Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Kwi 2018 10:05 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
W zeszłym roku byłem ok. tygodnia na Zanzibarze. Czułem się tam bezpiecznie. Przejechaliśmy wyspę wzdłuż i wszerz wynajętym autem. Było super.
W tym roku była tam pewna polska blogerka (którą obserwuję głównie z powodu świetnych zdjęć z podróży, jakie umieszcza na FB i na blogu) i niestety miała bardzo przykrą przygodę. Szczegóły tutaj: http://www.addicted-to-passion.com/2018 ... anzibarze/

Edit: Po słusznej uwadze od pewnej mądrej osoby zmieniam tytuł bo nieświadomie zachowałem się jak "dziennikarz" z jakiegoś tabloida :)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>


Ostatnio edytowany przez marcinsss, 11 Kwi 2018 12:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 11 Kwi 2018 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Nie Tylko Polacy ale z tego artykułu wynika że cały hotel
Góra
 Profil Relacje PM off
Elmo Reserve lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Kwi 2018 12:14 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Wynika też, że jesli coś takiego mogło wydarzyć sie na Zanzibarze, to może wydarzyć się wszędzie.
Dla mnie najbezpieczniejsze miejsce w Afryce, z tych w których byłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Kwi 2018 12:19 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
w tamtych rejonach juz kiedys byly jakies cyrki, zlapali sprawce i ubili.

za duzo zarabiaja na turystach zeby to zostawic. mozliwe ze jacys przyjezdni na wystepach, bo lokalni sie wszyscy znaja...

rejony gdzie jest sporo hoteli obok siebie, jak nungwi albo paje pewnie bardziej bezpieczne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group