Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#61 PostWysłany: 12 Lut 2016 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 109
Loty: 74
Kilometry: 182 625
Orientujecie się może czy trzeba było rezerwować campingi z dużym wyprzedzeniem? Planujemy pojechać na majówkę do veen właśnie i do jeszcze jednego campingu obok trolltungi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#62 PostWysłany: 12 Lut 2016 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
A gdzie planujesz spać na kempingu?Domek/kamper/namiot?

Bo jeśli namiot, to rezerwacja na 100% nie jest wymagana.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#63 PostWysłany: 12 Lut 2016 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 109
Loty: 74
Kilometry: 182 625
Coś co nie będzie namiotem i będzie najtańszym rozwiązaniem dla 5 osób :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#64 PostWysłany: 15 Lut 2016 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 449
To dla Norwegów będzie zwykły weekend. 1 maja wypada w niedziele, a oni 3-go nie świętują. Ich majówka będzie dopiero 14-17 maja, więc nie sądzę by konieczne było duże wyprzedzenie rezerwacji.
W dodatku początek maja to w NO jeszcze końcówka zimy, a te 40 km od morskiego brzegu to wystarczająca odległość, by ciepłe prądy morskie już nie oddziaływały.
_________________
www.wedrowki.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#65 PostWysłany: 15 Lut 2016 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
A ja polecam Airbnb, w Norwegii nigdy mnie nie zawodzi, komfort nigdy nie gorszy niz w hotelach. Na noc 1/2 maja tak na szybko widze dwuosobowy pokoj blisko lotniska za 165 zl, a do tego jeszcze mozna dodac kod znizkowy na 10 euro, ktory chyba jeszcze dziala. Ogolnie w okolicy jest kilka noclegow za 165 zl.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#66 PostWysłany: 19 Lut 2016 01:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 109
Loty: 74
Kilometry: 182 625
Dobra, kontaktowałem się z campingami Veen i Lofthus. W Veen będziemy płacić 400 NOK za 5 osób/dzień a w Lofthusie nie musimy robić rezerwacji - miejsce na pewno będzie, gdyż od 1 maja dopiero otwierają sezon ;) Ceny moim zdaniem Z A J E B I S T E :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#67 PostWysłany: 18 Kwi 2016 14:39 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Ktoś ma może porównanie obu Radissonów w Stavanger (nie Park Inn)? Zastanawiam się, który lepszy i który wybrać na weekend, bo ceny podobne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#68 PostWysłany: 21 Cze 2016 04:52 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 12
Cześć.
Mogę prosić o namiar na camping Veen? Ich strona www nie działa, a chciałbym się trochę zorientować jak to wygląda kosztowo. Ktoś był może ostatnimi czasy i może podzielić się przydatnymi informacjami. Wybieramy się pod koniec września na 4 dni (3 noce), lecimy do Haugesund, wynajmujemy auto, wracamy ze Stavanger. Chcemy wejść standardowo na Trolltunge i Preikestolen. Szukam w miarę taniego kimania w tych okolicach. Jeżeli ktoś się orientuje co można zadziałać będę wdzięczny.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#69 PostWysłany: 21 Cze 2016 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
maxima napisał(a):
Ktoś ma może porównanie obu Radissonów w Stavanger (nie Park Inn)? Zastanawiam się, który lepszy i który wybrać na weekend, bo ceny podobne.

Trochę po czasie, ale może dla potomnych. Atlantic jest ok, szczególnie jeśli uda się wyższe piętro dostać. Trochę stary już, ale trzyma standard. W Royalu nie spałem, jest nowszy, parę kroków dalej od 'centrum', przy czym - czego nie widać z płaskiej mapy - trochę pod górkę, jak się wieczorem wraca z 'baletów' ;-)
Park Inn jest taki sobie i już zauważalny kawałek dalej. W wersji trochę tańszej mogę polecić hotele Comfort (przy jeziorku, i Comfort Square, w pobliżu Radissona Royal), trochę 'ibisowate', ale przynajmniej pokój ma więcej niż 3m2 ;-) I oba ciągle we w miare dobrej lokacji.
Zawiedzony byłem hotelem Skagen , bezpośrednio na nabrzeżu portu - przypłynął wycieczkowiec i zasłonił i widok na port i w ogóle dostęp światła dziennego ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#70 PostWysłany: 21 Cze 2016 10:16 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
dzięki :) w weekend będę w Royalu, to zobaczymy ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#71 PostWysłany: 14 Lip 2017 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2016
Posty: 8
Czołem,
Lecę z namiotem w okolice Stavanger/Preikestolen więc zakładam, że noclegu nie potrzebuję, a namiot mogę rozstawić (prawie) wszędzie.
Czy orientujecie się czy jest w okolicy możliwość wzięcia prysznica, odświeżenia się gdzieś w okolicy? np. odpłatnie/nieodpłatnie na jakimś pobliskim kempingu?
Na Preikestolen fjellstue na pewno nie, bo już pytałem. Czy są jeszcze jakieś skroniskopodobne, kampingowe twory na drodze ze Stavanger do Preikestolen?
Miał ktoś jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#72 PostWysłany: 14 Lip 2017 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Jeszcze 2 lata temu można było tam wziąć kąpiel za bodajże 20 czy 40 NOK - teraz coś się zmieniło ?

Ja spałem na trawce między schroniskiem a jeziorem, obok rozbili się inni rodacy.

Jak jesteś twardzielem to można się spróbować wykąpać w jeziorze - woda czysta.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#73 PostWysłany: 14 Lip 2017 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2016
Posty: 8
Może zmieniło się to, że nie pytałem na miejscu tylko internetowo.
Może są jakieś inne miejsca w okolicy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#74 PostWysłany: 23 Wrz 2017 20:06 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 94
spaliśmy w First Hotel Alstor za ok 150zł pokój 2osobowy z łazienką i ze śniadaniem(najtaniej było zaplepać z hotels.com).
Najwięjszym plusem było śniadanie w formie bufetu(wędliny, sery, jajka, fasolka, bekony), które trzymało przez większość dnia.
W hotelu jest też basen i sauna, ale nie wiem czy za dopłatą bo nie korzystaliśmy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#75 PostWysłany: 20 Lis 2017 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Na forum był już kilkukrotnie wspominany, ale jeszcze raz polecę - Gardscamping w Veen.

Miałem zarezerwowany na 1 noc sb/nd mały domek dla 2 osób.

Na miejscu się okazało, że w tej samej cenie (350 NOK) mamy duży domek (na 10-12 osób).

Płatności miałem dokonać rano, gdyż w sobotnie popołudnie Pani gospodarz nie miała terminala.

Rano przy zdanu kluczy okazało się,że terminala nadal nie ma i tym samym mamy nocleg za free ;)

Ot, taka sytuacja :P

Image

Image

Image
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#76 PostWysłany: 02 Sty 2018 12:41 

Rejestracja: 02 Sty 2018
Posty: 1
Hello a moze ktos wie gdzie moge poszukac jakiegos apartamentu dla 6 osob ? zastanawialam sie nad airbnb ale sama nie wiem,slyszalam rozne opinie.Moze ktos zna jakis apartament w Stavanger ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#77 PostWysłany: 02 Sty 2018 15:10 

Rejestracja: 25 Kwi 2013
Posty: 38
A co jest nie tak z airbnb ? Korzystałem kilkukrotnie (również w Norwegii) i wszystko było OK. Jasno ustalone zasady, cena znana od poczatku. Nie zapomnij sie tylko zarejestrować z czyjegoś polecenia wtedy jest ok 90zł bonusu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Nocleg w Stavanger
#78 PostWysłany: 03 Sty 2018 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Mozesz spróbować tutaj:
https://www.stavangerhousing.no

Wystawiają cześć oferty na bookingu ale warto dopytać bezpośrednio. Korzystałem, kilkupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum, wyposażona kuchnia, bez uwag. Cenowo różnie, ale taniej niż hotel.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group