Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Gru 2013 15:58 

Witam,jak potezny entuzjasta opuszczonych miejsc zwracam sie z pytaniem czy ktos z Was zna niemiecki i chcialby sie wybrac na fotoekspedycje po niemieckich opuszczonych miejscach.Jest tam tego pelno,w szczegolnosci budynki sakralne,dworki,zameczki.

Najprawdopodobniej do wiekszosci z nich dostep nie jest problemem.Ja biegle posluguje sie jezykiem angielskim i uwielbiam fotografowac takie miejsca.

Pozdrawiam,

Piotrek
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 24 Gru 2013 16:06 

Monty napisał(a):
Witam,jak potezny entuzjasta opuszczonych miejsc zwracam sie z pytaniem czy ktos z Was zna niemiecki i chcialby sie wybrac na fotoekspedycje po niemieckich opuszczonych miejscach.Jest tam tego pelno,w szczegolnosci budynki sakralne,dworki,zameczki.

Najprawdopodobniej do wiekszosci z nich dostep nie jest problemem.Ja biegle posluguje sie jezykiem angielskim i uwielbiam fotografowac takie miejsca.

Pozdrawiam,

Piotrek

Mnie naszła chęć na zobaczenie podziemnych fabryk odrzutowców, ale na ten moment nie mogę się nawet wstępnie zadeklarować bo kiepsko stoję z czasem, a sporo podróży mam już zaplanowanych. Jakkolwiek super pomysł, może ten filmik Cię dodatkowo natchnie
http://video.anyfiles.pl/Wielkie+konstr ... ideo/89322
 PM off  

#3 PostWysłany: 24 Gru 2013 16:17 

Dzieki za szybki odzew.Ja jestem elastyczny z czasem,ze wzgledu na prowadzenie wlasnej dzialanosci gospodarczej,i jestem otwarty na zblizone tematycznie sugestie.W Polsce temat "abandoned" sie totalnie juz wyczerpal.

Pozdrawiam

P.S Dokument wysmienity.Obejrze przed snem:-)
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 24 Gru 2013 16:24 

Tego jest rowniez troche w Norwegii, akurat nie znam adresow ale google pomoze w kilka minut :) mam nadzieje, ze pochwalisz sie fotkami. W ogole to jak znasz ang to raczej w Niemczech nie bedziesz mial problemow, no bo w jakim zakresie mialyby sie pojawic? W Norwegii to juz w ogole pod tym wzgledem bajka, odnosze wrazenie, ze angielski to u nich drugi jezyk urzedowy :)

Sent from my iPad using Tapatalk
 PM off  

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość