Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Cze 2015 13:33 

Rejestracja: 05 Maj 2015
Posty: 22
Cześć, szukam noclegu w Amsterdamie od 10 do 12 lipca - aby było w miarę blisko do lotniska i tanio...
Znalazłem jakieś hotele ~3km od lotniska ale życzą sobie około 500-600zł za dwie nocki więc trochę dużo...

Bliskość lotniska jest ważna bo mam wylot o 7 rano w niedziele więc nie chce mieć problemów z dojazdem.
Ktoś coś, jakieś sprawdzone miejscówki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 17 Cze 2015 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 540
Kilometry: 1 001 515
niebieski
SUPER SALE: 40% z Accorhotels.com

ibis Schiphol Amsterdam Airport za 394 zł
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Cze 2015 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Ibis Amsterdam Airport jest w podanym przez Ciebie terminie za poniżej 200zł za noc, Mercure w tej samej lokalizacji za mniej niż 300 (ale w cenie masz śniadanie) - ceny z obecnej promocji Accora:
accorhotels.com/gb/promotion/specials/crazyprices.shtml
Trzeba się zapisać do ich programu lojalnościowego, ale to nie kłopot :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Cze 2015 14:03 

Rejestracja: 05 Maj 2015
Posty: 22
Nie idzie mi ta rejestracja - dwa razy probowalem na dwa maile - kod wpisuje dobry bo sobie zmieniam az jestem pewien zawsze, wpisujac drugi raz wywala info, ze mail jest juz zarejestrowany a na maila nic nie przychodzi :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Cze 2015 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 540
Kilometry: 1 001 515
niebieski
Best Western Amsterdam Airport Hotel Uithoorn 428 zł

Na stronie hotels.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Cze 2015 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Ten Best Western Uithoorn jest przy lotnisku tylko z nazwy. W opiniach/komentarzach ludzie skarżą się na koszty dojazdu na Schiphol - taksówka 40-50 euro, hotelowy shuttle (który w rzeczywistości nie jest shuttlem, tylko zamawianym transportem) 25 euro - czasem za cały kurs, a czasem za osobę.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Cze 2015 20:12 

Rejestracja: 05 Maj 2015
Posty: 22
Nie udalo mi sie ostatecznie zalapac na ta promocje tak jak pisalem wyzej...

Jakies pomysly jeszcze? Do wyjazdy coraz mniej czasu :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Cze 2015 00:26 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 36
Kilometry: 61 969
niebieski
Hostel w centrum za 16e za nocke, pociąg ok 5e, jeżdżą cały czas.

Wysłane z mojego HTC One_M8 dual sim przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Cze 2015 00:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Może spróbuj poszukać na https://www.bedandbreakfast.nl/? To coś a la airbnb, tylko że na Holandię.
Możesz też spróbować odpuścić szukanie hotelu w okolicy lotniska na rzecz okolic stacji Duivendrecht, Amsterdam ArenA, Amsterdam Zuid, Amsterdam RAI, Lelylaan, Sloterdijk czy Muiderpoort, bo z nich jeżdżą praktycznie całą dobę pociągi na Schiphol. Podróż trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w niedzielę też (na ns.nl możesz sprawdzić, jak to dokładnie będzie wyglądało w Twoich datach). Będzie pewniej szybciej, niż autobusem.

A tak w ogóle, to na bookingu właśnie widzę Ibis Amsterdam Airport za 462zł, czyli niewiele drożej, niż w accorowej promocji.
http://www.booking.com/hotel/nl/ibisair ... al;ucfs=1&
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Cze 2015 11:59 

Rejestracja: 05 Maj 2015
Posty: 22
Wyjazd tuż tuż a ja dalej jestem w d*** z noclegiem :(

Może ktoś coś jeszcze doradzić i pomóc? Może być i w centrum z jakimś w miarę dobrym połączeniem z lotniskiem... wylot mamy raniutko..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Cze 2015 12:18 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
sprawdzaj hrs deals http://www.hrs.com/deals/index/l/pl/
niedługo - niestety nie wiem, czy przed 10 lipca - ma pojawić się oferta na Amsterdam, info na dole strony (jeśli nie ma wśród podanych 4 ofert, wystarczy odświeżyć stronę)
być może, gdy się zalogujesz, będziesz mieć więcej szczegółów dot. terminów i ceny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Cze 2015 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Powiem Ci szczerze - cudu NIE będzie. Amsterdam to drogie miasto przez cały rok, a ty będziesz w środku sezonu turystycznego i to jeszcze w weekend. Więc przyjmij do wiadomości, że NIC poniżej 400zł nie znajdziesz, jeżeli ma to być sensownie położone i skomunikowane. Wrzuciłam Ci dobrze skomunikowane ze Schiphol stacje, wrzuciłam linka z booking do oferty Ibisa przy lotnisku na Twoje daty w dobrej cenie - trzeba było brać.

W tej chwili masz też przez stronę accora Ibis Budget przy lotnisku za mniej niż 500zł, na hotels.com jest hotel sieci Bastion za 518:
http://tiny.pl/gqvxx

Na hrs-deals bym nie liczyła, oni dają często w promocji hotele daleko od centrum, małe szanse na to, że trafi się coś dobrze skomunikowanego z lotniskiem.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 01 Lip 2015 13:49 

Rejestracja: 05 Maj 2015
Posty: 22
Udało się ogarnąć airbnb za 320zl dla 2 osób blisko centrum i lotniska :)

Tak czy siak dziękuję za pomoc wszystkim!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group