Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 732 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#641 PostWysłany: 12 Maj 2017 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@‌Bandzi‌ pelne info
https://www.publictransport.com.mt/en/route/73
https://www.publictransport.com.mt/en/route/117
Góra
 Profil Relacje PM off
Bandzi lubi ten post.
Bandzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#642 PostWysłany: 12 Maj 2017 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
A mi się wydaje, że na 3 dni Żurrieq to wcale nie jest taki zły wybór. Dojazd z/do lotniska okoo 15-20 minut i mamy chyba z 6 autobusów (tylko trzeba podejść do przystanku Cintra 300 metrów od wyjścia z hali przylotów). Biorąc pod uwagę np.:

Pierwszy dzień Valletta (3 autobusy 71, 73, 74) 71 najprostsza trasa co 20 minut. Sliemę można robić z Valletty przepływając promem między miastami (szybciej niż autobus).

Drugi dzień Mdina (autobus 201) Trochę się jedzie, ale można przy okazji zerknąć na okolicę Dingli (klify, kaplia św Magdaleny czy koleiny) a wrócić można przez Vallettę zahaczając o Mostę czy Sliemę.

Na przeprawę promową trochę dalej ale wystarczy wrócić do lotniska i tam się przesiąść w X1.

Jeśli chce się pozwiedzać to okolica też ciekawa kilka szlaków turystycznych, można podejść do Blue Grotto czy świątyń Ħaġar Qim/Mnajdra. Knajpek co prawda mniej niż w nadmorskich rejonach, ale ciekawsze bo bez turystów. Ba jest też polski akcent - w knajpce przy Guy Bocce Club (koło miejsca katastrofy lotniczej z 1956) na jednej ze ścian wisi szalik Reprezentacji Polski. :)
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie


Ostatnio edytowany przez ahdar, 12 Maj 2017 21:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Bandzi lubi ten post.
Bandzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#643 PostWysłany: 12 Maj 2017 20:30 

Miałem na Malcie akurat 3 dni na zwiedzanie, mieszkałem w Sliemie z przepięknym widokiem na Vallette, przystanki autobusowe pod nosem, przystań z wycieczkami na Gozo i reszta pod nosem,knajpki i deptak pod nosem,supermarket pod nosem, miejsce do pływania i opalania się pod nosem :mrgreen: (Fort Tigne).Do Bus Terminal (PKS) od którego WSZĘDZIE dojedziesz, pływałem stateczkiem raz -dwa z Sliemy do Valletty i spacerkiem przez centrum :)
Góra
 PM off
Bandzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#644 PostWysłany: 13 Maj 2017 01:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 168
Wielkie dzieki za wskazowki. O cos takiego wlasnie chodzilo! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#645 PostWysłany: 19 Maj 2017 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 70
Kilometry: 132 559
Hej
Czy miał ktoś z was okazje zatrzymać się w hotelu Dolmen Resort Hotel & Spa na Malcie?
Zastanawiamy się nad jego wyborem i ciekawią nas opinie lub doświadczenia kogoś kto już tam był. Hote wydaje się na prawdę dobrej jakości (niestety nie najtańszy).

Dajcie znać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#646 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:38 

Rejestracja: 13 Paź 2011
Posty: 14
To samo zapytanie na Xlendi Resort and Spa w Gozo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#647 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
baggio777 napisał(a):
Hej
Czy miał ktoś z was okazje zatrzymać się w hotelu Dolmen Resort Hotel & Spa na Malcie?
Dajcie znać.


2649 recenzji / 1408 zdjec
z takiej ilosci danych wyrobisz wlasny poglad
https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... Malta.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#648 PostWysłany: 19 Maj 2017 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
Większość zdjęć może być nieaktualna, Dolmen jest świeżo po remoncie. Chyba od grudnia do końca lutego tego roku był zamknięty. http://www.timesofmalta.com/articles/vi ... ent.634209
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off
baggio777 lubi ten post.
baggio777 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#649 PostWysłany: 30 Maj 2017 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
baggio777 napisał(a):
Hej
Czy miał ktoś z was okazje zatrzymać się w hotelu Dolmen Resort Hotel & Spa na Malcie?
Zastanawiamy się nad jego wyborem i ciekawią nas opinie lub doświadczenia kogoś kto już tam był. Hote wydaje się na prawdę dobrej jakości (niestety nie najtańszy).

Dajcie znać.


ja spałem tam w marcu/kwietniu. Hotel dość spory, po remoncie pewnie będzie lalka, bo wtedy jeszcze ekipy budowlane biegały po korytarzach, ale mimo wszystko bardzo dobry! Śniadania mega dobre! Duży wybór wszystkiego. Ale jak wszędzie dalej mocno angielsko ;) My płaciliśmy całkiem znośnie, coś ok. 500 zł za 3 noce.
Góra
 Profil Relacje PM off
baggio777 lubi ten post.
baggio777 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#650 PostWysłany: 30 Maj 2017 22:14 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 39
Witam wszystkich,
Czy moglibyście polecić w miarę niedrogi nocleg na tygodniowy wypad na Maltę z rodziną ? Biorąc pod uwagę transport o 23:30 z lotniska do hotelu najlepszym rozwiązaniem będzie Valletta ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#651 PostWysłany: 30 Maj 2017 22:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Poszukaj i ci podpowiemy. W dziale noclegi, jest tego multum!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#652 PostWysłany: 31 Maj 2017 21:48 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 39
Po wnikliwej analizie dotychczasowych wypowiedzi w sprawie noclegów i cen w czerwcu wyszło mi, że najlepszą kosztowo opcją będzie AirBnB. I teraz zastanawiam się biorąc pod uwagę późny przylot na Maltę gdzie szukać mieszkania: Valetta, Bugibba czy może Sliema ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#653 PostWysłany: 01 Cze 2017 07:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Valletta lub Sliema przy czym w tej pierwszej będzie pewnie dużo drożej.
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#654 PostWysłany: 01 Cze 2017 22:20 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 39
A co z Bugibba ? Nie polecasz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#655 PostWysłany: 01 Cze 2017 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 70
Kilometry: 132 559
@‌Komor‌
@‌ahdar‌
dzięki wielkie ze odp, szczególnie cieszy mnie fakt z informacją o dobrych śniadaniach bo to często słaba sprawa w hotelach
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#656 PostWysłany: 14 Cze 2017 20:54 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
tasko0 napisał(a):
Po wnikliwej analizie dotychczasowych wypowiedzi w sprawie noclegów i cen w czerwcu wyszło mi, że najlepszą kosztowo opcją będzie AirBnB. I teraz zastanawiam się biorąc pod uwagę późny przylot na Maltę gdzie szukać mieszkania: Valetta, Bugibba czy może Sliema ?

A ja z całego serca polecam Paolę. 10 - 15 min. autobusem od Valetty (jedzie 8 czy 10 linii), cicho, spokojnie, wieczorami wręcz pusto. Z dala od zgiełku. Spałem w Anthony`s Homestay - bardzo przyjemny nocleg za 19€ od osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#657 PostWysłany: 16 Cze 2017 16:47 

Rejestracja: 26 Maj 2017
Posty: 24
A powie ktoś coś o San Pawl, znośne są tam warunki ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#658 PostWysłany: 17 Cze 2017 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
A gdzie dokładniej?

Bo ostatnio często spotykam się z tym, że osoby pytające o San Pawl tak naprawdę chcą wiedzieć jak jest W Buġibbie. Gmina San Pawl il-Baħar, to tak naprawdę kilka miejscowości San Pawl il-Baħar, Xemxija, Buġibba, Qawra, Burmarrad.
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#659 PostWysłany: 30 Cze 2017 14:57 

Rejestracja: 30 Cze 2017
Posty: 1
Jeżeli chodzi o hotel San Pawl w Bugibbie, byłam tam we wrześniu 2015 i byłam bardzo zadowolona. Co prawda, nie czołgałam się pod łóżkami z aparatem i nie wyszukiwałam usterek :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#660 PostWysłany: 15 Lip 2017 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Googaia Home Depiro (Silema)
Pokój jednoosobowy ze wspólną łazienką 29 euro - pierwsza połowa lipca. Na plażę spacerkiem 2-3 minuty, 6km od lotniska.
Jest to apartament z trzema pokojami (jeden z nich -2 osobowy posiada prywantą łazienkę, pozostałe dwa pokoje mają wspólną), kuchnią, pokojem dziennym i tarasem. Nie było problemu z wcześniejszym zameldowaniem oraz późniejszym wymeldowaniem.




Polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 732 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group