Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Mar 2021 14:48 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 55
Proszę o pomoc.
31 marca okazało się, że traci ważność 50000 mil które posiadam i zbierałam na loty. Zrezygnowałam z karty kredytowej i mile tracą ważność.
Szkoda mi ich - na szybko teraz ciężko coś kupić przy covid i niewiadomej co dalej. Poza tym liczyłam na promocje milowe a tych teraz w interesujących mnie kierunkach .
Czy można jakość przedłużyć ważność tych mil?
Proszę o pomoc - może przy covid pomyśleli o tym?
Pozdrawiam
Karina
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 07 Mar 2021 18:38 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Chciałem zadać to samo pytanie, da się jakoś przedłużyć ważność całości mil w przypadku braku kk?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Mar 2021 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
https://www.miles-and-more.com/de/en/ge ... ction.html
Góra
 Profil Relacje PM off
bbartekk2 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 07 Mar 2021 19:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Albo przeczytać...

miles-more-promocje-milowe-i-nie-tylko,1574,1394
Góra
 Profil Relacje PM off
snooka lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 10 Mar 2021 14:54 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 55
Dzięki, ale nie mam czasu czytać 70 stron.
Co do przedłużenia wykupu - to chyba ktoś oszalał - 500 euro za 50.000 mil - one nie są nawet chyba tyle warte.
Zadzwoniłam na infolinię i dowiedziałam się jak przedłużyć wartość 50.000 mil na kolejne dwa lata - koszt 200 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Mar 2021 15:03 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@porzeczka - podzielisz się tym sposobem przedłużenia ważności mil?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Mar 2021 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Podejrzewam, że chodzi o zrobienie teraz rezerwacji za mile na termin za rok, a następnie zmianę daty lotu o kolejne 12 miesięcy do przodu. Ta zmiana to koszt 50 EUR, czyli nieco więcej niż 200 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
sim uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 10 Mar 2021 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Dokładnie tak. Pisałem o sposobie w wątku którego się nie chce przeczytać do końca.

Ważna rzecz: nie może to być bilet nagroda w promo. Tylko pełną stawka milowa. Zakup. Potem może być no show. Cofka. 2 lata spokoju.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 11 Mar 2021 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
@tom971 te 2 lata są gdzieś w jakimś regulaminie?
Mam podobną sytuację. 30 września w ostatnim dniu ważności mil kupiłem bilet do Las Vegas na 2 maja. Teraz część lotów została odwołana, więc mogę bezpłatnie anulować bilet. Dzwoniłem do M&M i powiedzieli, że jak mile wrócą na konto, to przepadną po kilku godzinach, dniach, tygodniach, ale dokładnie to nie wiedzą. Nie wiedzą też, czy przed zwrotem mil na konto wystarczy zrobić jeden przelew 500pkt z konta DC, czy muszą być 3 takie przelewy co miesiąc, żeby mile nie przepadły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Mar 2021 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
@m55 Nie wiem czy jest w regulaminie, tak rzekła pomocna kobicina na infolinii MM warszawskiej - tak na godzine przed zamknięciem biura w sylwestra.. tego dnia odbierali telefony chyba tylko w tej sprawie więc mieli temat na bieżąco :D
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Mar 2021 15:04, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Mar 2021 15:08 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
@m55 Biletu teraz nie anuluj bo ma ważność co najmniej rok od daty wystawienia.
Wsadź go do zamrażarki i niech sobie czeka na lepsze czasy.
Na infolinii mówią, że takie bilety będzie można zmienić zupełnie za darmo podczas jednej rozmowy telefonicznej, w trakcie której bilet zostanie anulowany a nowy wystawiony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group