Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Sie 2016 15:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 106
Kilometry: 113 713
Ktoś kiedyś wybierał się na mecz Nyköpings BIS? 09.10.2016 graja o 13:00 z IFK Lulea. Wizz z GDN jest 2x39zł więc może warto spróbować.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 14 Sie 2016 16:38 
Awatar użytkownika

Loty: 140
Kilometry: 159 280
niebieski
Dobry pomysł. Sprawdzałem już, czy można tam zobaczyć trzecioligowy mecz i czy są jakieś relacje, ale nie znalazłem sensownej daty bo albo mecz był na wyjeździe albo loty były droższe. Teraz niby wszystko pasuje, ale chyba zrezygnuję, bo w moim przypadku skończyły się tanie możliwości dojazdu do Gdańska, który wyniósłby więcej, niż loty.

-- 14 Sie 2016 22:02 --

@macio106, widzę, że 22.10 też można zrobić podobny trip. Mecz skończy się o 15.00, odlot o 17.20 jak zamierzasz wystarczająco szybko dotrzeć na lotnisko?

#23 PostWysłany: 30 Sie 2016 16:07 

niebieski
Wróciłem z derbów Kopenhagi.

Bilety bez problemu do kupienia na jakieś 2-3 tygodnie przed meczem, przez oficjalną stronę Broendby. Za 205 koron, blisko murawy na trybunie wzdłuż boiska. Kibicowsko mecz z kapitalnym klimatem, duża ilość pirotechniki po obu stronach, na początku meczu też fajne oprawy po obu stronach.

Mecz kończy się wynikiem 1:1. Asystę przy wyrównującej bramce dla Broendby zalicza Kamil Wilczek :)

Jeśli ktoś będzie miał okazje, to gorąco polecam. Mecz godny uwagi.
ane.wald lubi ten post.

#24 PostWysłany: 10 Paź 2016 15:46 
Awatar użytkownika

Loty: 140
Kilometry: 159 280
niebieski
macio106 napisał(a):
Ktoś kiedyś wybierał się na mecz Nyköpings BIS? 09.10.2016 graja o 13:00 z IFK Lulea. Wizz z GDN jest 2x39zł więc może warto spróbować.

Są nawet poranne loty z Polski za 13 zł. Przy pewnej dozie szczęścia wypad meczowy można zmontować za niecałe 100 zł.
Miałem ostatnio w Skavscie kilkugodzinną przesiadkę. Miasteczko schludne i nawet ładne, ale nudne. Nyköpings BIS gra tutaj.
Załącznik:
DSC02080.JPG

A ten urzekający stadion to Folkungavallen. Powstał na wystawę rolniczą w 1914 roku. Trybuna swój obecny wygląd zyskała w roku 1926. Na boisku grają męskie i żeńskie zespoły IFK Nyköping
Załącznik:
DSC02055.JPG

Załącznik:
DSC02024.JPG
.
Załącznik:
DSC02032.JPG

Kilka kadrów więcej z Nyköping: http://jaskot.blox.pl/2016/10/Lot-za-13 ... stowy.html

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
macio106 lubi ten post.

#25 PostWysłany: 12 Lis 2016 22:39 

W tym roku udalo mi sie zobaczyc mecze w Kopenhadze I Malmo. Calkiem spoko, ale bilety drogie w przelozeniu na to co Skandynawia proponuje pilkarsko.

Ostatnio edytowany przez krasnal, 13 Sie 2017 23:11, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 25 Maj 2017 12:27 
Awatar użytkownika

Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ktoś był na meczu Djurgarden? Wygląda że można kupić bilety bezproblemowo, ale cenowy rozstrzał pomiędzy sektorami jest znaczny.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 13 Cze 2017 14:21 

Byłem na derbach z Hammarby.
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 14 Cze 2017 19:04 
Awatar użytkownika

niebieski
Rozumiem, że na Tele2 Arena? Jaka jest widoczność z sektorów za bramką i jaki doping (wypada siadać czy nie wypada)? Bo na trybunie długiej bilety po 400-500 SEK - trochę drogo jak na zwykły ligowy mecz.
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 16 Cze 2017 14:19 

szukam-kompana-czyli-wspolny-wyjazd-na-mecz-e,1569,99128&p=940233#p940233

Moze ktos zechce we wrzesniu zaliczyc 2 ciekawe mecze w Szwecji, w tym derby STO.
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 13 Sie 2017 23:09 
Awatar użytkownika

niebieski
Dziś zaliczony mecz Hammarby - Östersund. Świetna atmosfera, głośny doping przez cały mecz, 4 bramki. Czego chcieć więcej? 20 tysięcy widzów - ponoć na Hammarby chodzi średnio najwięcej kibiców na mecz w całej Skandynawii. Bilet na sektor rodzinny (byłem z dwulatkiem) za 140 SEK. Mecz oczywiście na Tele2 Arena.
EDIT: Gol na 2:1

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#31 PostWysłany: 14 Wrz 2017 23:30 

Derby Sztokholmu Hammarby-AIK zaliczone. Ogolnie fajnie, ale poza poczatkiem troche jakby brakowalo cisnienia derbowego. Pewnie przez to, ze to juz ktores spotkanie tych druzyn w tym sezonie (oprocz ligi grali tez w w pucharze), a powszechnie wiadomo, ze najlepiej mobilizuja derby po dluzszej przerwie albo takie, ktore jednoczesnie decyduja o mistrzostwie czy spadku. Na rozpoczecie meczu oprawy z obu stron, potem co jakis czas cos pojedynczo "swiecilo" tu i tu. Ogolnie lepiej dopingowali wg mnie goscie, za to gospodarzom fajnie wyszedl kilka razy doping na trzy trybuny. Z wyniku 1-1 bardziej zadowoleni powinni byc bialo-zieloni.
Co ciekawe, przed wejsciem mnie nie "macali", nie zwrocilem uwagi czy innych rowniez, czy to akurat tylko przeoczenie. Za to przed meczem klub wyslal maila o zakazie wnoszenia plecakow/toreb i braku mozliwosci zostawienia w depozycie (ktos majacy lot powrotny w dzien meczu moglby miec problem).
Bilet (290 koron wraz z oplata) kupowalem od razu po rozpoczeciu sprzedazy, jakos dalem rade na telefonie i po szwedzku.
Ogolnie wycieczka udana, sam Sztokholm to jak dla mnie calkiem w porzadku miasto - jakies muzea odwiedzilem, pospacerowalem, zajrzalem na super klimatyczny stadion olimpijski i zjadlem najlepsza w zyciu zupe rybna :D
Jako ciekawostke moge dodac, ze w szwedzkiej stolicy druga mlodosc przezywaja Flyersy, tylko "nosiciele" inni niz w Polsce lat 90-tych ;)

Dzien po derbach pociag do Goteborga i wieczorem mecz IFK-Djurgarden. Pod wzgledem atmosfery rowniez fajnie z obu stron, a na murawie po ciekawym meczu zasluzone 3-1 dla gosci. Na zwiedzanie miasta zabraklo czasu i pogody, wiec ograniczylem sie do szybkiej wizyty na Haga i zaliczenia dwoch pubow. Kiedys moze bedzie dane nadrobic przy okazji derbow GAIS-Orgryte (chyba najstarsze w Szwecji).
 Relacje PM off  

[ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość