Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Cze 2011 11:21 

Rejestracja: 24 Maj 2011
Posty: 64
Loty: 48
Kilometry: 50 130
Wybieram się w połowie sierpnia do Bergamo, chciałbym spędzić kilka dni na jednym z tych dwóch jezior. Czy już ktoś tam był i może polecić jakiś tani nocleg w okolicach jeziora z dobrym dojazdem komunikacją publiczną z Bergamo? Pozdrawiam:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#2 PostWysłany: 12 Wrz 2011 21:45 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 5
Z mojej strony mogę polecić miejscowość Lovere. Malowniczo położone miasteczko nad jeziorem. Niestety samo jeziorko z zakazem kąpieli.Pomiędzy miejscowościami położonymi nad Lago d'Iseo kursuje prom (przynajmniej w sezonie).
Dojazd do Lovere autobusem z Bergamo to koszt 4,1€ w jedną stronę (autobusy kursują dość często).
Jeśli chodzi o nocleg to korzystałem z tego hostelu: http://digilander.libero.it/ostellodelp ... x-ENG.html . Cena za nocleg w dormie ze śniadaniem to 18€.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Mar 2012 21:21 

Rejestracja: 01 Mar 2012
Posty: 10
Mam pytanie czy któs nocowal na campingach w Lago di Garda. Jaka cena i jak ogólnie to wygląda.


Ostatnio edytowany przez Gregggor, 20 Maj 2014 00:14, edytowano w sumie 1 raz
edytowany tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#4 PostWysłany: 02 Mar 2012 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Spałem na campingu w San Felice del Benaco to maisteczku na poludniu jeziorka.
Wynajmowalem mobilehome w Vacansoleil.
Czeste sa oferty placisz za 5 nocy spisz 7 , badz aukcje odwolanych rezerwacji wtedy mozna kupic jeszcze taniej.
Kamping swietnei wyposazony baseny , place zabaw , jesli ktos z namiotem to czyste wezly sanitarne.

http://www.vacansoleil.pl/camping/info/ ... 9/2201000/

Sam mobilehome lodowka , piekarnik, sztuce etc. Slowem wszystko co potrzebne nacodzien.
Posciel i reczniki mielismy wlasne ale tez mozna zamowic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#5 PostWysłany: 02 Mar 2012 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 807
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Polecam http://www.camping-sirmione.it/
Camping w Sirmione - trochę drogo ale warunki super - sama mieścina warta obejrzenia. Wszystko masz na stronie.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#6 PostWysłany: 02 Mar 2012 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Bungallow na jeziorem Garda za 150 zł/6 osób/doba jest na booking.com: http://www.booking.com/hotel/it/gardatu ... 305;dcid=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#7 PostWysłany: 04 Mar 2012 21:31 

Rejestracja: 01 Mar 2012
Posty: 10
Czy na te campy to trzeba zazyczaj robić rezerwacje? Czy jak zajedziemy to łatwo znalezc miejsce na kampie, ponieważ nie wiemy dokładnie jeszcze gdzie dokładnie bysmy przebywać nad tym Lago di Garda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#8 PostWysłany: 05 Mar 2012 11:15 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
Witam, podepne sie pod temat bo nie ma sensu zakladac nowego. Korzystal ktos z tej stronki? http://www.italia.travel.pl/apartamenty.html jakie maja ceny? wyslalem zapytanie i czekam na odp. Nad jeziorm garda znalazlem kilka w miare noclegow ale wszystko z booking.com. zna ktos moze cos ciekawego nad tym jeziorem? okres 28.04-3.05 narazie deklaruje sie 6 osob ale znajac zycie zostane sam z kobieta :)

Mam podstawowe pytanie do kogos kto tam byl. Jak tam dojechac? Brak auta- mlody wiek i brak karty kredytowej. Tak wiec jedynie komunikacja. Dzieki za wszystkie podpowiedzi i linki do noclegow oraz nakierownie na dojazd
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#9 PostWysłany: 05 Mar 2012 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 436
srebrny
konradzik napisał(a):
...
okres 28.04-3.05 narazie deklaruje sie 6 osob ale znajac zycie zostane sam z kobieta :)

Mam podstawowe pytanie do kogos kto tam byl. Jak tam dojechac? Brak auta- mlody wiek i brak karty kredytowej. Tak wiec jedynie komunikacja. Dzieki za wszystkie podpowiedzi i linki do noclegow oraz nakierownie na dojazd


Nie wiem czy w tym konkretnym terminie znajdziesz jakiś tani lot, ale Wizzair i Ryanair latają do Bergamo, z lotniska do miasta autobusem coś ~2E, potem pociąg do Sirmione ok. 1,5h i 7E.
Polecam włoskie koleje:
http://www.trenitalia.com
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#10 PostWysłany: 05 Mar 2012 20:48 

Rejestracja: 01 Mar 2012
Posty: 10
Konradzik ja też z dwoma kolegami mysłę o tym terminie. Tylko także jak ty nie mam pojęcia za bardzo o tych noclegach. Także jak coś będziesz wiedział to daj znać . Z góry dzięki .Pozdroo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#11 PostWysłany: 18 Mar 2012 14:59 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
pit_20 napisał(a):
Konradzik ja też z dwoma kolegami mysłę o tym terminie. Tylko także jak ty nie mam pojęcia za bardzo o tych noclegach. Także jak coś będziesz wiedział to daj znać . Z góry dzięki .Pozdroo

lecimy 26kwietnia powrot 3maja :) zarezerwowalismy studio z 3miejscami noclegowymi za 750zl/7nocy w Sirmione. Lecimy we 2 ale cena i tak mysle jest bardzo atrakcyjna i sama lokalizacja. Blisko do verony do gardalandu i prom na polnoc wiec mysle ze udany bedzie wypad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#12 PostWysłany: 22 Maj 2012 19:55 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1
konradzik rzucisz linka co to za studio ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#13 PostWysłany: 22 Maj 2012 21:51 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
Ja mam pytanie, czy jest możliwość kimnąć się tam gdzieś na dziko? Będę tam tylko jeden dzień i noc więc liczę właśnie na taki nocleg :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#14 PostWysłany: 29 Lip 2012 10:00 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
ja polecam ten camping nad Gardą http://www.campinglido.it/ :) ceny przystępne , blisko do Parku Wodnego i Movielandu ( ok. 1 km ) i do knajpek z włoskim żarciem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#15 PostWysłany: 29 Lip 2012 10:22 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
My mieszkalismy w kompleksie Residence Punta Gro' w Sirmione. Wszedzie blisko, 2 baseny, restauracje, market wszystko na terenie osrodka. Poza sezonem placilismy 700zl/7nocy apartament dla 4 osob. bylismy we 2 bo jest jedna sypialnia a dodatkowe 2 osoby spia w salonie
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#16 PostWysłany: 01 Sie 2012 23:54 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 26
We wrześniu wybieram się nad Garde, jakby ktoś napisał jak tam z transportem autobusami, głównie trasy: lotnisko Bergamo - jezioro, jezioro - Verona i ogólnie dookoła jeziora czy da się łatwo i tanio przemieszczać?

Szukam też informacji na temat bungalowow, jak najtansze i blisko jeziora, na chwile obecną znalazłem 28E za nocleg w 2 osobowym bungalowie nad jeziorem.

No i może ktoś poleci jakieś imprezy plażowe nie tylko :)
_________________
https://www.facebook.com/ZajebisteMiejscowki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#17 PostWysłany: 02 Sie 2012 07:18 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
wzdłuż wschodniego brzegu jedzie bus do Verony , z Lazise w zeszłym roku płaciłem 5 Euro
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#18 PostWysłany: 02 Sie 2012 08:08 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
ja z bergamo jechalem do peschiera del garda za 7,5e przesiadka w bresci, Tam do sirmione autobusem za 2e chyba i tam jest pelno kempingow i fajnych kurortow. stamtad do verony z 4-5e autobus jedzie 50min. z Peschiery jest bardzo duzo fajnych rejsow na sama polnoc jeziora
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#19 PostWysłany: 02 Sie 2012 12:26 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 26
Dzieki,a jak z imprezowniami w Peschiera? No i czy jest jakas komunikacja autobusowa dookoła jeziora, a jesli jest to czy kursują również w nocy?
_________________
https://www.facebook.com/ZajebisteMiejscowki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lago di Garda
#20 PostWysłany: 07 Sie 2012 10:20 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
komunikacja jest. nie wiem jak w nocy. dookola jeziora to lepiej statkami poplywac. z imprezami nie wiem jak bo mieszkalem w sirmione i mialem tylko 8 dni takze srednio byl czas. Polecam Gardaland 30e chyba wejscie z tego co pamietam i caly dzien zabawy z peschiery jezdza darmowe autobusy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group