Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nocleg w Stavanger
#1 PostWysłany: 01 Lut 2011 03:11 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 7
Tak jak w temacie szukam najtańszego możliwego noclegu w Stavanger lub bliskiej okolicy.
Ceny trochę mnie zaszokowaly - średnio 200 zł za nocleg. :shock:
Najtańsza opcja jaką sam znalazłem:
http://www.amoyfjordferie.no/engelsk-si ... kfast.html
Pokój 4-osobowy wychodzi po 125zł na głowe za noc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#2 PostWysłany: 01 Lut 2011 03:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Jakie daty ? Sprawdzałeś hostele (hostelworld) lub hotele (booking). Uszereguj według ceny następnie. Niestety Norwegia jest strasznie droga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#3 PostWysłany: 14 Sty 2012 15:11 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 1
Podbijam temat! Kupiliśmy z chłopakiem bardzo tanie bilety do Stavanger na 20-22.02.2012 Niestety z noclegami sprawa wygląda na prawdę kosztownie. Myślałam o tym, żeby moze podjechać ze Stavanger do Bergen albo jeszcze gdzies w okolicy? Może wyszłoby taniej? Ale żeby z kolei nie zrujnował nas dojazd...

W Bergen najtańsze co znalazłam: http://www.hostelbookers.com/property/i ... ntNights=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#4 PostWysłany: 14 Sty 2012 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 44
Najtańsza opcja w Bergen http://www.bergenhostel.com
Nocleg przy "special offer!" od 180 koron:) A dodatkowo jeżeli nie byłaś jeszcze w Bergen to z całego serca polecam. Klimatyczne miasto:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#5 PostWysłany: 29 Sty 2012 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
Zaczalem sie wlasnie zastanawiac nad podroza do Stavanger, ale moj zaped nieco ostudziły własnie ceny noclegów.
Wszystko ponad 200zl/ noc :roll:

Ze Stavanger do Bergen jest 200 km, wiec nie sadze aby to bylo oplacalne.

Sporo osob z forum bylo w rejonie Stavanger, znalezliscie cos taniego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#6 PostWysłany: 29 Sty 2012 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
no coż, jeśli u nas minimalna płaca za godzine to koło 6-8PLN/h (strzelam, na podstawie 1500brutto/120h miesiecznie) i przyjmiemy, ze nocleg kosztuje 3*placa minimalna (24PLN czyli nieduzo, raczej kosztuja wiecej) to dla norwegii tani nocleg powinien wynosić 150NOK * 3 = 450NOK = 250PLN.. Wiec 200PLN wydaje sie i tak atrakcyjna stawka.. :P

w kazdym razie jesli nie chcesz tyle placic poszukaj kogos na couchsurfingu. Ew zawsze zostaje lotnisko..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#7 PostWysłany: 29 Sty 2012 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
Cytuj:
Ew zawsze zostaje lotnisko..


Wlasnie zaczalem szukac jak to wyglada. Znalazlem jedna informacje z 2003 roku, jak widac, chyba nawet turysci są tam mega kasiasci ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#8 PostWysłany: 14 Mar 2012 10:45 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 2
Witam,

Też szukam taniego noclegu w Stavanger. Termin 29.04.-2.05.br, dla 3 osób.
Może ktoś już tam coś znalazł i podpowie.
Interesują mnie także informacje nt. dojazdu do głównych atrakcji, wynajmu samochodów, rowerów, biletów na rejsy po fiordzie.
Dziękuję i pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#9 PostWysłany: 14 Mar 2012 10:51 

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 18
ja proponuje pośwecić pare godzin na stavanger a pozniej śmignąć promem do tau i tam kimać pod namiotem.koszt ok 50zł za dobe albo na dziko za darmo.atrakcja tego regionu są fiordy a nie miasto samo w sobie choć b.atrakcyjne tak wiec nie widze sensu nocowania w stavanger
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#10 PostWysłany: 20 Mar 2012 11:11 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 47
Witam,
Jak widzę dużo osób ma ten sam problem z noclegiem w okolicach Stavanger (tanim noclegiem) - czy ktoś z Was zastanawiał się na wyporzyczeniem samochodu - przy mojej wizycie 14.06-16.06 (nie długo) - będzie jak się przemieszczać i gdzie przekimać - co o tym myślicie - ktoś ma jakieś doświadczenia z wyporzyczeniam samochodu w Stavanger?
pozdrawiam
_________________
May the Force be with you
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#11 PostWysłany: 20 Mar 2012 11:17 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 575
Loty: 70
Kilometry: 83 301
kenobi napisał(a):
Witam,
Jak widzę dużo osób ma ten sam problem z noclegiem w okolicach Stavanger (tanim noclegiem) - czy ktoś z Was zastanawiał się na wyporzyczeniem samochodu - przy mojej wizycie 14.06-16.06 (nie długo) - będzie jak się przemieszczać i gdzie przekimać - co o tym myślicie - ktoś ma jakieś doświadczenia z wyporzyczeniam samochodu w Stavanger?
pozdrawiam



heh sprawdź cenę wypożyczenia samochodu, może byc drożej za dobę niż noc i tak drogim hotelu :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#12 PostWysłany: 29 Maj 2012 21:59 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 4
Lecimy do Stavanger 9-11 sierpnia. Do przespania 2 noce, a rodzina 5 osobowa (2+3). Porównując ceny różnych hoteli, hosteli... wychodzi mi, że kalkulowałoby się wybrać taki, który w opisie ma: "Wszystkie dzieci do lat 12/18 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach." Czy dobrze myślę, do przespania w sumie tylko 2 noce? Czy ktoś tak próbował?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#13 PostWysłany: 05 Cze 2012 11:15 

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 13
Loty: 4
Kilometry: 10 652
Czesc, widze ze lecimy w tym samym terminie i szukamy tego samego czyli taniego transportu/noclegu :) Jakbys jeszcze przed wyjazdem zdazyla odczytac ta wiadomosc, mozesz napisac do mnie na qsiu@wp.pl w sprawie wspolnego wypozyczenia auta np ;)

pzdr, Irek

kenobi napisał(a):
Witam,
Jak widzę dużo osób ma ten sam problem z noclegiem w okolicach Stavanger (tanim noclegiem) - czy ktoś z Was zastanawiał się na wyporzyczeniem samochodu - przy mojej wizycie 14.06-16.06 (nie długo) - będzie jak się przemieszczać i gdzie przekimać - co o tym myślicie - ktoś ma jakieś doświadczenia z wyporzyczeniam samochodu w Stavanger?
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#14 PostWysłany: 11 Cze 2012 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 350
niebieski
jak wygląda kwestia rozbijania namiotu 'na dziko' w norwegii? macie jakieś doświadczenia? będę wdzięczna za wskazówki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#15 PostWysłany: 11 Cze 2012 19:18 

Rejestracja: 09 Maj 2012
Posty: 118
Możesz rozbić się wszędzie pod warunkiem, że będzie to 200 metrów od najbliższych zabudowań. Ale gwarantuje Ci, że nikt nie przyjdzie z metrem, żeby to zmierzyć, więc może być i 100 metrów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#16 PostWysłany: 13 Cze 2012 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Ja z kolei mam bilet 25-27 wrzesień dwie osoby. No cóż Norwegia tania nie jest, będąc na lotnisku w TRF się o tym przekonałem ;)

Jak ktoś ma coś sprawdzonego to fajnie by było, żeby się podzielił :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#17 PostWysłany: 13 Cze 2012 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Ja to mogę i na lotnisku spać:), ale jak będzie sensowna cena noclegu to czemu nie:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#18 PostWysłany: 13 Cze 2012 16:47 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
pawi, a jaka Twoim zdaniem jest to sensowna cena? :)

Ostatnio byla promocja w Comfort Hotels pokoj 2osobowy za 399NOK(=230zl) http://comfortdeals.no/ i to mozna uznac za dobra cene moim zdaniem jak na Norwegie.
Domki wychodza od 120-150zlotych za osobe. Jak ktos zna cos tanszego to niech sie podzieli i szacun ode mnie.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#19 PostWysłany: 18 Cze 2012 10:54 

Rejestracja: 05 Gru 2010
Posty: 140
przemek mor napisał(a):
ja proponuje pośwecić pare godzin na stavanger a pozniej śmignąć promem do tau i tam kimać pod namiotem.koszt ok 50zł za dobe albo na dziko za darmo.atrakcja tego regionu są fiordy a nie miasto samo w sobie choć b.atrakcyjne tak wiec nie widze sensu nocowania w stavanger


Gdzie w Tau jest ten kemping (to chyba ten koszt 50 zł) ?
Jakie warunki oferuje ?

I jeszcze pytanie czy w Stawanger można gdzieś przechować bagaże na czas jego zwiedzania ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Stavanger
#20 PostWysłany: 18 Cze 2012 11:41 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
"meczy" mnie ten sam problem. Nocleg. Póki co lecę "kółko" w lipcu, może chociaż coś tam zobaczę z góry. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group