Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Samochodem do Kaliningradu:
* Prawo jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub od 4. czerwca fanID zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 24 Cze 2018 20:29 

Rejestracja: 17 Cze 2018
Posty: 2
Odnośnie kursowania autobusu S5 z park&ride bazuję na rozkładzie otrzymanym na granicy. Tam było napisane że kursuje od 16 do północy. Widocznie się coś zmieniło. Na tym rozkładzie jest też mapka, jak trafić na ten parking.
Odpowiem też @BTTOS - bez problemu wnioslem bezlusterkowca z obiektywem. Dałem go do małej torby, która została przeswietlona i nikt się nie czepiał. Zakazane jest natomiast wnoszenie duzych statywów.
Góra
 Profil Relacje PM off
BTTOS uważa post za pomocny.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:34 

Rejestracja: 22 Cze 2018
Posty: 7
Jak / którędy lepiej jechać do Kaliningradu, przez granicę w Grzechotkach czy Gronowie ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Cze 2018 17:16, edytowano w sumie 1 raz
Jak/którędy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Moze gdzie Ci blizej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Cze 2018 14:20 

Rejestracja: 22 Cze 2018
Posty: 7
Chodzi mi o to gdzie może być większy tłok w czwartek przed meczem Anglia - Belgia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 25 Cze 2018 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
W internecie możesz sprawdzać na bieżąco czas oczekiwania. Nie wiem czy działa to rzeczywiście prawidłowo, aktualnie pokazuje 0 minut oczekiwania... Tak czy owak nikt Ci tu nie odpowie na to pytanie na 100% bo niby na jakiej podstawie? Poczytaj angielskie fora, czy ktoś jedzie i jak :)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 25 Cze 2018 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
BenekW napisał(a):
Chodzi mi o to gdzie może być większy tłok w czwartek przed meczem Anglia - Belgia ?


Chłopie, nawet gdy będziesz na granicy lub 50 metrow przed nią nie będziesz w stanie powiedzieć ile to potrwa tak naprawdę,
więc nikt Ci tu nie powie na kilka dni przed jak to będzie i ile zejdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#47 PostWysłany: 26 Cze 2018 15:44 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
daisyhill napisał(a):
był ktoś w Kaliningradzie gdanskim PKS-em? W jedną stronę dostałem bilet na e-podroznik a z powrotem gorzej bo dzien po meczu to wszystko wykupione na rano i na e-podroznik i na ruskiej stronce http://avtovokzal39.ru/av-kaliningrad.html tez wykupione online

Dzwonie dzisiaj na PKS Gdansk na informacje mowi mi kobieta ze z powrotem kupie w kasach na dworcu w Kaliningradzie.
Panowie jak tam było na tych poprzednich 3 meczach podstawiał PKS Gdansk autobusów tyle ile było zapotrzebowania aż do bólu czy Ci bez biletu musieli czekac na nastepne kursy ?? Ktoś tam widziałem cos skrobnął o tym na poprzednich stronach wątku
Zapotrzebowanie chyba bedzie teraz rekordowe bo z tego co mi wiadomo cała Anglia i cała Belgia nocuje w Elblagu i Gdansku a nie w Kainingradzie i na te dwa kursy o 6.00 i 7.30 rano z Kaliningradu dzien po meczu napinka bedzie
Jade teraz autobusem, który rzekomo tez juz nie mial miejsc (mi sie udało kupić na Avtokvzal39). Wchodzę do busa, a razem ze mna Góra 12 osób. Pytaj kierowcy albo w kasach.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 26 Cze 2018 21:08 

Rejestracja: 23 Maj 2018
Posty: 16
Bo z tym PKS-em Gdańsk to trochę jak w komunie. Pani w informacji to taka miła, że zwala z nóg rozmowa z nią, a dowiedzieć się czegokolwiek nie można za nic. Pytam się czy są miejsca - miejsc brak. Mówię, że na e-podroznik widziałem, że są, odpowiada mi, że jak oni mają to mam sobie tam kupić (dopytywałem, bo na inne godziny na e-podroznik nie było). Sprawdzam u Russkich - też mają. Pani mówi, że oni tylko w zasadzie obsługują sprzedaż, a jeżdżą Russy. A jak jechałem to same autobusy PKS Gdańsk jechały, więc informacja super. Ogólnie to tak wygląda, że pewne pakiety biletów są dostępne w kasie, pewne na e-podroznik, a jeszcze do tego można kupić u kierowcy przed samym odjazdem. I co ciekawe w kasie może nie być, a na e-podroznik będą i na odwrót. Pytam się też pani w informacji, czy to płynnie idzie i autobus jest punktualnie. Pani odpowiada, że oczywiście, są specjalne buspass i idzie to gładko i zawsze jest o czasie. Rozmawiam z kierowcą, który regularnie jeździ - stwierdził, że nigdy jeszcze nie był tam o czasie i standard to 1-2 godziny poślizgu :lol: Ja zaliczyłem aż cztery.
Jak jechałem do Kaliningradu z Gdańska 15 czerwca, to jechało tylu Chorwatów, że podstawili kolejne cztery autobusy i bilety kupowali także u kierowcy. Ale czy oni podstawiają zawsze tylu ilu jest chętnych to nie wiem, przecież chyba nie mają niewyczerpanych zasobów. Jak jechałem autobusem to nawet kierowca akurat rozmawiał z dyspozytorem i mówił mu, żeby go nie wpisywał w grafik na następny dzień, bo on nie może, więc pewnie też z tym różnie bywa. A z powrotem to się już konkretnie nie wypowiem, bo wracałem już z Moskwy do Lipska. Ale co do zasady ile tych autobusów pojechało to w końcu tyle chyba musi wrócić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 28 Cze 2018 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
BenekW napisał(a):
Chodzi mi o to gdzie może być większy tłok w czwartek przed meczem Anglia - Belgia ?


https://granica.gov.pl/index_wait.php?p=fr&c=t&v=pl&k=w

I plus do tego moje informacje z 16 czerwca, z tym że teraz na pewno będzie większy ruch gdyż wielu Belgów i Anglików nocuje w 3city.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 01 Lip 2018 21:42 

Rejestracja: 10 Gru 2016
Posty: 46
Loty: 13
Kilometry: 12 849
W czwartek na granicy w Bezledach ok. 9.00 rano poszło sprawnie i bez przeszkód - ok. 30 min na obie granice. Po meczu chyba jeszcze szybciej. Ruscy celnicy w porządku, sami zagadują i są ciekawi. Wszystko tłumaczyli po polsku. Na mieście z rozmów z Anglikami wynikało, że większość z nich przyjechała z Gdańska autobusami a nawet taksówkami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 05 Lip 2018 10:02 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 45
Loty: 67
Kilometry: 149 708
Przeczytałem cały wątek i nie znalazłem odpowiedzi, więc odważę się zapytać...
Byłem na MŚ w Moskwie i Kazaniu, chciałbym jeszcze wykorzystać ważność FanID i pojechać turystycznie odwiedzić Kaliningrad.

Czy ktoś się orientuje czy tak można? W Kaliningradzie nie ma już meczów- nie mam zatem żadnego biletu na piłkę nożną, ale mam ważny FanID.

Bardzo proszę o odpowiedź zorientowane osoby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 05 Lip 2018 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
na granicy jak by robili problemy powiedz, że masz pociąg na półfinał/finał do Moskwy czy Petersburga i wg mnie nie powinno być problemu :)
na granicy nie kazali pokazywać biletów na mecz czy pociąg. Tw wg mnie śmiało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 05 Lip 2018 11:09 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 45
Loty: 67
Kilometry: 149 708
Dzięki,
szczerze mówiąc chcę tam jechać 15.07 oglądać finał w strefie kibica i z tego co wyczytałem później na stronie FanID wynika, że paszport+FanId (nie ma tu ani słowa o bilecie na mecz) z tym że wjazd do 15.07
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 05 Lip 2018 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 523
niebieski
Weź sobie jakiś kocyk albo coś pod siedzenie bo ostatnio tak robili Russcy, a po meczu impreza :D

jedziesz może jakoś przez Gdańsk?


Ostatnio edytowany przez madej, 05 Lip 2018 14:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 05 Lip 2018 13:00 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 45
Loty: 67
Kilometry: 149 708
No właśnie właśnie- z tym kocykiem dobry pomysł.
Jadę z kolegą przez Elbląg, do Gdańska nie dojeżdżamy.
Jakieś porady przy wyprawie samochodem? Oczywiście co by nie dublować wpisów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 05 Lip 2018 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Przeczytać doklejony wikipost i nie szarżować na szosie. Na miejscu być miłym i uśmiechniętym jak wszyscy wokół. Tyle wystarczy:)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 12 Lip 2018 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Można, byłem w ostatni weekend w strefie kibica na Rosja-Chorwacja :)

PePe_888 napisał(a):
Przeczytałem cały wątek i nie znalazłem odpowiedzi, więc odważę się zapytać...
Byłem na MŚ w Moskwie i Kazaniu, chciałbym jeszcze wykorzystać ważność FanID i pojechać turystycznie odwiedzić Kaliningrad.

Czy ktoś się orientuje czy tak można? W Kaliningradzie nie ma już meczów- nie mam zatem żadnego biletu na piłkę nożną, ale mam ważny FanID.

Bardzo proszę o odpowiedź zorientowane osoby
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 13 Lip 2018 13:37 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 10
Też tak, jadę, tzn mam tylko FAN ID swoje i syna (który nawet nie miał ani razu biletu) - jedziemy do Kaliningradu PKSem na weekend pozwiedzać miasto, zobaczyć FAN Zone i mecz o III m-ce. Rosjanie sa bardzo uprzejmi, można paradować z polskimi flagami, robia sobie zdjęcia itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 23 Lip 2018 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
FAN ID ma działać jako 'wiza' do końca roku, bez limitowanych wjazdów do Rosji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: brazilmik, Kalispell, Mihal09, Myszkinpl, Nvjc, SargentoGarcia oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group