Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nocleg w Abu Dhabi
#1 PostWysłany: 06 Gru 2014 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Hej,
dzisiaj przez 4 godziny czytałem opinie i przeglądałem hotele w Abu Dhabi... i już wymiękam, nie wiem co zarezerwować :roll:

Może polecicie jakiś nocleg w centrum?? Super jakby był niedaleko przystanku autobusowego na lotnisko AUH.

Wszystko jest powyżej 220pln, a wiadomo nie chcemy też wydać majątku.

pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
 Temat postu: Re: Nocleg w Abu Dhabi
#2 PostWysłany: 07 Gru 2014 12:03 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Centro Al Manhal by Rotana

Bardzo dobry. Mogę polecić.

Przestronny pokój ze wszystkim (telewizor, lodówka, czajnik, kawa, herbata, woda, deska do prasowania, żelazko, nawet drugi telefon koło kibelka był ;-) suszarka, żel pod prysznic, szampon); basen na dachu; fitness club na ostatnim piętrze

Do dworca autobusowego, blisko, na piechotę. Tak samo do ogromnego centrum handlowego Al Wahda.

Kosztował jednak 53 euro za noc bez śniadań; wtedy było to 235 zł. Teraz widzę, że jest za 293 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Abu Dhabi
#3 PostWysłany: 07 Gru 2014 12:31 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Szukaj czegos w okolicy Al Danah.
Biez co Ci wpadnie w oko na Tripadvisor pasujace cenowo nie powinno byc zle, tylko obsluga szwankuje w UAE bo nie ma tam dobrej kadry na te wszystkie hotele.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Abu Dhabi
#4 PostWysłany: 07 Gru 2014 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Dzięki za wskazówki,

zarezerwowałem ten: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review ... Dhabi.html

Na amoma.com za 260zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Abu Dhabi
#5 PostWysłany: 07 Gru 2014 22:27 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Jestes w starszej czesci Abu Dhabi tak jak sugerowalem, ale dzieki temu bedziesz mial pod reka jakies tanie jedzenie na miescie. I do dworaca autobusowego niedaleko.
Na wieczor masz nie daleko na spacer po promenadzie przy Corniche Rd. tam tez troche dalej jest publiczna plaza (jest chyba platna).
W kierunku hotelu Le Meridien (nie Royal Le Meridien) masz galerie handlowa gdzie jest duzo barow aby cos tanio zjesc z fastfoodow.
Taksowki sa tanie od galeri Marina Abu Dhabi do Sheratona na koncu Cornche Rd. placilismy jakes 25dirham.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Abu Dhabi
#6 PostWysłany: 07 Gru 2014 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Dzięki za info!! Będziemy jeden dzień, poszwędamy się po okolicy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Abu Dhabi
#7 PostWysłany: 02 Sty 2024 20:19 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
W Abu Dhabi spędziłem trzy noce.

Jedną w Majlis Grand Mercure Residence Abu Dhabi, hotel opisałem w wątku poświęconemu Accorowi w poście #1715, a nie chcę się dublować.

Drugą noc spędziłem w obiekcie wyszukanym na szybko, ponieważ inny host w ostatniej chwili nie pozwolił mi i narzeczonej nocować u niego, ze względu na brak posiadania certyfikatu małżenśtwa.

Backpackers Place, Central Bus Terminal - blisko terminala autobusowego i tanio. Nie w takich miejscach się spało, ale chyba z wiekiem coraz gorzej znoszę polowe warunki. Wrzucam jako ciekawostkę, ze względu na niebalany wystrój.

Kolejny obiekt to Al Ain Palace Hotel Abu Dhabi. Strzał w dziesiątkę, idealny dla osób, które szukają taniego, komfortowego miejsca. Idealnie usytuowany. Do dyspozycji gości jest duży basen, wieczorem można posłuchać muzyki live. Śniadania podstawowe, ale wystarczające. Jedyny minus to dopłata do kawy z ekspresu (25 AED), za darmo jest kawa z ekspresu przelewowego.

Hotel zgodził się na check in o 10:00, ogromny plus dla nich. Obsługa bardzo responsywna, odpowiada na messengerze.

ImageImageImage

---

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Abu Dhabi
#8 PostWysłany: 22 Sty 2024 14:07 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Ostatnio spędziłem kilka nocy w Abu Zabi. Zatrzymaliśmy się w hotelu Copthorne Downtown by Millennium, według słów taksówkarza jest to były Holiday Inn.
Na 17 piętrze znajduje się odkryty basen z leżakami. Jest tam także siłownia oraz przebieralnie.

Wszystko wskazuje na to, że piętra od 10 do 16 są dla osób niepalących. Raz udało nam się trafić pokój z wanną (3 noce), a raz z prysznicem (1 noc). Śniadania dobre oraz spory wybór. Hotelowa restauracja nieco droga ;) W okolicy sporo sklepów spożywczych, np.: LuLu Express oraz wiele punktów gastronomicznych. Pomimo iż widać, że hotel ma już swoje lata, to śmiało polecam go na kilkudniowy pobyt.

https://www.booking.com/hotel/ae/millen ... bi.pl.html
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Rafał Marschall uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group