Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lis 2011 14:12 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 8
Ciekawa informacja dla kolegów i koleżanek - studentów. SAS wprowadził specjalne taryfy, dla młodzieży.
Jest to o tyle fajne, że lecąc w lutym na ERASMUSa do Aarhus płacę ok 400 zł OW, ale nie mam już dodatkowych kosztów i co najważniejsze - mogę wziąć 23 kg bagażu bez opłat. Jak się jedzie na pół roku na studia, to naprawdę trudno się zapakować w 20kg, szczególnie paniom :mrgreen: .

ciekawe tez , czy przedłużą tę ofertę na kartę kopenhaską za darmo. zamierzam spędzić ok 3 dni w CPH i tak to dostałbym za darmo przejazdy metrem i wejścia do muzeów, to byłbym jakieś 400 do przodu 8-)

EDIT: W sumie oferta dotyczny wszystkich ponizej 26 roku zycia, nie tylko studentow. nice!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 17 Lis 2011 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Marek_o napisał(a):
Ciekawa informacja dla kolegów i koleżanek - studentów. SAS wprowadził specjalne taryfy, dla młodzieży.
Jest to o tyle fajne, że lecąc w lutym na ERASMUSa do Aarhus płacę ok 400 zł OW, ale nie mam już dodatkowych kosztów i co najważniejsze - mogę wziąć 23 kg bagażu bez opłat. Jak się jedzie na pół roku na studia, to naprawdę trudno się zapakować w 20kg, szczególnie paniom :mrgreen: .

ciekawe tez , czy przedłużą tę ofertę na kartę kopenhaską za darmo. zamierzam spędzić ok 3 dni w CPH i tak to dostałbym za darmo przejazdy metrem i wejścia do muzeów, to byłbym jakieś 400 do przodu 8-)

EDIT: W sumie oferta dotyczny wszystkich ponizej 26 roku zycia, nie tylko studentow. nice!

ale loty wizzem do Aarhus sa czesto nawet po 4PLN, bagaz to jakies grosze (<100 PLN bodajze, nie wiem, nie korzystam), wiec jesli komus nie zalezy na wygodzie i dopisaniu sobie kolejnej linii do flightmemory... to wizz tanszy (przynajmniej zawsze byl)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Lis 2011 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
A na czym miałaby polegać ta wygoda podróżowania SASem? Przecież to bardzo marna linia. :) A w W6 jest dodatkowo większy bagaż.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Lis 2011 17:23 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Problem z lotami Wizzaira do Aarhus jest taki, że ich nie ma :P

Połączenie zostało skasowane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Lis 2011 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
nom ale odległość jakoś nie duża, więc specjalnego problemu nie ma żeby wybrać inny środek lokomocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group