Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wybór hotelu
#1 PostWysłany: 09 Maj 2012 22:48 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 38
Witam! Zakładam nowy temat, bo nie chcę robić zamieszania w innych...
Mam pytanie odnośnie osób które już na Cyprze były i korzystały może z usług dwóch hoteli - Daphne hotel Aps oraz Hilltop Gardens. Który warto polecić? Daphne wydaje się być nad samym morzem, jednak warunkami lepsze wrażenie sprawia Hilltop, martwi mnie jednak lokalizacja... Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#2 PostWysłany: 09 Maj 2012 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ja spałem w Hilltop - wrażenie dobre, choć w marcu nie było ogrzewania (chyba standard w basenie MŚ), więc w środku było zimniej niż na zewnątrz. Fajny barek i basen (choć w marcu to też średnia atrakcja).
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#3 PostWysłany: 09 Maj 2012 22:56 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 38
rozumiem :) a daleko do morza?

St Nicolas Elegant Residence - może ktoś tam był?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#4 PostWysłany: 09 Maj 2012 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Niecały kilometr. Jakieś 7-8 minut marszu.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#5 PostWysłany: 09 Maj 2012 23:13 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 38
a jeszcze takie pytanie - może dość głupie i nie apropos tematu - na Cypr potrzebny jest paszport? Bo mam już dwie zbieżne opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#6 PostWysłany: 09 Maj 2012 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Lecąc z Polski - dowód osobisty. Paszport byłby potrzebny gdybyś leciał na lotnisko Ercan z międzylądowaniem w Turcji.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#7 PostWysłany: 09 Maj 2012 23:21 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 38
lecę z Włoch, więc rozumiem że też nie potrzeba ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#8 PostWysłany: 09 Maj 2012 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
tomekkk napisał(a):
a jeszcze takie pytanie - może dość głupie i nie apropos tematu - na Cypr potrzebny jest paszport? Bo mam już dwie zbieżne opinie.

Tak, paszport Polsatu.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#9 PostWysłany: 10 Maj 2012 00:17 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 38
Awerik
jestem początkującym podróżnikiem, nie rozumiem tego sarkazmu... Każdy kiedyś zaczynał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#10 PostWysłany: 09 Lip 2012 16:23 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 2
Witam. Polecam apartament w hotelu Hilltop Gardens. Do najbliższej plaży ok 10min spacerkiem. Lidl jeszcze bliżej. Do mojej ulubionej plaży miejskiej 5 min samochodem. Wypożyczalnie aut, quadów itp pod nosem i to w dużo niższych cenach niż na lotnisku. Jeżeli kogoś interesuje wynajęcie apartamentu z czterema łóżkami w sierpniu w kwocie 500EUR/tydzień, to zapraszam do kontaktu. W pokoju klima (5eur/doba) lodówka, kuchenka, tv itd. Oczywiście łazienka także. Przeloty proponuję bukować w Ryanairze. 4 osoby + 2 bagaże do luku i 4 na podręcznym płaciłem 2200zł w obie strony, co daje ok. 550zł/osoba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#11 PostWysłany: 05 Sie 2012 18:06 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 248
Loty: 62
Kilometry: 145 353
niebieski
Cześć,

Szukam hotelu na 4-os (4-ka lub dwie 2-ki) w Pafos w terminie 1-8.10r. Był ktoś może w Akteon Holiday Village ? Z mapy wynika, że jest to ok. 4-5 km od miasta. Jak tam jest ze sklepami ? dużo, mało, daleko ? A może mecie coś godnego polecenia ? Czy w Pafos są jakieś piaszczyste plaże ?

Pzdr,
Marcin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#12 PostWysłany: 05 Sie 2012 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Nie wiem nie byłem, ale powiem od siebie, że przy wyborze hotelu zawsze korzystam z holidaycheck.pl - masz tam zawsze aktualne opinie, w większości Polaków, często zdjęcia (nie te katalogowe) tylko robione przez turystów. Wszystko ładnie opisane i sfotografowane.

Co do hotelu o który pytasz to: http://www.holidaycheck.pl/hotel-Inform ... 35842.html

Poczytaj opinie, ja zazwyczaj kieruję się procentowym poleceniem hotelu, tutaj jest 84%, więc wg mniej hotel jak najbardziej ok :) Do niektórych opinii trzeba podchodzić z dystansem, tzn. do negatywnych, bo ludzie czasem dają 1 tylko za to, że pokojówka zostawiła w pokoju jedną butelkę wody zamiast dwóch ;-) Czyli czepiają się pierdół ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez suszek, 26 Sty 2016 21:51, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#13 PostWysłany: 05 Sie 2012 20:11 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
W samym Paphos piaszczystej plaży nie ma, ale jest ok. 10 km na północ - Coral Bay. Z Paphos można dojechać tam autobusem.
Generalnie na Cyprze ciężko o ładne, piaszczyste plaże, najlepsze są po drugiej stronie wyspy, w ok. Ayia Napy (choć porównując do innych krajów i tak są kiepskie) ;)
_________________
<<< Porady farmaceutki >>>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#14 PostWysłany: 14 Lip 2013 05:52 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
witam

Szukam noclegu niedaleko Larnaki w październiku i natknąłem się na taką ofertę (w załączniku) - dlaczego za dziecko jest minus 200 euro??? miał już ktoś nocleg z TUI.COM??

pozdrawiam

Załączniki:
bez tytułu.JPG
bez tytułu.JPG [ 110.53 KiB | Obejrzany 8496 razy ]
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#15 PostWysłany: 14 Lip 2013 08:44 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Być może jest to błąd, być może celowa promocja hotelu. Ja bym brał i się nie zastanawiał. :)

Kiedyś też miałem nocleg na Cyprze w hotelu 4* wykupiony na TUI.com w nawet jeszcze bardziej korzystnej cenie 123 EUR za 7 dni z HB (dla 2 osób + dziecko) i wszystko było jak najbardziej w porządku.
Co więcej - nawet na 2 tygodnie przed planowanym pobytem ktoś z Niemiec do mnie zadzwonił i proponował przeniesienie do innego hotelu o podobnym standardzie, gdyż TUI się dowiedziało, że na posesji obok hotelu będą prowadzone remonty i w związku z tym w ciągu dnia będzie hałas, więc jeśli miałby nam przeszkadzać, to możemy zmienić bezpłatnie hotel. Nie skorzystałem, bo i tak planowaliśmy w ciągu dnia głównie jeździć po wyspie, ale byłej ujęty tą postawą, jakże nie spotykaną w polskich biurach podróży...
_________________
<<< Porady farmaceutki >>>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wybór hotelu
#16 PostWysłany: 14 Lip 2013 22:56 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
okocim23 napisał(a):
witam

Szukam noclegu niedaleko Larnaki w październiku i natknąłem się na taką ofertę (w załączniku) - dlaczego za dziecko jest minus 200 euro??? miał już ktoś nocleg z TUI.COM??

pozdrawiam



zakupione - przyszedł email z wiadomością że rezerwacja potwierdzona :) - karta jeszcze nie obciążona

a na stronce tui.com cena wzrosła do 514 EURO :o

ciekawe jak zachowa się TUI 8-) - czekam z niecierpliwością ;)
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Nocleg na Cyprze
#17 PostWysłany: 01 Maj 2014 19:38 

Rejestracja: 01 Maj 2014
Posty: 1
Witam,

Szukam jakiegoś hotelu/apartamentu na Cyprze. Miejscowość bez różnicy,ponieważ wypożyczamy samochód. Pokój z aneksem kuchennym w cenie do 650 zł za 2 osoby. Boję się kupować na lowcoastholiday. Booking chyba najlepszy, ale wiadomo jest drożej niż na innych portalach, dlatego pytam, czy są jeszcze jakieś opcje?
Airbnb już sprawdzalem, hotel4free też.

5-12.05(7 nocy).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Sie 2014 17:37 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Witajcie. W październiku wybieram się na dwa tygodnie (dokładnie 13 nocy) na Cypr. Jestem obecnie na poszukiwaniu noclegu (dla 2 osób). Poszukuję hotelu z HB. Na alpharooms w oko wpadły mi dwa hotele: San Remo w Larnace (441 funtów) oraz Anthea w Ayia Napa (448 funtów) (Ceny wydają mi się troszkę wysokie biorąc pod uwagę, że jest to już październik). Czy ktoś może coś powiedzieć o tych hotelach? Czy ktoś może zaproponować coś lepszego bądź w niższej cenie? Będę wdzięczny za wszelkie rady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 28 Sie 2014 17:44 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Cypr nie jest tani i 450GBP za dwie osoby na 13 nocy z HB to moim zdaniem dobra oferta.

Nie marnuj czasu na Larnakę, Ayia Nepa jest dużo lepsza. Warto też na co najmniej dwie noce zatrzymać się w Nikozji i Paphos
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 28 Sie 2014 17:47 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Planuję wypożyczyć auto i nie siedzieć w jednym miejscu, hotel ma być jedynie bazą wypadową.

Bardzo ważną dla mnie sprawą są też śniadania w hotelach: przeraża mnie wizja jedzenia przez dwa tygodnie tzw. full english breakfast. Jak jest z tym na Cyprze? Na Malcie rok temu się na to naciąłem i nie chcę powtórzyć tego błędu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group