 PostWysłany: 28 Lut 2017 01:09 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 5
Witam,
troche podróżowałem po świecie, ale nie byłem jeszcze w Tajlandii. Planuje powoli 5 miesięczny wyjazd do Azji i Australii. Czytam o Tajlandii i pierwsze co mi się nasuwa to fakt, że ten kraj się bardzo zmienia (niestety drożeje i się komercjalizuje-ale i z tą świadomością chcę go odwiedzić). Mam już bilet do Chiang Mai na 30 listopada 2017. Chcemy na północy zostać tydzień, potem pare dni w Bangkoku, następnie tydzień na wyspie Kho Pangan-zobaczyć jak turyści nocą imprezują na plaży, pozostanie nam jeszcze tydzień gdzieś pobyć nim wylecimy dalej z lotniska w Phuket.
I tu pojawia się moje pytanie. Myśleliśmy o jakieś wyspie na której nic się nie dzieje, nuda, spokój, może nie być prądu nawet. Jednym z takich pomysłów jest wyspa Koh Muk, ale czy w okresie 20-27 grudnia (czyli chyba najgorzej jak można trafić pod względem obłożenia) nie będzie problemu znaleźć na takiej małej wyspie noclegu bez wcześniejszej rezerwacji. Wiem, czytałem ze w Tajlandii lepiej nie rezerwować tylko na miejscu się dogadać, wybrać itd. Ale jak nie będzie czego wybrać to i targowania nie będzie. Był ktoś może w okolicach ostatnich świąt Bożego Narodzenia w Tajlandii na jakieś mniejszej wyspie? A może ktoś może polecić coś innego. Nie będę pytał o "najpiękniejszą i dziewiczą" wyspę w Tajlandii bo nie o to mi chodzi, ale może coś ciekawego... a raczej przekornie nudnego, ale wciąż ładnego ktoś może polecić. Chętnie też uzyskał bym info o jakiś konkretnych bungalow, może ktoś ma namiary na zwykły prosty domek godny polecenia.
Dziękuje bardzo za przeczytanie mojego posta.
Pozdrawiam serdecznie
Adam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute
 Temat postu: Re: Noclegi w grudniu
#2 PostWysłany: 28 Lut 2017 02:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Część. Co do targowania się mam kompletnie inne zdanie. Mając dużo czasu do wyjazdu można upolować noclegi w lepszej cenie.
Nie dotyczy to spania na terenie wysp, które są pod zarządem Dyrekcji Parków i( tam właśnie możesz liczyć na ciszę, spokój) na których znajduje się kilka bungalowów. Wówczas musisz zarezerwować nocleg na stronie dnp.co.th dokładnie na 60 dni przed przyjazdem, chyba że chcesz spać w namiocie pod chmurką.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w grudniu
#3 PostWysłany: 28 Lut 2017 13:07 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 5
Dzięki za info! Byłem na tej stronie (minimalnie inny adres-ale google sobie poradził). Tak nie do końca coś tam umiałem znaleźć odnośnie noclegów, ale poszukam jeszcze.
Na blogach ludzie piszą, że nic wcześniej nie rezerwowali, ale termin wybrałem zaporowy. Na booking.com znalazłem na tydzień bungalow za 130 euro-cena dobra, ale jeszcze będę szukał. Może ktoś ma pomysł na inne strony niż booking czy airband żeby znaleźć nocleg?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w grudniu
#4 PostWysłany: 28 Lut 2017 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Jeśli chodzi o ko muk to powinieneś coś znaleźć, w listopadzie na wyspie było pusto, pełno domków wolnych, ale tych oddalonych od morza, te przy samym morzu zazwyczaj były pozajmowane.
My możemy śmiało polecić KohMook Nurse House, mają 5 albo 6 bungalowów w najprostszym wydaniu bez ciepłej wody, ale całkiem przyjemnie położonych, sama rodzina prowadzi również knajpkę z mega dobrym jedzeniem jak na Tajladię! Ceny śmiesznie niskie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w grudniu
#5 PostWysłany: 28 Lut 2017 14:29 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 5
Super! Właśnie o takie info mi chodziło! Już nawet zdążyłem do nich krótkiego maila wysłać-dziękuje Ci bardzo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w grudniu
#6 PostWysłany: 06 Mar 2017 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Pozdrów ode mnie całą rodzinkę :mrgreen: Przesympatyczni ludzie!
Idnąc w stronę przystani jest fajna knajpka Coco Bar prowadzona przez Taja i Francuzkę, parę hipsterów, jak dobrze trafisz to będziesz miał wesoło :twisted:
Widoki takie:

Załączniki:
DSC_0933-1.jpg
DSC_0933-1.jpg [ 190.29 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group