Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 732 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#621 PostWysłany: 18 Sty 2017 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Za to na Gozo chyba z hotelami słabo i koło się zamyka...
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#622 PostWysłany: 18 Sty 2017 18:21 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3029
srebrny
Jeśli ma być komfortowo, a nie tanio, to byłem kiedyś w fajnym hotelu w Xlendi, z basenem na dachu. Ale mogę też polecić wypasione miejsce, które się nazywa Bella Vista Farmhouses gdzie prywatny basen ma się na tarasie. Tyle że do plaży trzeba jeździć autobusem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#623 PostWysłany: 01 Lut 2017 00:54 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
jar188 napisał(a):
Bugibba bliżej północy wyspy czyli bliżej czego ??? Jaki znowu punkt wypadowy????
Plaż i przeprawy promowej na Gozo?
Jeżeli ktoś chce mieć dobry dostęp do zwiedzania całej wyspy to im bliżej głównej pętli autobusowej w Vallecie tym lepiej i szybciej.
Jeżeli ktoś chce plażować to północ wyspy jak najbardziej.

A jeśli ktoś chce zarówno trochę poplażować i zwiedzić kilka miejsc dojeżdżając autobusem, bo to mają być tylko 4 dni to gdzie lepiej się zatrzymać? Dodam że nie zależy nam na hucznej dzielnicy i spaniu w miejscu gdzie stopery nie pomogą ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#624 PostWysłany: 01 Lut 2017 07:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 85
Loty: 61
Kilometry: 102 527
Polecam sprawdzony hotelik w Xemxija:portodelsolmalta.com połozony tuż nad zatoką św.Pawła.
Pokoje czyste, duże, każdy z balkonem z którego rozpościera się przepiękny widok na zatokę.Przystanek autobusowy znajduje się przy hotelu skąd dojedziesz i na lotnisko i do Cirkewwy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil Lasek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#625 PostWysłany: 01 Lut 2017 10:10 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
@‌gona31‌ na wybrany termin wszystko zajęte :(


Gillieru Harbour Hotel
Il Palazzin Hotel
Hotel Santana

o dwóch ostatnich coś poniekąd znalazłem na forum ale mało, natomiast pierwszy w ogóle nie pojawił się w wynikach, cenowo dla mnie są spoko, ktoś ma jakieś większe doświadczenie z nimi? Jak pisałem wcześniej planujemy trochę plażowania i zwiedzania tylko przez 4 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#626 PostWysłany: 02 Lut 2017 21:54 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
Cześć,
po wielu rozmowach i konsultacjach z użytkownikami za co bardzo dziękuję padło na Maltę i rejony Silemy, Saint Paul's Bay, lub Bugibba(ale to chyba raczej ostatecznie). Szukam noclegu 3 doby 26-29 maj ze śniadaniami dla 2 os do 1000zł no może max 1100zł w dobrym standardzie bez widoku na morze który był wcześniej dla mnie priorytetem, najważniejszy wymóg co do pokoju to żeby nie był w klimacie prlu a taki jak na zdjęciach, jeśli za dużo wymagam i nic się nie znajdzie to przeżyję w nieco gorszym :) na chwilę obecną znalazłem te właśnie w trochę niższym:
Gillieru Harbour Hotel
Il Palazzin Hotel
Hotel Santana

Zależy mi na propozycjach osób które już były w jakichś hotelach na malcie, bądź im się przypadkiem trafił ostatnio link do takiego który zadowoliłby mnie :)
Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 42.51 KiB | Obejrzany 2505 razy ]
Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 42.1 KiB | Obejrzany 2505 razy ]
Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 40.18 KiB | Obejrzany 2505 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#627 PostWysłany: 02 Lut 2017 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Wprawdzie w dobrym to tylko bylem w Valettcie ale szukalem tutaj https://www.hotwire.com/hotels/hotel/re ... l%2520(MLA)/05-26-2017/05-29-2017/1/2/0

Ciężko trafić cos ze śniadaniem. Można dokupić. Minus to nie wiesz dokladnie gdzie jest hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil Lasek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#628 PostWysłany: 19 Lut 2017 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2017
Posty: 1
Jeżeli chodzi o miejscowość, to głównie kierowałam się opiniami osób, które już tam były i mają podobne preferencje w zwiedzaniu jak ja. Wybrałam Slieme i hotel Plevna. Ma bardzo dobre opinie ma portalach a jak dobrze poszukać do można nawet dorwać cenę o 100Euro niższą niż na Booking przy czterech dniach w czerwcu dla dwóch osób ze śniadaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#629 PostWysłany: 10 Kwi 2017 17:09 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
jedziemy poplażować, zwiedzić Vallettę oraz wybrać się na gozo, mamy kilka dni więc też bez szału i nic na szybko nie chcemy zwiedzać. Znaleźliśmy bardzo fajny nocleg w miejscowości Mellieha, czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tego miasta? Chodzi mi głównie o to czy jako punkt startowy na zwiedzanie najważniejszych elementów Malty będzie on spoko? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#630 PostWysłany: 10 Kwi 2017 17:40 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Do zwiedzania Gozo, Valletty i plażowania wystarczy. Południe wyspy zobaczycie następnym razem. Polecam ściągnąć i wydrukować mapę komunikacji
https://www.publictransport.com.mt/en/route-map
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil Lasek lubi ten post.
Kamil Lasek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#631 PostWysłany: 10 Kwi 2017 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 243
Loty: 127
Kilometry: 338 124
niebieski
każde miejsce na Malcie będzie dobre jaki punkt startowy...jest na tyle mała, że uwierz ze na prawdę nie ma znaczenia gdzie będziecie...więc jest ten komfort, że można wybrać sobie po prostu ładne miejsce poza miastem. Niedaleko Mellieha jest też przepiękne miejsce: Chapel of Immaculate Conception w wolnej chwili zobaczcie. Fajne na kolację lub śniadanie w plenerze :)
jeśli szukacje jeszcze jakiejś inspiracji to może się przyda mój wpis:
https://czterykranceswiata.com/malta/
_________________
zapraszam na mój blog podróżniczy:
http://www.czterykranceswiata.com

moje relacje:
Najpiękniejszy trek na świecie (Himalaje) - Annapurna Base Camp
Nepal na bogato - tak pół żartem, pół żartem
Jamajka -Fałszywy Raj
Nikaragua - Okryłem nowy RAJ?!
Kostaryka -Pura Vida
Angkor Wat -Perła Kambodży
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil Lasek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#632 PostWysłany: 10 Kwi 2017 18:23 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Jeśli mogę coś podpiwiedzieć to sprawdzcie hotele ma bookmalta.com, ja rezerwowałam tam hotel Paradise Bay Resort( mnie lokalizacja nie przeszkadzała)w cenie dužo korzystniejszej niź na polskojęzycznych portalach.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#633 PostWysłany: 11 Kwi 2017 10:53 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
dziękuje bardzo wszystkim za odp :) @‌makra2‌ jednak zdecydowaliśmy się na Airbnb bardzo spoko nocleg, gościu ma mnóstwo pozytywnych opinii(polak xd) myślę, że będzie spoko :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#634 PostWysłany: 01 Maj 2017 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 168
Chciałbym zapytać o miejsce na nocleg. Rozważam 2 oferty z Airbnb. Jedna w miejscowości Marsaskala (https://www.airbnb.pl/rooms/9337468?wl_ ... &infants=0) druga w Tarxien (https://www.airbnb.pl/rooms/13157662?gu ... s=W9j-ngoF)
Wybieram się na Malte na 4 dni w sierpniu - właściwie to 3 pełne dni. W planach napewno Valletta, Sliema, Gozo i.... wciaż planuję i czytam ;) Który nocleg wybrać ?
Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#635 PostWysłany: 02 Maj 2017 01:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
Z tych dwóch Marsaskala wydaje mi się przyjemniejsza m.in. na spędzenie wieczoru. Jest gdzie usiąść na promenadzie, coś zjeść czy napić się.

Tarxien na pewno trochę bliżej Valletty i lotniska.
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off
Bandzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#636 PostWysłany: 02 Maj 2017 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 168
Wielkie dzięki ! Faktycznie po głębszym researchu Marsaskala wydaje sie byc lepszym wyborem ! ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#637 PostWysłany: 11 Maj 2017 10:07 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 53
Loty: 10
Kilometry: 28 626
szczerze to bym nie polecił żadnej miejscowości na 3 dni - niby Malta mała wyspa, ale chcąc ograniczyć dojazdy do stolicy czy na Gozo, to idealne miejsce wypadowe to właśnie stolica Valletta czy Sliema - najwięcej autobusów i jest co robić wieczorami ( spacery po zmierzchu przy samym morzu niezapomniane )
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#638 PostWysłany: 11 Maj 2017 10:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22326
Malta fajna jest nawet na 24h ;D
Góra
 Profil Relacje PM off
mzukowski lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#639 PostWysłany: 12 Maj 2017 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 168
Plany sie troche pozmienialy i obydwa noclegi juz nieaktualne, teraz znalazlem w dobrej cenie nocleg w Żurrieq niedaleko lotnisko i Blue Grotto. A jak tam z autobusami. Ponoc do Valetty 35 minut autobusem tylko ciekawe jak jest naprawde i jak czesto jezdza ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#640 PostWysłany: 12 Maj 2017 11:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22326
Zmień lokalizacje
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomo14 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 732 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group