Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 152 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 26 Wrz 2012 17:39 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
kris9011 napisał(a):
Co mam teraz zrobić, czy jezeli odprawiłem sie bez problemów i mam karty pokładowe, to bede mial jakies problemy przed wylotem?? Bardzo prosze o pomoc.

Żadnego problemu nie będzie. Tam gdzie Ryanairowi nie udało się obciążyć karty, konsekwencji żadnych nie było. Wspominali coś o konieczności zapłaty na lotnisku, jednak z tego co wiem nikomu nie chciało się tych groszy pobierać.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#142 PostWysłany: 26 Wrz 2012 17:45 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 6
Dzięki wielkie ;) Własnie w sumie mój pierwszy lot i troche sie boje, ze bedą robić problemy ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 26 Wrz 2012 18:01 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Kris, nie martw się na zapas,
jeśli poproszą, miej zapas na karcie jakiejkolwiek, lub 36 zł w gotówce (monety, jeśli chcesz być złośliwy)

Ja po 5 X będę mógł zdać relację czy pobierają (chodzi o 9 eu , lot z BCN)
dopis: niestety, nie będę mógł - nie leciałem
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 26 Wrz 2012 18:13 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 6
3 października lecę, więc juz bede 'doświadczony' ale dzieki za pomoc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 27 Wrz 2012 13:54 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 6
w każdym razie oby nie było problemów, ze mnie nie wpuszczą bo nie wiem co zrobie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 03 Paź 2012 12:19 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Ponad miesiąc temu zgłosiłem chargeback w moim banku na kilka obciążeń Ryanaira za hiszpański podatek (bilety które kupowałem innym osobom a które się nie odezwały). Dziś telefon że reklamacja uznana i zrobili zwrot na kartę - także jestem zadowolony.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 03 Paź 2012 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
mucha napisał(a):
Ponad miesiąc temu zgłosiłem chargeback w moim banku na kilka obciążeń Ryanaira za hiszpański podatek (bilety które kupowałem innym osobom a które się nie odezwały). Dziś telefon że reklamacja uznana i zrobili zwrot na kartę - także jestem zadowolony.


NO to git. A jak uzasadniałeś chargeback? Czym dokłądnie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 03 Paź 2012 12:55 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Gaszpar napisał(a):
A jak uzasadniałeś chargeback? Czym dokłądnie?

Napisałem w reklamacji że absolutnie nie autoryzowałem tych płatności, linie bez mojej zgody obciążyły kartę i proszę o zwrot.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 03 Paź 2012 14:37 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
mucha napisał(a):
Gaszpar napisał(a):
A jak uzasadniałeś chargeback? Czym dokłądnie?

Napisałem w reklamacji że absolutnie nie autoryzowałem tych płatności, linie bez mojej zgody obciążyły kartę i proszę o zwrot.


Dobrze zrobiłeś, teraz tylko napisz nam jeszcze czy przy okazji kolejnego lotu Ryanair zostaniesz wpuszczony na pokład bo i na ten temat plotki były w ruchu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 03 Paź 2012 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
shiver napisał(a):
mucha napisał(a):
Gaszpar napisał(a):
A jak uzasadniałeś chargeback? Czym dokłądnie?

Napisałem w reklamacji że absolutnie nie autoryzowałem tych płatności, linie bez mojej zgody obciążyły kartę i proszę o zwrot.


Dobrze zrobiłeś, teraz tylko napisz nam jeszcze czy przy okazji kolejnego lotu Ryanair zostaniesz wpuszczony na pokład bo i na ten temat plotki były w ruchu.

To chyba jakieś totalne bzdury:)
A nawet gdyby , to nie się martwią ci , którzy chcieli przerobić Muchę na te kilka Euro :D bo to ich by nie wpuścili.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 03 Paź 2012 14:54 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
shiver napisał(a):
Dobrze zrobiłeś, teraz tylko napisz nam jeszcze czy przy okazji kolejnego lotu Ryanair zostaniesz wpuszczony na pokład bo i na ten temat plotki były w ruchu.

To nie były moje loty tylko osób z forum którym kupiłem bilet. Transakcje za które ktoś mi oddał zostawiłem, a te do których nikt się nie zgłosił zareklamowałem. Więc nie interesuje mnie czy kogoś wpuszczą na pokład czy nie, jak ktoś chciał mnie oszukać na kilka euro to jego problem.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 11 Paź 2012 12:07 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 6
Żadnych problemów ! Zdziwilem sie tylko jak w Balicach wpuszczali wszystkich z bagazem podrecznym, a w Palmie zaczeli sie bawic we wkladanie do tego drucianego modelu, czy sie wymiary bagazu zgadzają. Moją torbe z targowicy szmacianą nawet nie sprawdzali machneli ręką :) Koleżanka z walizką musiala doplacic 50 euro, czyli prawie drugie tyle co bilet...

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 152 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group