Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Neteller pytanko ?
#1 PostWysłany: 25 Sie 2011 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
WItam


Jestem w trakcie weryfikacji konta wysłałem swój skan paszportu ktory został zatwierdzony jednak prosze mnie jeszcze o wyciag z konta bankowego ktory nie moze byc komputerowy ja posiadam swoje konto w mbanku i nie moge pójść sobie do banku i poprosic o jakis druk czy coś takiego .

Czy mozna cała ta werfikacje jakos inaczej rozwiazac ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Neteller pytanko ?
#2 PostWysłany: 25 Sie 2011 20:04 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
andachiel napisał(a):
Czy mozna cała ta werfikacje jakos inaczej rozwiazac ?

Wydaje mi się że jest kilka opcji, nie musi to być wyciąg bankowy, może to być rachunek za prąd, gaz, kablówkę, itp.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Neteller pytanko ?
#3 PostWysłany: 25 Sie 2011 22:29 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
A inna sprawa, Neteller jest strasznie wkurzający. Potrafią zablokować konto bo zalogujesz się z kraju którego oni nie obsługują, albo w najmniej oczekiwanym momencie wyskakuje Ci powiadomienie że masz zmienić hasło, Secure-ID oraz nadać nowe 3 (TRZY) pytania bezpieczeństwa. Pogięło ich z tymi zabezpieczeniami.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Neteller pytanko ?
#4 PostWysłany: 27 Sie 2011 13:02 

Rejestracja: 23 Sty 2011
Posty: 20
Cytuj:
Jestem w trakcie weryfikacji konta wysłałem swój skan paszportu ktory został zatwierdzony jednak prosze mnie jeszcze o wyciag z konta bankowego ktory nie moze byc komputerowy ja posiadam swoje konto w mbanku i nie moge pójść sobie do banku i poprosic o jakis druk czy coś takiego .

Przy podpisywaniu umowy powinieneś dostać taki dokument, który potwierdza numer konta, jest na nim też twój PESEL i numer dowodu, więc powinno wystarczyć. Jeśli go nie masz, to możesz zadzwonić na mLinię, z tym, że wydanie takiego potwierdzenia kosztuje 5 zł (chyba).
Bardziej skomplikowana jest sprawa, jeśli potrzebujesz bardziej dokładnego dokumentu - jak potrzebowałem (nie do netellera) potwierdzenia, które zawierałoby IBAN, SWIFT i dane banku to krzyknęli sobie za to... 50 zł, "bo to nie jest standardowy dokument".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Neteller pytanko ?
#5 PostWysłany: 28 Sie 2011 10:24 

Rejestracja: 18 Lut 2010
Posty: 120
andachiel napisał(a):
WItam


[...] Czy mozna cała ta werfikacje jakos inaczej rozwiazac ?


Widze, że trochę sie zasady pozmieniały. Jak brałem u nich kartę wystarczył skan dowodu i rozmowa z konsultantem, najpierw na czacie, a później telefonicznie. Żadnych innych formalności nie musiałem przechodzić.

BTW Ostatnio dość mocno zastanawiałem się nad rezygnacją z Netellera, gdyż tak naprawdę, od kiedy weszły u nas karty Mastercard Prepaid prawie wcale Netellera nie używam. Głównie przez to, że przewalutowanie w BZWBK jest korzystniejsze niż w Net+, a także z tego powodu, że przelew do Netellera potrafił iść kilka dni, podczas gdy kartę z BZWBK można doładowac w przeciągu chwili (koszt chyba 1zł) lub 1-2 dni (bezpłatnie).

No i jeszcze ta "dziwna" opłata w Netellerze w wysokości 30$ jeśli nie skorzystam z karty w przeciągu 14 miesięcy (dośc długi okres ;] ale ja się prawie załapałem).

Może kiedyś jeszcze przyda mi się ona...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Neteller pytanko ?
#6 PostWysłany: 03 Paź 2011 09:33 

Rejestracja: 30 Wrz 2010
Posty: 10
Drodzy forumowicze,

prosze o pomoc. Potrzebuje kogos z aktywnym kontem Neteller.

Chce zamknac konto Neteller, pozostalo na nim 1,02 PLN i chce oczyscic konto aby nie naliczyli dodatkowych oplat.

Najprosciej bedzie przelac te srodki do innego uzytkownika Netellera.

Czekam na chetnych do pomocy :>
_________________
Tomek "Omega" Białek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Neteller pytanko ?
#7 PostWysłany: 03 Paź 2011 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2010
Posty: 136
Ktoś wie jak zamknac konto netteller bez dodatkowych opłat??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group