Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Noclegi Agadir
#1 PostWysłany: 06 Sie 2015 09:30 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 327
niebieski
Witam,

Czy może mi ktoś polecić jakiś fajny hotel w Agadirze? W Tui są bilety z wylotem na jutro i szukam noclegu.
Chodzi mi o 3 gwiazdki z dobrymi śniadaniami. Siedzę już 2 dni na Bookingach i innych i nie mam pojęcia co wybrać.
Bardzo proszę o jakieś rekomendacje bo muszę dzisiaj wszystko załatwić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#2 PostWysłany: 06 Sie 2015 18:30 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
Spróbuj Airbnb. Może tam będzie coś w lepszych cenach ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtek71 lubi ten post.
wojtek71 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#3 PostWysłany: 07 Sie 2015 12:09 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
poszukaj w niemieckich biurach podróży - będzie taniej, a jakość dużo wyższa np. fti.de, tui.de itd..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Benias uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#4 PostWysłany: 07 Sie 2015 12:43 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Sprawdź http://www.lowcostholidays.com
Ja nocowałem w 2013 i w 2014 w hotelu Sud Bahia, który jest teraz w cenie 13,95GBP za dobę (pamiętaj, że na miejscu w każdym hotelu doliczają podatek miejski w wysokości ok. 1-1,5 euro od osoby za dzień).
Hotel jest raczej dla mniej wymagających klientów ale według mnie ma dobry stosunek cena/jakość. Śniadania nie są bardzo urozmaicone ale spokojnie można się najeść.
Jest też Ibis Budget za 10,30GBP ale bez śniadania (co ciekawe na stronie Accorhotels kosztuje prawie 30EUR).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#5 PostWysłany: 24 Paź 2015 15:47 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Raczej nie polecam Omega Hotel. W tej cenie można znaleźć coś ciekawszego. Chociaż tak jak napisał poprzednik - lepiej jechać poza Agadir.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#6 PostWysłany: 03 Sie 2017 17:58 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
Pirwsze loty wizzair-em do Agadiru już odbyły się. Ja zabókowałam na przyszły rok.
Powoli rozglądam się za hotelem. Chcemy spędzić w Agadirze 3-4 dni, potem ruszyć na zwiedzanie Maroka.
Jaki sprawdzony hotel w Agadirze polecilibyście? Minimum ze śniadaniem, ale może być także opcja HB.
Z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#7 PostWysłany: 04 Sie 2017 09:58 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
Wiem, że nie ma tam atrakcji. Ale przylatujemy późnym wieczorem więc musimy zostać w Agadirze, następnego dnia nieco poplażowac i rozejrzec sie po okolicy i dopiero na trzeci nocleg wyruszać do Marakeszu. Zatem dwa noclegi musimy mieć w Agadirze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#8 PostWysłany: 04 Sie 2017 11:23 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Spaliśmy tu http://www.studiotel-afoud.com/ hotel w centrum miasta z basenem na piętrze.Czysty, miła obsługa, dobrze wyposażona kuchnia w pokoju, dobre śniadania, tv, wi-fi, wszędzie blisko. Do plaży ok 10-15 min. Restauracje, sklepy pod ręką. Lepiej rezerwować wyższe piętro - ciekawy widok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#9 PostWysłany: 04 Sie 2017 11:34 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Residence Hoteliere Fleurie. Byłem jedną noc. Jedyne zastrzeżenie wolny internet. Poza tym OK. Telewizor, lodówka, aneks kuchenny z talerzami, garnkami, czajnikiem, sztućcami, kuchenka elektryczna. Niewielki basen. Śniadanie jajko na twardo, bułka, croissant, raczej na słodko. Do plaży ponad 1 km, ale można taksówką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#10 PostWysłany: 04 Paź 2017 00:22 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 23
Grzegorz40 napisał(a):
Residence Hoteliere Fleurie. Byłem jedną noc. Jedyne zastrzeżenie wolny internet. Poza tym OK. Telewizor, lodówka, aneks kuchenny z talerzami, garnkami, czajnikiem, sztućcami, kuchenka elektryczna. Niewielki basen. Śniadanie jajko na twardo, bułka, croissant, raczej na słodko. Do plaży ponad 1 km, ale można taksówką.


Wrzesień 2017
potwierdzam, że to dobry hotel na krótki pobyt. My spędziliśmy 2 noce. Pokoje duże, raczej czysto, u nas internet dobrze działał (pokój 502), z basenu nie korzystaliśmy, śniadanie oceniłbym na trochę poniżej średniej w Maroku. Parking pod hotelem i jakiś typek podobno pilnuje, nas pytali którym autem przyjechaliśmy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#11 PostWysłany: 09 Lis 2017 00:22 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 4
Cześć, czy ktoś kojarzy jakiś tani hotelik w Agadirze? Będę na mieście w okolicach 22-23 a następnego dnia o 8 rano planuję złapać bus do Marakeszu, tak więc zależy mi tylko i na łóżku i to za możliwie jak najniższą cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#12 PostWysłany: 22 Sty 2018 13:44 

Zdzislaw422 napisał(a):
Spaliśmy tu http://www.studiotel-afoud.com/ hotel w centrum miasta z basenem na piętrze.Czysty, miła obsługa, dobrze wyposażona kuchnia w pokoju, dobre śniadania, tv, wi-fi, wszędzie blisko. Do plaży ok 10-15 min. Restauracje, sklepy pod ręką. Lepiej rezerwować wyższe piętro - ciekawy widok.


Potwierdzam , że to bardzo dobry hotel. Mieliśmy 6 piętro z balkonem. Czyściutko, wielki pokój + osobna sypialnia, kuchnia z zabudową, gary, lodówka itp. W porównaniu do ciasnych, ciemnych riadów na medinach, to prawdziwe królestwo. Śniadanie bardzo obfite. Nie tylko na słodko po francusku, ale też sery, wędliny, warzywa i desery. Niby tylko do 10 , ale nie zbierali niczego, prawie do 11. Można sobie siedzieć na ogródku[ bardzo eleganckim] i zajadać popijając kawką czy wyborną herbatą. Nawet ciasteczka na powitanie w nocy były. Jak tam jeszcze kiedyś będę w Agadirze, to tylko ten hotel.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#13 PostWysłany: 11 Lut 2018 12:55 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
Jaca, z jakiej strony rezerwowałeś ten hotel?
Z góry dziękuję za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#14 PostWysłany: 14 Maj 2018 11:47 

Rejestracja: 14 Maj 2018
Posty: 1
Zdzislaw422 napisał(a):
Spaliśmy tu http://www.studiotel-afoud.com/ hotel w centrum miasta z basenem na piętrze.Czysty, miła obsługa, dobrze wyposażona kuchnia w pokoju, dobre śniadania, tv, wi-fi, wszędzie blisko. Do plaży ok 10-15 min. Restauracje, sklepy pod ręką. Lepiej rezerwować wyższe piętro - ciekawy widok.


Jest na booking czy gdzieś możliwość rezerwacji? Czy tylko na stronie można?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi Agadir
#15 PostWysłany: 14 Maj 2018 12:02 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Jest na booking i na wielu innych portalach.
http://tiny.pl/g8gc1
http://tiny.pl/g8gcl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group