Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: na mecz do Skandynawii
#1 PostWysłany: 13 Sty 2013 14:02 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Był ktoś może na jakimś meczu w Skandynawii ?
Myślę o tym, aby w maju wybrać się na derby Kopenhagi, natomiast wcześniej może by się udało na jakiś mecz np Valerengi Oslo.
Jeśli ktoś był, to proszę o wrażenia :) może jakaś osoba również byłaby zainteresowana takim tematem ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 14 Sty 2013 11:25 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Mam do dyspozycji jeden weekend w miesiącu :)
Do Norwegii chętnie bym poleciał, ale w poprzednim sezonie zaczęli dopiero pod koniec kwietnia, więc i w tym roku pewnie będzie podobnie. Pod koniec marca startuje liga szwedzka, Finowie w połowie kwietnia.
W lutym będe chciał albo Włochy albo UK. W marcu może już Norwegia.
Ja tylko w zasadzie mam jedno wymaganie - albo wylot albo przylot do Warszawy. Także kwestie finansowe nie są najważniejsze. Choć wolę zobaczyć mecz niższej ligi niż przepłacać za bilety w topowych klubach.
Daj znać co i jak ;)


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Lip 2016 20:18, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Sty 2013 17:27 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 87
paisas napisał(a):
Był ktoś może na jakimś meczu w Skandynawii ?
Myślę o tym, aby w maju wybrać się na derby Kopenhagi, natomiast wcześniej może by się udało na jakiś mecz np Valerengi Oslo.
Jeśli ktoś był, to proszę o wrażenia :) może jakaś osoba również byłaby zainteresowana takim tematem ?


Ja byłem na meczu FC Kopenhaga - Midtjylland. Jeśli chodzi o sam mecz to poziom przyzwoity, na pewno lepszy niż nasza liga.

Jeśli chodzi o trybuny to przeciętnie - kibiców gości może z 10, kibice gospodarzy mieli młyn za bramką, ale niezbyt liczny - kilkaset osób maks, mają kilka flag na kijach, żadnych innych atrakcji nie było. Doping głośny tylko czasami.
Na pewno nie było to niezapomniane przeżycie :) Ale podobno kibice Broendby są znacznie lepsi, więc raczej tam bym spróbował jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda w Danii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Sie 2013 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
16 albo 30 wrzesnia, poniedzialek.

http://www.mff.se/Biljetter/Kommande--matcher

Malmo FF gra swoje mecze o 19, z Djurgardens i Mjallby. Tymczasem mozna akurat na te kilka godzin wybrac sie z Gdanska do Malme Wizzem. Przylot o 16.30, wylot o 22.35. W przypadku pierwszej daty, jeden bilet jest za 68zl RT, sporo kolejnych a 88zl RT. W przypadku drugiej, 8 biletow dostepnych jest za 68zl RT.

Z tego, co widze, najtansze bilety na Malmo kosztuja 70 SEK:
http://www.mff.se/Biljetter/Biljetter_och_arskort

Jak dostac sie z lotniska na stadion tak, zeby zdazyc na mecz i na lot powrotny? Przed meczem jest 2,5 h na dotarcie - wiec mozna pobawic sie w wersje low-cost opisana tutaj:

malmo-mmx-z-lotniska-do-miasta-malmo,41,26826

autokar+pociag kosztuje 65 SEK. W drodze powrotnej mozna umowic sie z polskim taksowkarzem, ktory wozi na trasie Malme-Sturup za 100SEK OW. Nie sadze, aby byly duze problemy z dotarciem na lotnisko na czas.

W wersji optymistycznej wszystko powinno kosztowac razem 185 zl (loty, bilet na mecz, dojazd na stadion i lotnisko).

Pytanie - ktos pisalby sie na taki wyjazd na Allsvenskan? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Sie 2013 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Plan całkiem niezły, przede wszystkim niskokosztowy, choć ja w drugiej połowie już myślałbym, czy na pewno zdążę ;)

Ja wybrałem trochę bardziej rozbudowany program. Też lot do MMX (za tydzień), mecz FC Kopenhagi za i podkopenhaskiego Lyngby. A w Malmo tylko zobaczę stadion, bo mecze FCK, Brondby i Malmo FF ułożono tak, że da się obejrzeć tylko jeden z nich.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Lis 2013 16:42 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Ma ktos ochote wybrac sie na mecz Hammarby IF v AIK Solna za dwa tygodnie ? Mam mozliwosc zalatwienia biletow na sektory Hammarby ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Lis 2013 18:07 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Do konca nastepnego tygodnia . musisz podac ile i ich dane ale tylko imie nazwisko i date urodzenia . Aha i ostrzezenie : moze byc ostro ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Lip 2014 18:47 

Rejestracja: 08 Lip 2012
Posty: 29
Był ktoś z Was na meczu w Szwecji konkretnie Malmo lub Goteborg. Bilety na mecz sprawdzałem można kupić przez internet, bardziej interesują mnie porady, sugestie jak dotrzeć z lotniska pod stadion, jakie koszta.

Również, dzięki uruchomionej nowej trasie z Poznania do Glasgow, mam te same pytanie czy może ma ktoś już doświadczenie jak dostać się z lotniska w Glasgow pod stadion Rangers lub Celtic. I jak to wygląda czasowo, cenowo?

Z góry dziękuję za każdą wskazówkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Lip 2014 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Byłem w tych trzech miastach, czyli Malmo, Goteborgu i Glasgow i nie miałem żadnych komunikacyjnych problemów.
Do Malmo jechałem z Kopenhagi. Wysiadłem na głównej stacji i zrobiłem sobie dłuższy spacer. Akurat nie byłem na meczu, więc bardziej niż nowy stadion FF (stary stoi obok) spodobało mi się podwórko Zlatana, o którym trochę wcześniej czytałem.
W Goteborgu na Gamla Ullevi (Ullevi jest kilkaset metrów dalej, nawet mnie wpuścili) jechałem z hostelu tramwajem, ale tam też można chodzić na piechotę. Bardzo blisko centrum. Z głównej stacji, gdzie zatrzymuje się autobus z lotniska GSE, do stadionu jest całkiem blisko. Kartę komunikacji miejskiej np. z biletem dziennym kupuje się w kiosku. Dla kibica ciekawy jest kompleks boisk w centrum z kamieniem upamiętniającym pierwszy mecz.
W Glasgow autobus, wszystko znajdziesz w google maps i na forum. Bilety przez internet z odbiorem na miejscu. Byłem też na tourach na Hampden Park i Ibrox Park. Ten ostatni zdecydowanie najlepszy.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Lip 2016 20:19, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:48 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Wybiera się ktoś w dniach 9/10 sierpnia do Szwecji ?
Odbędą się wtedy dwa hity szwedzkiej ligi .
9 sierpnia Malmo gra z IFK Goteborg a 10 sierpnia AIK Solna podejmuje Djurgaarden (czyli derby)
Można jeszcze później uderzyć na Hammarby v Elfsborg (ten sam Elsfborg z którym parę lat temu grała Legia) ale nie wiem czy warto i czy portfele to wytrzymają :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Cze 2015 15:04 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Ja pierwotnie się wybierałem. Niestety albo i stety 7 sierpnia Dynamo Berlin gra w Pucharze Niemiec i szkoda przegapić takiej okazji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Cze 2015 15:10 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
@gonziu

Bardzo możliwe że i ja będę na tym meczu Dynama . Z tego co wiem wybiera się sporo fanów Pogoni Szczecin którzy mają jakieś układy z Dynamem . Z tym że ja będę jechał autem z Lublina więc jeśli mieszkasz w linii Lublin Warszawa Poznań to Cię mogę zgarnąć po drodze bo miejsce będę miał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Cze 2015 15:36 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Jakby jeszcze Union grał ciekawy mecz w sobotę, to można naprawdę mega ciekawy długi weekend zaliczyć relacji Niemcy - Szwecja.

Kuba1976 odbierz PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Cze 2015 19:46 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Tylko radzę uważać z tym Pucharem Niemiec, bo na razie jeszcze nie ma dokładnych terminów, a mecze są od 7 do 10. :wink:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Cze 2015 20:09 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
@H778

Pamiętamy pamiętamy :) ale nie wiem jak @gonziu ja to traktuje jako dodatek na którym nie muszę być ale cztery mecze w ciągu 4 dni dni ? To wygląda bardzo ciekawie choć mój rekord to trzy w ciągu dnia ale to było dawno :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Lut 2016 17:41 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Do startu sezonu w Szwecji jeszcze trochę pozostało, ale chciałbym już zaplanować wyjazd na derby Sztokholmu. W związku z tym jak sądzicie, który mecz pomiędzy sztokholmską trójką AIK - Hammarby - Djurgarden należy uznać za najbardziej elektryzujący? Kto z tej trójki ma najmniej kibiców? Czy jest problem z zakupem biletów? Wszystkie 3 ekipy wydają się być "fun to watch" jeśli chodzi o trybuny
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 12 Lut 2016 20:37 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@Joozek25
Wg Rzeźnika:
Cytuj:
Ja chce na DIF-Hammarby ale nie wierze w bilett
Ale AIK-DIF tez jest dobre a o bilet łatwo
Góra
 Profil Relacje PM off
Joozek25 lubi ten post.
Joozek25 uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 23 Cze 2016 12:50 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Derby Sztokholmu Hammarby - AIK 24 lipca (niedziela) godz. 15.00 Tele2Arena. Sprzedaż biletów od 8 lipca, ceny od ok. 30 zł do ok. 230zł. Dolot w niedziele z samego rana do Skavsty Wizzairem i powrót w pon. rano. Obie opcje mniej więcej w tym samym czasie z Katowic I Warszawy. Cena lotu z WDC: Katowice 93zł Warszawa 163 zł. Dojazd z lotniska do centrum w dwie strony jakoś chyba 120 zł z Polakami busikiem. Ktoś chętny? Ja wylatuje z Katowic.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 03 Lip 2016 16:16 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Odkładałem sobie długo tę Norwegię, a tu teraz patrzę, że skandalicznie zubożyła się siatka lotów i ciężko ogarnąć wypad na sam mecz, czyt. maks 1 dzień do innego miasta niż Oslo. W zamian za to, na początku września wybieram się na południe Finlandii - TPS Turku, HJK Helsinki i być może KTP (dawne KooTeePee) Kotka. Kusi jeszcze strasznie sierpniowy długi weekend w Sztokholmie, ale cholernie drogie dziadostwo. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 08 Lip 2016 10:51 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Jeśli ktoś jest w stanie pomóc/doradzić w kwestii kupna biletu na sierpniowe derby Kopenhagi, to poproszę o info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group