Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Noclegi w Bodo
#1 PostWysłany: 30 Lis 2014 14:18 

Rejestracja: 24 Lis 2014
Posty: 1
Cześć Wszystkim!! :)
Wybieram się w styczniu do Bodo i w związku z tym mam kilka pytań do tych, którzy już tam byli.

Czy kamping Bodøsjøen Camping jest w zimie otwarty?
Jakie są tam warunki?
Czy obsługa mówi po angielsku? - bo nie odpisują mi na maila
Czy są ewentualnie inne niedrogie miejsca w mieście aby tanio przenocować (namioty w styczniu odpadają..)
Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi! :) :) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
 Temat postu: Re: Noclegi w Bodo
#2 PostWysłany: 02 Gru 2014 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 449
Jeżeli chodzi Ci stricte o nocleg, to nie pomogę, ale gdyby chodziło o przetrwanie nocy, to polecam terminal promowy.
Niewielki bydyneczek ok 500 m od stacji kolejowej, odchodzą z pod niego promy na Lofoty. W przeciwieństwie do dworca kolejowego otwarty cała dobę, ogrzewany, są tam stoliki i krzesła, jest toaleta z umywalkami. Jest maly barek otwarty tylko w dzień. Nie ma żadnych kas ani biur itp. Dosypialiśmy tam po przybyciu do Bødø nocnym promem z Lofotów. Zresztą nie my jedni, obok spali młodzi Norwegowie.
Załącznik:
terminal.jpg
terminal.jpg [ 33.87 KiB | Obejrzany 6777 razy ]
_________________
www.wedrowki.com
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bodo
#3 PostWysłany: 04 Gru 2014 01:06 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 9
Witaj!
Też wybieram się w styczniu do Bodo. Także pisałem maila na camping: najpierw normalnie z poczty, a potem drugiego ze strony campingu dla pewności, gdyby ten pierwszy nie dotarł. Też nie dostałem odpowiedzi. Przedwczoraj nawet dzwoniłem, ale po kilku sygnałach włącza się poczta głosowa. Można wiedzieć jaki jest cel Twojej wizyty w tym mieście? Ja jadę tam oglądać zorzę polarną. Mam nadzieję, że się pokaże :) .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bodo
#4 PostWysłany: 09 Mar 2015 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4163
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
W Bodo polecam City Hotell
Tuż przy stacji kolei i jakieś 2,5km od lotniska.
Przyjemne pokoje; na śniadanie poza standardami krewetki i kawior :)
Załącznik:
city.jpg
city.jpg [ 45.87 KiB | Obejrzany 6424 razy ]

Załącznik:
DSC_0496.JPG
DSC_0496.JPG [ 87.69 KiB | Obejrzany 6424 razy ]

Załącznik:
DSC_0497.JPG
DSC_0497.JPG [ 96.65 KiB | Obejrzany 6424 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group