Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Kwi 2014 11:52 

Najlepszy hostel w jakim bylem w zyciu. Co prawda drogi, chyba ze 100zl za lozko ale mimo wszystko sie oplaca :D Bylem w lutym wiec mimo wszystko ze poza wakacjami to i tak bylo super :D

Plusy:
a) sniadanie w cenie
b) lunch w cenie
c) obiad w cenie
d) tani alkohol w cenie
e) stol do ping ponga w cenie
f) bliskosc do plazy
g) bliskosc do szybkiej lini z lotniska
h) codziennie impreza, poczatek na miejscu, koniec w klubie
i) mozna ba trzeba pic alkohol wieczorem w hostelu (wiek nie ma znaczenia, wiec jak masz 18-21 to to chyba jedyne miejsce dla ciebie :P)
j) WiFi nie dziala w pokojach tylko przy recepcji gdzie jest pelno kanap wiec to sie super laczy z h) i i)

Minusy:
a) sprzataja go z 10 razy dziennie wiec to jest troche dziwne jak Ci pani z Meksyku przewija sie przez pokoj miliony razy badz jak pijesz piwo w loungu to miotla potrafi przeleciec Ci miedzy nogami 2 razy podczas tej samej butelki ;) no ale czystosc wymaga poswiecen.. a takze to ma ten plus ze ludzie nie spia po pokojach a imprezuja :D
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 07 Maj 2014 10:42 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 13
Anonymous napisał(a):
Najlepszy hostel w jakim bylem w zyciu. Co prawda drogi, chyba ze 100zl za lozko ale mimo wszystko sie oplaca :D Bylem w lutym wiec mimo wszystko ze poza wakacjami to i tak bylo super :D

Plusy:
a) sniadanie w cenie
b) lunch w cenie
c) obiad w cenie
d) tani alkohol w cenie
e) stol do ping ponga w cenie
f) bliskosc do plazy
g) bliskosc do szybkiej lini z lotniska
h) codziennie impreza, poczatek na miejscu, koniec w klubie
i) mozna ba trzeba pic alkohol wieczorem w hostelu (wiek nie ma znaczenia, wiec jak masz 18-21 to to chyba jedyne miejsce dla ciebie :P)
j) WiFi nie dziala w pokojach tylko przy recepcji gdzie jest pelno kanap wiec to sie super laczy z h) i i)

Minusy:
a) sprzataja go z 10 razy dziennie wiec to jest troche dziwne jak Ci pani z Meksyku przewija sie przez pokoj miliony razy badz jak pijesz piwo w loungu to miotla potrafi przeleciec Ci miedzy nogami 2 razy podczas tej samej butelki ;) no ale czystosc wymaga poswiecen.. a takze to ma ten plus ze ludzie nie spia po pokojach a imprezuja :D


Faktycznie fajny, będę na początku października kilka dni w miami więc może skorzystam.
Za 3 dni dla 5 osób wyszło 29$ od osoby. Czy w cene wchodzą podatki? Czy trzeba doliczyć?
A jak z jedzeniem piszą że daromowe śniadanie, obiad i lunch da się tym najeść czy trzeba szukać czegoś na mieście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lis 2014 14:01 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 8
Dodam, że jak jedzie kilka os na 1 rezerwację, często przenoszą około 500-800 m dalej do prywatnego apartamentu. ;)
Polecam bardzo mocno!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lis 2014 16:46 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 808
Kilometry: 1 217 879
srebrny
steve-o napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Najlepszy hostel w jakim bylem w zyciu. Co prawda drogi, chyba ze 100zl za lozko ale mimo wszystko sie oplaca :D

Plusy:
a) sniadanie w cenie
b) lunch w cenie
c) obiad w cenie
d) tani alkohol w cenie
e) stol do ping ponga w cenie
f) bliskosc do plazy
g) bliskosc do szybkiej lini z lotniska
h) codziennie impreza, poczatek na miejscu, koniec w klubie
i) mozna ba trzeba pic alkohol wieczorem w hostelu (wiek nie ma znaczenia, wiec jak masz 18-21 to to chyba jedyne miejsce dla ciebie :P)
j) WiFi nie dziala w pokojach tylko przy recepcji gdzie jest pelno kanap wiec to sie super laczy z h) i i)

Minusy:
a) sprzataja go z 10 razy dziennie wiec to jest troche dziwne jak Ci pani z Meksyku przewija sie przez pokoj miliony razy badz jak pijesz piwo w loungu to miotla potrafi przeleciec Ci miedzy nogami 2 razy podczas tej samej butelki ;) no ale czystosc wymaga poswiecen.. a takze to ma ten plus ze ludzie nie spia po pokojach a imprezuja :D


Faktycznie fajny, będę na początku października kilka dni w miami więc może skorzystam.
Za 3 dni dla 5 osób wyszło 29$ od osoby. Czy w cene wchodzą podatki? Czy trzeba doliczyć?
A jak z jedzeniem piszą że daromowe śniadanie, obiad i lunch da się tym najeść czy trzeba szukać czegoś na mieście?


100 zł od osoby to wcale nie jest drogo. I to jeszcze z pełnym wyżywieniem. Nie nocowałem ale byłem w tym hostelu w środku w porze obiadowej i widziałem jak goście chodzili z miseczkami z jedzonkiem.. A czy da się tym najeść..? To zależy od indywidualnych potrzeb.. :)
Do cen które wyskakują w wyszukiwarkach najczęściej trzeba sobie doliczyć te kilka % podatku (na Florydzie chyba 6,6%).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Maj 2018 23:25 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 560
niebieski
Czy jest przy tym hostelu darmowy / płatny parking , Ew gdzieś w jego pobliżu ? Na stronie brak jest takiej informacji bede wdzięczny za info z doświadczenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Cze 2018 16:41 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 112
Kilometry: 273 413
Bylem niedawno na Miami beach, troche wyzej ale doswiadczenia z parkingiem sa raczej kiepskie, najlepiej skontaktuj sie z hostelem i dadza Ci namiary z cenami parkingow w okolicy, my bylismy na mid beach i praking na ulicy wychodzil okolo 30 dolcow za dobe, w hotelach ktore posiadaly parkingi powyzej tej kwoty, jedyny plus ze zawsze gdzies sie dalo znalezc miejsce, na minus to ze w ciagu dnia nie dalo sie kupic parkingu powyzej 3h (tak mi sie wydaje wiec nie wrzucaj wiecej kasy bo Ci zje) parkometry przyjmuja jedynie monety i nominaly 1 i 5$, dopiero po 6pm moglismy nabic parking do rana, ogolnie maja fajny system wykupywania biletu na rejestracje wiec w kazdym momencie mozesz doladowac czas do danego biletu,
tutaj masz praking pod dachem calodobowy ale troche daleko od Ciebie W 42nd St, Miami Beach, FL 33140, Stany Zjednoczone, jedyny plus 8$ dolcow za 24h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Lut 2019 23:50 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Mam wrażenie, że autorowi tego tematu ktoś zapłacił za tak łaskawą recenzję. Ten hostel to ruina. Brud, smród. Dziurawe okna, woda wlewa się do środka. Śmierdzące, poplamione narzuty. Wifi nie działa nigdy ani nigdzie. Na śniadanie dzień w dzień to samo - bajgiel + jabłko. Brak kawy. Na "obiad" jedno i to samo - kupa ryżu na plastiku. Brak nawet miejsca do siedzenia. Mógłbym wymieniać i wymieniać, ale po co. Po prostu ostrzegam. Ja złożyłem do bookingu podanie o refund i został mi on przyznany. ImageImageImageImageImageImage

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 08 Maj 2019 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
Możliwe, że coś się zmieniło, bo nasz pokój wyglądał jak po remoncie i byliśmy bardzo zadowoleni. Lokalizacja hostelu jest świetna, zaraz za Ocean drive. Polecam wam bardzo. Na obiedzie nie byliśmy, więc się nie wypowiem, bo byliśmy tylko jedną noc.

Image
Image
Image
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Maj 2019 21:31 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Może część była odnowiona, a część nie. W każdym razie booking uznał moją reklamację (od 15 lat korzystam czynnie z bookingu i była to pierwsza reklamacja). Booking przyznał mi chyba 150$ rekompensaty. Jeśli tak "łatwo" oddali kasę, to pewnie reklamacji było więcej.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group