Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 295 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#221 PostWysłany: 03 Wrz 2018 19:24 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 327
Ale przecież eliminacje będą w przyszłym roku i w tym samym wymiarze. Tylko intensywniej. Już bez sparingów, które są w tym roku.
Może to i lepiej, szczególnie dla takich drużyn jak Polska, z nowym trenerem, że nie nie ma jeszcze eliminacji, ale jest 6 meczów towarzyskich (4 LE i 2 stricte towarzyskie)..
Bo inaczej Brzęczek bez żadnej próby (albo z jedną próbą na 3 dni przed) zaczynałby swoją przygodę z kadrą zaraz od eliminacji do EURO z tą przykładową Irlandią...

A trybuna A - jak chyba zawsze we Wrocławiu - nie była ani przez moment w sprzedaży ogólnej, nawet z KK (tylko loże, sponsorzy i okręgowe związki)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#222 PostWysłany: 05 Wrz 2018 16:25 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 327
Asystent na Polska-Irlandia
https://www.laczynaspilka.pl/reprezenta ... z-irlandia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#223 PostWysłany: 05 Wrz 2018 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1851
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Ja myślę, że jednak klęska na Mundialu, odejście trenera i ogólnie atmosfera w wokół kadry swoje zrobiła w kwestii frekwencji na mecz. Przecież do niedawna i mecze towarzyskie były wyprzedane praktycznie w całości. Kadra była modna itp. teraz - jak się to zmieniło, to i sezonowców mniej bo chwilowo kadra nie jest na topie ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Wrz 2018 02:33, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#224 PostWysłany: 05 Wrz 2018 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 801
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
A co duzo biletów jeszcze dostepnych? bo na laczynaspilka trzeba sie logowac zeby widziec
Mi się osobiście chce rzygać na myśl o tej kadrze. Po tej szopce w trakcie i po mundialu to będą się musieli bardzo postarać żeby wrócił przed TV, bo o meczu na stadionie mowy nie ma, byłem raz i mi wystarczy wrażeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#225 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
teraz już nie trzeba , widac mapkę , nawet za 70 jest pare sztuk 8-)

Przeciwnik też mocno zdu*y :-) kiedyś to chociaż mozna było popatrzec na Kean'ów czy chociaż Oshea z MU. Lub chociaz Roy na ławce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#226 PostWysłany: 05 Wrz 2018 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1851
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Myślę, że po ostatnich wydarzeniach można spodziewać się spadku zainteresowania meczami kadry. Piłkarze chwilowo nie wyskakują nam z każdego miejsca, nie ma budowania mody na kadrę bo kadra nie równa się obecnie sukcesowi. Kanał Łączy Nas Piłka póki co kończy swój żywot , więc przeciętny Kowalski nie będzie się już non stop utozsamiał z kadrą. Zmiany kadrowe również pewnie mają znaczenie bo są nowe nazwiska, które póki co nie działają tak na kibiców.
Wydaje mi się, że mecze domowe Ligi Narodów pokażą w jakim miejscu jest kadra w kontekście zainteresowania kibiców , o ile oczywiście ci nie oleja tych pseudo-rozgrywek i wyniki teraz będą zachęcające.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Wrz 2018 02:30, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#227 PostWysłany: 22 Wrz 2018 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 801
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Spadek frekwencji jest, czy duży? Niech każdy oceni, dla PZPN chyba znacząco duży, przyzwyczaili się do kompletu, pełnej kiesy, mieli gdzieś sugestie kibiców, a teraz? Nie trzeba już płacić 20zł za wysyłkę biletu tylko można sobie go wydrukować w domu. Oczywiście triumfalnie ogłosili, że to ukłon w stronę kibiców którzy błagali o to od lat, ale Oni nie chcieli tego robić bo wtedy konie windują ceny, zdarzają się sytuacje, że Janusz kupi bilet na internecie od konia, a potem na bramach się okazuje, że inny Janusz już na niego wszedł. No i tak znowu mądry musiał dopłacac 20zł do głupiego przez lata bo dla tamtego kupno biletu na mecz to nie to samo co zapłacenie 20zł za dzień parkowania przy Krupówkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#228 PostWysłany: 23 Wrz 2018 10:10 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 863
niebieski
To bardzo dziwne bo ja kupując w tym tygodniu bilety na Portugalię i Włochy musiałem wywalić 40 zł na kuriera.
Czyli wprowadzili wydruk elektroniczny w trakcie trwania sprzedaży więc ewidentnie jest to spowodowane tym, że bilety nie rozchodzą się tak jak spodziewali.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#229 PostWysłany: 23 Wrz 2018 12:55 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
No irytujące. Kupiłam od razu po wrzuceniu, z kartą, bo zależało mi na rodzinnych. I jak widać za karę płaciłam za wysyłkę. Kolejny raz przekonuję się, że cyrk z meczami reprezentacji powoli nie dla mnie... Kupowałam na oba mecze, bo mamy Śląski pod domem, więc stwierdziliśmy, że tak, jak przy Korei - szkoda nie skorzystać. Natomiast po tych wszystkich cyrkach z zakładaniem kart dla wszystkich członków rodziny, lataniem po kilka razy do Aliora, bo karty dla dzieci nieaktywne, potwierdzanie jakichś tysięcy danych itp - nowych kart jakiekolwiek by one nie były, już nie będę wyrabiać. Szkoda zamieszania. Dzieci i tak wyrastają już z rodzinnego, byliśmy na kilku meczach "żeby było" - teraz niech szukają innych jeleni, przy takich cenach biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#230 PostWysłany: 23 Wrz 2018 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 801
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
dyneck napisał(a):
To bardzo dziwne bo ja kupując w tym tygodniu bilety na Portugalię i Włochy musiałem wywalić 40 zł na kuriera.
Czyli wprowadzili wydruk elektroniczny w trakcie trwania sprzedaży więc ewidentnie jest to spowodowane tym, że bilety nie rozchodzą się tak jak spodziewali.


Wczoraj czytałem gdzieś w sieci o tym, i właśnie jakiś rzecznik się wypowiadał, że może nawet w ciągu 24h uruchomią drukowanie biletów bo z tego co wie, to system jest już na to przygotowany. Po Waszych wpisach ewidentnie widać, że lipaz popytem i robienie z kibiców frajerów nagle się przestało opłacac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#231 PostWysłany: 16 Paź 2018 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1322
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Wiadomo coś na temat biletów Polska -Czechy w Gdańsku/ Jakiś harmonogram sprzedaży?
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#232 PostWysłany: 17 Paź 2018 19:14 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 327
Po ostatnich meczach, prawdziwa promocja cenowa :)
Bilety po: 50 zł, 30 zł i 20 zł.

Sprzedaż z KK od 22 października.
Sprzedaż otwarta od 23 października

https://media.laczynaspilka.pl/files/pz ... 37a393.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
DonCorrado lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#233 PostWysłany: 18 Paź 2018 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 500
niebieski
taniej niż na Lechie :D pewnie wystąpi Polska B ale co tam za 2 dyszki się przejdę, niech strace :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#234 PostWysłany: 18 Paź 2018 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1322
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Ostatnie wyniki i spadek zainteresowania kadra też swoje zrobiło.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#235 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 500
niebieski
bilety na Polska-Czechy pojawiły się okolo 10 minut przed północą ale dostępne były bilety tylko na 1/3 sektorów. Co z tego skoro do 12 dzisiaj prawie nic jeszcze nie zeszło :lol:
i teraz pomyślec, ze jeszcze niecały rok temu aby wypełnić cały śląski towarzyskim meczem potrzebny był tylko 1 dzień sprzedaży dla kart gdzie bilety były ponad 3 razy droższe!


Image
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#236 PostWysłany: 22 Paź 2018 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1322
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
A ja głupi chciałem siedzieć do 24, aby upolować dobre miejsca... Ajć no nic i tak posiedzę.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#237 PostWysłany: 22 Paź 2018 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1851
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Nie ma sukcesu to i kibice sukcesu poznikali ;) teraz utożsamianie się z kadrą nie jest modne dla takich kibiców. Dobrze, że chociaż poszli po rozum do głowy i obniżyli ceny bo jakby wrzucili takie jak przez ostatnie lata to byłby w ogóle dramat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#238 PostWysłany: 15 Lis 2018 00:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 500
niebieski
kto jedzie jutro na ten piknik? Może zorganizujemy jakiś doping, jak coś sektor M chętny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#239 PostWysłany: 16 Lis 2018 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1322
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Ja byłem, atmosfera piknikowa. ;)



Image
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#240 PostWysłany: 22 Sty 2020 17:59 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 327
Są juz harmonogramy sprzedaży biletów na wszystkie 4 wiosenne mecze towarzyskie.
Ceny biletów na każdy z meczów:
120 zł
90 zł
70 zł

https://www.laczynaspilka.pl/reprezenta ... ezentacji1


Ostatnio edytowany przez grzegorzkatowice, 22 Sty 2020 20:20, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 295 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group