Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Maj 2014 20:51 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 2
Cześć!

Jak wygląda na ten moment transport z Neapolu do Lecce i z powrotem. Chodzi mi o bardzo tanie przejazdy - autobus lub pociąg.

Jadą 2 osoby, termin: sierpień.
Przyjazd: sobota godz.10.20 lotnisko w Neapolu.
Powrót: wtorek godz.10.55 odlot z lotniska w Neapolu.

Podaję godzinę, ponieważ chciałabym się zorientować, ile potrwa podróż i jak wcześnie musimy wyjechać z Lecce, aby zdążyć na samolot powrotny. Do zrobienia jest ok. 400 km, z tego, co się zdążyłam zorientować.

Na stronie kolei włoskich nadal jest informacja o bilecie 2 w cenie 1 w soboty. Więc ok - to zarejestrowałam. Tylko po wyszukaniu wyskakują mi połączenia od 40 Euro w górę :shock:

Jest ktoś wie, jak wygląda sytuacja z pociągami w sezonie - bardzo proszę o odpowiedź. Czy koleje włoskie też wypuszczają więcej (i bezpośrednich) połączeń, tak jak w Polsce w okresie wakacyjnym?
To będzie nasz pierwszy raz we Włoszech. :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 22 Maj 2014 23:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Napoli - Taranto (4:30, od 14,5eu), Taranto - Brindisi (1:10, od 9,5eu), Brindisi - Lecce (0:40, od 2,5eu).

Tak to widzę. Przebicie kolejowe z Napoli na Foggię chyba nie działa, więc albo jedziesz na Tarent (Taranto), albo wracasz na Rzym i stamtąd przez Pescarę i Bari. Co chyba nie ma sensu. Ew. można poszukać autobusów, ale w tym to nie pomogę.

Przy okazji... pierwszy raz we Włoszech i od razu Lecce? To miasteczko dla koneserów i znawców Italii :) Gratuluję wyboru, jest boskie.

Gdybyście mieli czas (albo plan) na zwiedzanie Brindisi na ten przykład, to lepiej sobie darować (nie że brzydkie, ale szału nie robi) i przejechać 20km na północ w stronę Bari do Ostuni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Maj 2014 13:34 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 2
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź!

Nasza baza jest położona ok. 20 km od Lecce, także... samo wyszło :) Ale oczywiście na pewno tam zajrzymy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group