Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mińsk - noclegi.
#1 PostWysłany: 14 Kwi 2014 15:57 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 49
Kilometry: 82 901
"Hostel New"
Bogdanovicha Street 23, 220029 Mińsk
http://www.booking.com/hotel/by/new-hos ... 8b202ef7X1

Ceny : od 100 zł/pokoj 2os., wspolna łazienka i kuchnia
Położenie : Naprzeciwko Narodowej Opery, niedaleko stacji metra Nemiga, blisko Ratusz, Sobór Ducha Św., Pałac Sportu
Ocena na booking : 8,7/10

Osobiście po ostatniej wizycie w tymże hostelu mogę śmiało potwierdzić, jak i może zawyżyć oceny z Bookingu :)
Wi-fi działa bez zastrzeżeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#2 PostWysłany: 04 Mar 2018 22:04 

Rejestracja: 07 Lip 2017
Posty: 144
Zatrzymałem się w hostelu Trinity - Trojeckie przedmieście, czyli obrzeża centrum przy rzece 500 metrów od stacji metro
Nemiga (Няміга). Hostel jak na tę cenę (24 BYN) na dwie noce bez śniadania, był ok.
Nie oczekiwałem super wysokiej jakości i się nie zawiodłem:) Idąc pierwszy raz trochę kluczyłem, bo w okolicy jest pełno zaułków i zakamarków.
Lokalizacja super.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#3 PostWysłany: 05 Mar 2018 12:01 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Ja akurat nie byłem zadowolony z tego hostelu. Owszem lokalizacja fajna, ale obsługa ze słabą wiedzą a łóżko miałem chwiejące się.
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#4 PostWysłany: 05 Mar 2018 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Widzę, że to popularne miejsce, bo również spałem w tym hostelu. Będę jednak nawet surowszy w ocenie, bo moim zdaniem Trinity to fatalny hostel. Łóżka niewygodne, prysznic uszkodzony, a obsługa niekompetentna przez co zmarnowałem ok. 1 godziny na tłumaczenie konceptu przedpłaty. Skończyło się na oficjalnym mailu z przeprosinami zarówno od pośrednika jak i hostelu, ale niesmak pozostał. Gorąco odradzam.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#5 PostWysłany: 05 Mar 2018 20:35 

Rejestracja: 07 Lip 2017
Posty: 144
40 pln za dwie noce...nie oczekiwałem luksusów;-) lokalizacja wygrała
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#6 PostWysłany: 06 Mar 2018 14:10 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
My błąkaliśmy się pół godziny po tej ulicy, a recepcjonista nie potrafił przez telefon powiedzieć jak tam wejść - żadnego szyldu! Adres z bookingu nic nie pomógł. Jak już dotarliśmy zamiast wpisać dane do systemu chciał zostawić nasze paszporty w ogólnodostępnej recepcji i pójść pokazać nam pokój. Długo nie mogliśmy się dostać do łazienki, bo trwało jakieś pranie. O łóżku wspomniałem. Przez to spóźniliśmy się na umówione spotkanie.
Przy jednej osobie to fakt - CCC, ale jadąc grupą lepiej wziąć apartament. Na to samo wyjdzie, a komfort większy. Ja od paru lat nocuję w hostel Viva, niedaleko dworca. Przynajmniej obsługa bardziej kumata i łóżka lepsze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#7 PostWysłany: 21 Lut 2019 18:07 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Podbiję temat dobrego hostelu w Mińsku. Od razu powiem, że nocowałem w Viva, Trinity i Flatcom. Nie mam dużych wymagań! Czysta pościel (nawet nie musi być ręcznik, ew. za dopłatą), nie zagrażające życiu łóżko, dostęp do łazienki i toalety osobno, kuchni z mikrofalą i czajnikiem (co najmniej). I kumata obsługa (rus-ang jęz.).
Co prawda dla odmiany teraz klepnąłem hotel w podobnej cenie, ale jadę jeszcze sam w czerwcu i tu interesuje mnie właśnie hostel.
Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#8 PostWysłany: 11 Mar 2019 22:19 

Rejestracja: 04 Lis 2011
Posty: 77
Loty: 97
Kilometry: 167 808
Ja sobie na Igrzyska zarezerwowałem Loft Hostel.Wychodzi niecałe 40zł za noc, blisko centrum, przy stacji metra, dobre opinie na booking no i można odwołać bezpłatnie rezerwację aż do samego przyjazdu. Brałem teraz, bo na koniec czerwca mimo wszystko może być problem z wyborem miejsc noclegowych.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#9 PostWysłany: 09 Maj 2019 22:57 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Lokalizacja mi się podoba.
Ja nocowałem w tym roku w Hotel Olimpiyskiy i jestem (nie tylko ja) zadowolony. Spanie na górnym piętrze (3 os.), na dolnym łazienka/toaleta i aneks oraz sofa. Trochę tak robotniczo (kontener), ale czysto i w porównywalnej cenie co hostel. Blisko metra, blisko centrum. Trwa remont, więc w budynku obok będzie jeszcze lepiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#10 PostWysłany: 17 Maj 2019 12:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2595
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Polecam Hotel IT Time w Mińsku. Hotel znajduje się spacerkiem jakieś 30 minut od stacji metra "Uruczcza" ("Уручье"). Ponadto spod hotelu odjeżdżają autobusy miejskie pod stację metra "Maskouskaja" ("Московская"). Pokoje w hotelu są małe ale schludne. Spory minusem są śniadania ale za tę cenę chyba nie ma co wybrzydzać.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#11 PostWysłany: 27 Cze 2019 19:26 

Rejestracja: 15 Maj 2017
Posty: 83
Loty: 43
Kilometry: 64 694
Dla kilku osób polecę obiekt opisany jako "Apartment in the historic center Karl Marx 8" na jednym z portali. Cena za noc 200/pln co już przy np. dwóch parach czy rodzinie dziećmi, daje dobrą cenę. A w sumie dodając salon wejdzie 6 osób. Zalety to centrum + możliwość zaparkowania samochodu na prywatnym dziedzińcu dla mieszkańców.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mińsk - noclegi.
#12 PostWysłany: 30 Cze 2019 11:36 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 135
Ja mogę NIE polecić Friendly Home Mińsk . Syf kiła i mogiła, dość daleko od metra, nieprzyjemni właściciele, mieszkanie w starym socjalistycznym bloku przerobione na "hotel"/hostel. Okazało się że nie ma mojego pokoju. Lepiej wybrać coś innego
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group